• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Dom Mucharz

    Mucharz

    • 519 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mucharz pięknie położona miejscowość nad brzegiem jeziora z widokiem na góry tym Królową Pobliskich Gór Babia Górę. Jeśli chcesz mieszkać w pięknym wyjątkowym miejscu i cudownym...

  • Działka Ryczów ul. Spacerowa

    Ryczów » ul. Spacerowa

    • 169 000 zł cena
    • 4 047 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w bardzo atrakcyjnym miejscu przy ul. Spacerowej w Ruczowie ul. Spacerowa. Nieruchomość składa się z dwóch działek. 1 - Działak w części budowlana 583 m2 i rolna 1273...

  • 1 / 3
    Dom Mogilany ul. Mogilany

    Mogilany

    • 2 450 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    KILKULETNI , NOWOCZESNY , ENERGOOSZCZĘDNY LUKSUSOWY DOM W MOGILANACH . Wolnostojący z garażem 2stanowiskowym . Zdjęcia dla zainteresowanych . Posesja ogrodzona z monitoringiem...

  • Makowskie Zacisze - apartament 5A, pow. 60,5 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 695 750 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bez Prowizji!!! Bez podatku PCC!!! MAKOWSKIE ZACISZE - poznaj gotową inwestycję! Już teraz możesz mieć swoje własne M, które daje poczucie wolności i niezależności. Spełnij sw...

  • Makowskie Zacisze - apartament 16B, pow. 24 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 276 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 10B, pow. 24,9 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 286 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 3B, pow. 24,9 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 286 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 11B, pow. 56 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 644 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bez Prowizji!!! Bez podatku PCC!!! MAKOWSKIE ZACISZE - poznaj gotową inwestycję! Już teraz możesz mieć swoje własne M, które daje poczucie wolności i niezależności. Spełnij s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Makowskie Zacisze - apartament 15B, pow. 24,1 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 277 150 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 6B, pow. 29,10 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 334 650 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bez Prowizji!!! Bez podatku PCC!!! MAKOWSKIE ZACISZE - poznaj gotową inwestycję! Już teraz możesz mieć swoje własne M, które daje poczucie wolności i niezależności. Spełnij...

  • Makowskie Zacisze - apartament 4B, pow. 24,9 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 286 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 2B, pow. 57,5m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 661 250 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 601 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 3B, pow. 24,9 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 286 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 17B, pow. 55 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 632 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 1A, pow. 60,5 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 695 750 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Makowskie Zacisze - apartament 1B, pow. 36m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 414 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Skawina

    • 748 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2
    1 / 6
    Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2

    Ochodza

    • 238 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1390 m2( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w miejscowości Ochodza gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęci...

  • 1 / 3
    Działka Mogilany

    Mogilany

    • 9 300 000 zł cena
    • 56 800 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PPIG ma przyjemność zaprezentować uroczo usytuowaną parcelę w Mogilanach - 12 km od centrum Krakowa. Nieruchomość o powierzchni 5.68 ha znajduje się na terenie otoczonym z 3 stro...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Barwałd Średni

    • 699 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości