• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szerenosy
  • Przywory Duże
  • Chruszczobród
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jeleśnia

(3)
  • Osoba prywatna
    Osoba prywatna

    Jeleśnia

    • 365 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budynek typu bliźniak położony w centrum Jeleśni z osobnym wejściem. Powierzchnia około 140m2,podpiwniczonyz kotłownią na piec z podajnikiem. Na parterze salon,kuchnia i łazienka.P...

  • Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!
    1 / 5
    Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!

    Jeleśnia

    • 110 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 8 arów, nr działki 2588/6, położona w malowniczej części miejscowości Jeleśnia, w...

  • Sprzedam działki Jeleśnia
    1 / 2
    Sprzedam działki Jeleśnia

    Jeleśnia

    • 6 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę na terenie Jeleśnia z dojazdem ma 121 M2 na ul.Wyrodów Oraz sprzedam dużą działkę z lasem przyborów koło babiagory . Nr działek podaje 9553 ( 0,7146 ha) przyborów...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mutne

    • 398 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Sopotnia Mała

    • 150 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękną działka budowlana w Sopotni Małej media w granicy działki

  • Dom w górach w dobrej lokalizacji Sopotnia Mała
    1 / 16
    Dom w górach w dobrej lokalizacji Sopotnia Mała

    Sopotnia Mała

    • 675 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia całkowita: około 250 mkw. Powierzchnia działki: 869 mkw Rok budowy: 1993r Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem p...

  • Fotowoltaika, pompa ciepła.
    1 / 16
    Fotowoltaika, pompa ciepła.

    Przyborów

    • 698 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr ogłoszenia: # 126D0425 Fotowoltaika, pompa ciepła. Możliwość kupna mniejszej działki – podział w toku. KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA...

  • 1 / 2
    Działka, 4 572 m², Pewel Wielka

    Pewel Wielka

    • 22 770 zł cena
    • 4 572 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej pod sygn. akt: BB1B/GUp-s/34/2022 zaprasza do składania ofert zakupu: •...

  • Sprzedam dom
    1 / 10
    Sprzedam dom

    Przyborów

    • 460 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym,zamkniętym. Działka o powierzchni ok 700m2 Okna trzyszybowe ,brak drzwi wejściowych i garażowych. Studnia głębinowa,prąd,kanalizacja. Dom mieści się w...