• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Szczyrk

(19)
  • Luksusowy Apartament z Klimatycznym Wnętrzem
    Luksusowy Apartament z Klimatycznym Wnętrzem

    Szczyrk

    • 1 199 140 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Apartament inwestycyjny PREMIUM w Szczyrku | sauna | kominek | miejsce postojowe oraz garaż | gotowy pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowy ap...

  • Luksusowy apartament w Szczyrku
    1 / 16
    Luksusowy apartament w Szczyrku

    Szczyrk

    • 870 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 58 m² *** *** Udział w 1/2 nieruchom...

  • Apartament 70 m² | Najlepszy widok w Szczyrku
    1 / 16
    Apartament 70 m² | Najlepszy widok w Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 042 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69.50 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament w centrum | Widok na góry
    1 / 16
    Apartament w centrum | Widok na góry

    Szczyrk

    • 661 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41.35 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament z antresolą | Szczyrk
    1 / 16
    Apartament z antresolą | Szczyrk

    Szczyrk

    • 817 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Apartament z antresolą | Widok na góry i skocznię | Centrum Szczyrku Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,1 m²...

  • Apartament z widokiem na skocznię | Szczyrk
    1 / 16
    Apartament z widokiem na skocznię | Szczyrk

    Szczyrk

    • 630 750 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42,05 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament w centrum | Widok na góry
    1 / 16
    Apartament w centrum | Widok na góry

    Szczyrk

    • 830 400 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 51.90 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Panoramiczny widok na góry i skocznie
    1 / 16
    Panoramiczny widok na góry i skocznie

    Szczyrk

    • 1 052 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 20 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52.60 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament 52 m² | Widok na skocznię
    1 / 16
    Apartament 52 m² | Widok na skocznię

    Szczyrk

    • 834 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,15 m² położony na 4 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Ekonomiczny apartament pod wynajem
    1 / 16
    Ekonomiczny apartament pod wynajem

    Szczyrk

    • 546 650 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w śc...

  • Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku
    1 / 16
    Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku

    Szczyrk

    • 792 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący +48 [tel] Szukasz apartamentu w Szczyrku z widokiem jak z bajki? Coś idealnego na wynajem krótkoterminowy, ale i też coś super dla Ciebie? To dob...

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 862 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przestronny apartament z widokiem na Beskid Arenę w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 75 mkw, z przestronnym tarasem o powie...

  • Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości
    1 / 16
    Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości

    Szczyrk

    • 1 740 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 116 m² *** Gotowa inwestycja zarabia od pierwszego dnia! Oferuję wyjątkowy apartam...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 590 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Szczyrk

    • 840 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szczyrk

    • 710 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 981 158 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 647 734 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 12 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 1 725 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Ekskluzywny apartament widokowy w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy, dwukondygnacyjny apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 150 mkw z dwoma przestronnymi tarasami...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowy lokal mieszkalny umeblowany o pow. 62 m2. Zlokalizowany na niskim parterze w domu wolnostojącym w Hałcnowie, w Bielsku-Białej. Oddzielne wejście z zewnątr...

  • 3 Pokojowe Mieszkanie Złote Łany

    Bielsko-Biała

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bardzo fajne 3 Pokojowe Mieszkanie z dużym balkonem z fajnym widokiem z 9 piętra niecałe dwa lata temu odświeżone z wymianą wszystkich drzwi mebli sprzętu podłogi czynsz 4...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerke w Bielsku, ilość osób max 4, 2 min do busa w każdą stronę miasta blisko centrum , cena 1400zł od osoby + media1 kuchnia, 1 pokój 45 m kw duża łazienka z jakuzi pl...

  • Mieszkanie do wynajęcia kawalerka Węgierska Górka
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia kawalerka Węgierska Górka

    Węgierska Górka

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam,wynajmę przytulna kawalerkę 25m drugie piętro Lokalizacja Węgierska Górka , parking ogrodzony monitorowany,dostęp do ogrodu Cicha i spokojna okolica ,blisko lasu, rzeki W oko...

  • Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie
    1 / 9
    Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie

    Bielsko-Biała

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 441 077 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 528 135 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 414 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 24 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem
    1 / 20
    Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem

    Bielsko-Biała

    • 428 990 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 395 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 285 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 185 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Widokowy apartament w kurorcie Kozubnik

    Porąbka » ul. Kochana

    • 429 999 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m², położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się...

  • Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka
    1 / 15
    Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od...

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,30m przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Blok z winda po termomodernizacji elewacja odnowiona 2 lata temu, klatka świe...

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 14
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Meszna

    • 920 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość położona w spokojnej i urokliwej okolicy, teren niezalewowy, jedyne 10 km o Bielska. Dom wybudowany w 2009 r, okna pcv kolor orzech, kryty dachówką. Działka 16 a, zadr...

  • Duża kawalerka w Kamienicy
    1 / 10
    Duża kawalerka w Kamienicy

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o po...

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej
    1 / 11
    Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem....

  • Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2

    Bielsko-Biała

    • 530 502 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Sprzedam mieszkanie Szare, Śląskie
    Sprzedam mieszkanie Szare, Śląskie

    Szare

    • 330 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na Sprzedaż! Oferta pod inwestora lub dla osób świadomych – Szare (Gmina Milówka), Powiat Żywiecki, Śląsk Dom / lokal inwestycyjny – ok. 100 m² + garaże Na sprzedaż wyodrębniony...

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Nowoczesność spotyka spokój – zamieszkaj tu!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Słońce zagląda do środka – zaproś je na dłużej!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 699 999 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Własny rytm życia – od ogrodu po przedpokój!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Widok, który koi – mieszkanie z potencjałem!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 599 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...