• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brenna

(22)
  • domy 135 m2 w zabudowie bliźniaczej Brenna KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

    Brenna

    • 931 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Koncepcja 72 mieszkań / apartamentów w Brennej – sprzedaż działki...

    Brenna

    • 3 600 000 zł cena
    • 9 937 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową w malowniczej miejscowości Brenna na zboczu góry Kotarz z dobrym całorocznym dojazdem, w otoczeniu lasów, łąk i luźnej zabud...

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 16
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WIOSENNA OBNIŻKA - 550.000 - 1m2 tylko 4.230 zł.!!!! Sprzedam dom w Brennej na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, po termomodernizacji. Na sprzedaż dom jednorodzinny do remon...

  • Działka budowlana Brenna, Leśna
    1 / 11
    Działka budowlana Brenna, Leśna

    Brenna

    • 340 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPECJALNA- CENA za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglą...

  • Widokowa działka Brenna 1000 m2
    1 / 5
    Widokowa działka Brenna 1000 m2

    Brenna

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana, położona w Brennej. Tu łączy się natura z elegancją, a przestrzeń wokół daje pełną swobodę stworzenia domu o niepowtarzalnym charakterze. PARAMETRY NI...

  • Dom Brenna rynek pierwotny

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach
    1 / 8
    Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach

    Brenna

    • 530 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszamy do odkrycia uroków Brennej! To idealne miejsce dla osób szukających nie tylko...

  • Wynajmę górę domu
    1 / 2
    Wynajmę górę domu

    Brenna

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę górę domu. Oferuję wynajem okazjonalny. Umowa spisana u notariusza. Cena 1500 złotych miesięcznie. Media woda i prąd po spisaniu umowy przez najemcę z dostawcami. Preferuję...

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 15
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 1 250 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Brenna, w otoczeniu przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanem, gotowy do z...

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Brennej 155 m na 15 arowej działce. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Brennej , o powierzchni użytkowej 155 m, położony na malowniczej działce o powierzchni 15 arów....

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 090 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w górach z basenem i dużą działką w nowej cenie! Szukasz domu w górach z klimatem, odrobiną luksusu i sporą dawką intymności, gdzie możesz pracować, odpo...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 150 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jedn...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 1 300 000 zł cena
    • 10 548 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem jed...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 499 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura! 2600m2 499 000 zł Na sprzedaż piękna widokowa działka o numerze ewidencyjnym 484/31 zlokalizowana bezpośrednio przy ul.Widokowej w B...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Film: [url] Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznac...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 969 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 2 350 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 4 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Brenna, Dom 160 m2  Z WIDOKIEM NA GÓRY
    1 / 15
    Brenna, Dom 160 m2 Z WIDOKIEM NA GÓRY

    Brenna

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości