• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Cieszyn

(14)
  • Nowe

    SUPER OFERTA z domkiem holenderskim

    Cieszyn

    • 380 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Z DOMKIEM HOLENDERSKIM I PROJEKTEM BUDOWLANYM

    Cieszyn

    • 380 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Teren pod budowę hali, budynku usługowego w Cieszynie.
    1 / 10
    Teren pod budowę hali, budynku usługowego w Cieszynie.

    Cieszyn

    • 270 000 zł cena
    • 2 952 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    REZERWACJA ! Na sprzedaż teren o powierzchni 2952m2 w Cieszynie obręb 70 - dzielnicy Krasna przy ulicy Rolnej składający się z 2 działek o numerach 14/4 - 1476m2 i działki 14/5 - 1...

  • Działka Cieszyn ul. Zagrodowa

    Cieszyn » ul. Zagrodowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukając idealnej działki pod budowę własnego domu chcemy aby miała ona: dostęp do wszystkich mediów, była w kształcie kwadratu lub prostokąta, nasłoneczniona, luźna zabudowa nowyc...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 250 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 822 m, niedaleko osiedla Banotówka z pięknym widokiem na pobliskie g...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 660 000 zł cena
    • 2 623 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie szukaj dalej ta oferta dostępna jest wyłącznie u nas. Dla działki zostały wydane warunki Zabudowy na jednorodzinny dom piętrowy. Na sprzedaż przestronna działka budowlana o...

  • Działka 2004 m² na Ul. Północna - Spokój i Natura
    1 / 3
    Działka 2004 m² na Ul. Północna - Spokój i Natura

    Cieszyn

    • 501 000 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż niezwykła działka budowlana położona w malowniczym regionie Polska, oferująca nieograniczone możliwości dla tych, którzy marzą o...

  • Wyjątkowa działka w Cieszynie, ul. Północna
    1 / 4
    Wyjątkowa działka w Cieszynie, ul. Północna

    Cieszyn

    • 362 500 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej położonej na malowniczym Śląsku, w urokliwym Cieszynie, przy u...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Unikalna działka w Cieszynie na sprzedaż!
    1 / 3
    Unikalna działka w Cieszynie na sprzedaż!

    Cieszyn

    • 850 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Nowość na rynku nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę mieszkalną o powierzchni 3454 m², usytuowaną w malowniczym Cieszynie,...

  • Pod inwestycje
    1 / 16
    Pod inwestycje

    Cieszyn

    • 1 950 000 zł cena
    • 7 058 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Super okazja dla dewelopera Cieszyn, ul. Władysława Reymonta Na sprzedaż działki inwestycyjne nr 68/2 i 69/3 o łącznej powierzchni...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 330 000 zł cena
    • 2 478 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Cieszynie, w zacisznym i kameralnym miejscu niedaleko ulicy Pikiety, prowadzącej do Zamarsk. Dobrze skomunikowana; świetny wyjazd do Katowic drogą 938 oraz do Bielska dro...

  • Działka budowlana w Cieszynie - dzielnica Krasna.
    1 / 5
    Działka budowlana w Cieszynie - dzielnica Krasna.

    Cieszyn

    • 120 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Cieszynie przy ul. Wiosennej. Działka budowlana o powierzchni 962 m2. Działka posiada nr 134/4, obręb 70 w Cieszynie. Wg miejscowego planu zagospo...

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Cieszyn

    • 606 000 zł cena
    • 2 068 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Bielskiej w Cieszynie, powierzchnia działki 2068 m2, na działce stoi budynek mieszkalny na który jest wydane pozwolenie na rozbiórkę i...

  • DZAŁKA UL. KRAŃCOWA CIESZYN

    Cieszyn

    • 140 000 zł cena
    • 875 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mamy do zaoferowania bardzo ładną działkę budowlaną w Cieszynie ul. Krańcowa. Działka ma pole prostokąta i mierzy 873 m2 jest w całości ogrodzona. Działka jest przy same...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Gloeszów 2200 m2

    Goleszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Gloeszów 2200 m2 przy drodze na Cieszyn. Przy drodze asfaltowej.

  • Widokowa działka budowlana w okolicy Cieszyna na sprzedaż..
    1 / 9
    Widokowa działka budowlana w okolicy Cieszyna na sprzedaż..

    Gumna

    • 449 460 zł cena
    • 2 497 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża, widokowa działka budowlana. Działka o powierzchni 2497m2 i wg miejscowego planu zagospodarowania posiada przeznaczenie podstawowe : zabudowy mieszkaniowej jednoro...

  • Działka Łączka ul. Wierzbowa

    Łączka » ul. Wierzbowa

    • 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjną działkę rolną o powierzchni około 2 hektarów , położoną w malowniczej okolicy w pobliżu Cieszyna. Charakterystyka działki: P...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 95 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 800 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, prz...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 126 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana, 1013 m2, uzbrojona całkowicie Informacje o działce Sprawdź inne działki w Goleszowie i okolicach w ofercie OPOKA. Działka położona w Goleszowie, w ustron...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 10-o arowa, mieszkaniowa, objęta miejscowym planem. Przed podziałem geodezyjnym - jest możliwość wybrania dowolnej, nowo wytyczanej działki. Działka lekko pochylona w kier...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Informacje o działce Działka w Zamarskach, w połowie ulicy Rajdowej, niewielkiej miejscowości położonej koło Cieszyna. Do centrum Cies...

  • Działka z  projektem budowlanym pod 6 segmentów
    1 / 8
    Działka z projektem budowlanym pod 6 segmentów

    Puńców

    • 330 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Puńców, położonej w regionie Śląska Cie...

  • " Działka rolna i las w gratisie "
    1 / 4
    " Działka rolna i las w gratisie "

    Kończyce Wielkie

    • 60 000 zł cena
    • 3 439 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Atrakcyjna działka rolna z udziałem w lesie – doskonała inwestycja w naturę! Miejscowoś...

  • Działka Leszna Górna

    Leszna Górna

    • 1 170 375 zł cena
    • 3 121 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA - WYJĄTKOWA LOKALIZACJA PRZY GRANICY POLSKO-CZESKIEJ Powierzchnia: 3121m ( około 44m x 65m + droga dojazdowa ) Lokalizacja: Granica polsko-czeska, w pobliżu...

  • Działka Łączka

    Łączka

    • 904 680 zł cena
    • 10 052 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Informacje o działce Lo kal izacja i dostęp: Działka o łącznej powierzchni ponad 1 ha (10 000 m) , przeznaczona pod zabudowę usługową , położona jest w atrakcyjnej i spok...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 130 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, widokowa , 963 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, widokowa, o powierzchni 963 m Piękna, widokowa...

  • Działka Puńców

    Puńców

    • 365 000 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Widokowa działka budowlana w Puńcowie cisza, przestrzeń i panorama gór! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierz...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 231 800 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Piękna, widokowa działka o lekko pochylonym terenie, z której rozpościera się przepiękny widok na Beskidy. Działka o kształci...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 119 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, o powierzchni 1063 m2 Informacje o działce Działki znajdują się w zacisznej ulicy Pogwizdowa, 300 m od ulicy Cieszyńskiej. Dojazd na działkę nieurządzon...

  • Jedyna działka produkcyjna
    1 / 16
    Jedyna działka produkcyjna

    Goleszów

    • 707 730 zł cena
    • 4 566 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Polecam do sprzedaży działkę produkcyjną położoną z dala od zabudowań mieszkalnych. Nieruchomość jest położona pomiędzy dwoma funkc...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 269 999 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu, ale przerażają Cię lata budowy i formalności? Gotowy "poziom zero": Wykonano już zaawansowane prace ziemne, bliskie poziomowi "zero" - oszczędność na p...

  • Działka budowlana na Jurze
    Działka budowlana na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działki na Jurze
    1 / 3
    Działki na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działka budowlana pod lasem
    1 / 6
    Działka budowlana pod lasem

    Dzięgielów

    • 395 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Dzięgielów to jedna z tych lokalizacji, która "sprzedaje się sama" dzięki widokom na Bes...

  • 1 / 3
    Działka Puńców

    Puńców

    • 179 000 zł cena
    • 3 290 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Bez prawa zabudowy, z pięknym widokiem. Na sprzedaż działka leśna w Puńcowie, położona w spokojnej i widokowej okolicy, około 1 km od granicy polskoczeskiej. Teren znajduje s...

  • Działka Leszna Górna

    Leszna Górna

    • 554 432 zł cena
    • 34 625 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna położona 200m od kamieniołomu w Goleszowie, pochyła z pięknym widokiem o wymiarach 350m x 100m, w odległości 200m od kamieniołomu, leżąca tuż przy czarnym szlaku...

  • Działka Iskrzyczyn

    Iskrzyczyn

    • 145 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową. Działka budowlana w Iskrzyczynie przy ul. Tarnawa (gmina Dębowiec). Parcela o numerze: 676/4 ma powierzchnie 1.121 m2....

  • Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem
    1 / 6
    Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem

    Goleszów

    • 519 000 zł cena
    • 6 972 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr