• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Godziszów

(1)
  • Działka Godziszów

    Godziszów

    • 484 000 zł cena
    • 2 106 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odkryj wyjątkową słoneczną oraz niezwykle widokową działkę budowlaną w Godziszowie gm. Goleszów, 10 minut drogi od Ustronia- idealne miejsce na dom w spokojnym otoczeniu ,w otoczen...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Gloeszów 2200 m2

    Goleszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Gloeszów 2200 m2 przy drodze na Cieszyn. Przy drodze asfaltowej.

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Łączka ul. Wierzbowa

    Łączka » ul. Wierzbowa

    • 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjną działkę rolną o powierzchni około 2 hektarów , położoną w malowniczej okolicy w pobliżu Cieszyna. Charakterystyka działki: P...

  • Działka Międzyświeć

    Międzyświeć

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Cena netto. Informacje o działce Płaska działka, 3 km od rynku w Skoczowie, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budo...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 126 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana, 1013 m2, uzbrojona całkowicie Informacje o działce Sprawdź inne działki w Goleszowie i okolicach w ofercie OPOKA. Działka położona w Goleszowie, w ustron...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 10-o arowa, mieszkaniowa, objęta miejscowym planem. Przed podziałem geodezyjnym - jest możliwość wybrania dowolnej, nowo wytyczanej działki. Działka lekko pochylona w kier...

  • Widokowa pod zabudowę siedliskową
    1 / 8
    Widokowa pod zabudowę siedliskową

    Kozakowice Dolne

    • 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Duża , widokowa działka oznaczona symbolem RM - teren rolniczy z możliwością zabudowy ZA...

  • rezerwacja ! WYJĄTKOWY DOM W OTOCZENIU GÓR

    Goleszów

    • 1 349 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Biuro do wynajęcia z zapleczem socjalnym w Harbutowicach.
    1 / 7
    Biuro do wynajęcia z zapleczem socjalnym w Harbutowicach.

    Harbutowice

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro z zapleczem socjalnym / aneks kuchenny + toaleta / o powierzchni całkowitej około 35m2 na parterze w budynku użytkowym. Media : prąd, woda, gaz / CO gazowe /, ka...

  • Dom zabudowa bliźniacza Goleszów
    1 / 16
    Dom zabudowa bliźniacza Goleszów

    Goleszów

    • 799 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] Kupujący nie płaci prowizji!! Przestronny dom w Goleszowie z widokiem na góry 0% Prowizji! Zlokalizowany zaledwie 7 km od centrum Ustronia...

  • Działka Łączka

    Łączka

    • 904 680 zł cena
    • 10 052 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Informacje o działce Lo kal izacja i dostęp: Działka o łącznej powierzchni ponad 1 ha (10 000 m) , przeznaczona pod zabudowę usługową , położona jest w atrakcyjnej i spok...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 231 800 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Piękna, widokowa działka o lekko pochylonym terenie, z której rozpościera się przepiękny widok na Beskidy. Działka o kształci...

  • Dom w Goleszowie na sprzedaż.
    1 / 14
    Dom w Goleszowie na sprzedaż.

    Goleszów

    • 630 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa nieruchomość z duszą i potencjałem biznesowym – ul. Cieszyńska w Goleszowie Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy ul...

  • Działka Iskrzyczyn

    Iskrzyczyn

    • 145 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową. Działka budowlana w Iskrzyczynie przy ul. Tarnawa (gmina Dębowiec). Parcela o numerze: 676/4 ma powierzchnie 1.121 m2....

  • Działka Bładnice Górne ul. Poziomkowa

    Bładnice Górne » ul. Poziomkowa

    • 265 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Odkryj wyjątkową działkę budowlaną w Skoczowie, Bładnice Górne 10 minut drogi od Ustronia- idealne miejsce na dom w spokojnym otoczeniu ,pośród zieleni i pięknych beskidzkich krajo...

  • Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem
    1 / 6
    Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem

    Goleszów

    • 519 000 zł cena
    • 6 972 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno/budowlana o powierzchni prawie 70 arów 1752 m2, położona w zielonej części Goleszowa, w powiecie cieszyńskim, z widokiem na Czantorię. Idealna lokalizacja dla osób s...

  • Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa

    Międzyświeć

    • 230 000 zł cena
    • 1 760 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MIĘDZYŚWIEĆ w gminie Skoczów - do sprzedaży słoneczna działka budowlana. Grunt lekko nachylony o powierzchni 1760 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka z...