• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Trębki Nowe
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Harbutowice

(1)
  • Biuro do wynajęcia z zapleczem socjalnym w Harbutowicach.
    1 / 7
    Biuro do wynajęcia z zapleczem socjalnym w Harbutowicach.

    Harbutowice

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro z zapleczem socjalnym / aneks kuchenny + toaleta / o powierzchni całkowitej około 35m2 na parterze w budynku użytkowym. Media : prąd, woda, gaz / CO gazowe /, ka...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowa inwestycja 7 domów jednorodzinnych o pow. 134 m2 w Górkach W...

    Górki Wielkie

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pogórze

    • 579 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Skoczów

    • 335 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Górki Wielkie

    • 1 650 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 210 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształc...

  • Działka Międzyświeć

    Międzyświeć

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Cena netto. Informacje o działce Płaska działka, 3 km od rynku w Skoczowie, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budo...

  • Widokowa pod zabudowę siedliskową
    1 / 8
    Widokowa pod zabudowę siedliskową

    Kozakowice Dolne

    • 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Duża , widokowa działka oznaczona symbolem RM - teren rolniczy z możliwością zabudowy ZA...

  • SUPER OFERTA 0% prowizji

    Skoczów

    • 402 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    REKREACYJNO BUDOWLANA W LEŚNEJ ENKLAWIE NATURA 2000

    Górki Wielkie

    • 175 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 415 000 zł cena
    • 1 746 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ziałka budowlana Górki Wielkie 1746 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości nie szukaj dalej ! Działka budowlana 1746 m, w pełni uzbrojona Wyjątkowa dział...

  • Widok na góry, Spokojna okolica
    1 / 16
    Widok na góry, Spokojna okolica

    Górki Wielkie

    • 213 900 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 764 m², usytuowaną w Górkach Wielkich przy ul. Nowy Świat (w...

  • Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu
    1 / 16
    Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu

    Górki Wielkie

    • 1 150 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia użytkowa domu – ok 129,2 m2 Powierzchnia działki – 1030 m2 Cena – 1 150 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym space...

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Nowoczesność spotyka spokój – zamieszkaj tu!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Słońce zagląda do środka – zaproś je na dłużej!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 699 999 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Własny rytm życia – od ogrodu po przedpokój!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Widok, który koi – mieszkanie z potencjałem!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 599 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Mieszkanie Skoczów ul. Gustawa Morcinka

    Skoczów » ul. Morcinka

    • 295 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Fantastyczna kawalerka po remoncie na parterze. Idealna dla jednej osoby lub pary, osób w średnim wieku myślących o przyszłości oraz idealne mieszkanie dla seniora. Mamy dla Pańs...

  • Działka Bładnice Górne ul. Poziomkowa

    Bładnice Górne » ul. Poziomkowa

    • 265 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Odkryj wyjątkową działkę budowlaną w Skoczowie, Bładnice Górne 10 minut drogi od Ustronia- idealne miejsce na dom w spokojnym otoczeniu ,pośród zieleni i pięknych beskidzkich krajo...

  • Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 570 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kontakt pod numerem telefonu: [tel] Polecamy mieszkanie, 4 pokoje, dwupoziomowe, na piętrze od strony wschodniej, powierzchnia użytkowa 72,36 m2. Apartament jest gotowy do s...

  • Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 610 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Kupujący nie płaci prowizji do biura nieruchomości ani podatku PCC. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy...

  • Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 620 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa

    Międzyświeć

    • 230 000 zł cena
    • 1 760 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MIĘDZYŚWIEĆ w gminie Skoczów - do sprzedaży słoneczna działka budowlana. Grunt lekko nachylony o powierzchni 1760 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka z...

  • Mieszkanie Skoczów, Gustawa Morcinka
    1 / 9
    Mieszkanie Skoczów, Gustawa Morcinka

    Skoczów

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Skoczowie, przy ulicy Gustawa Morcinka. Skoczów to malownicze miasto z bogatą historią i pięknymi krajobrazami, oferując...

  • Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta
    1 / 12
    Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta

    Górki Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GÓRKI WIELKIE - widokowa działka budowlana o powierzchni 1003 m2. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie rzeki Brennicy z pięknymi widokami i słońcem przez cały dzień. W Miejscowym Pl...

  • Dom Górki Wielkie gm. Brenna
    1 / 15
    Dom Górki Wielkie gm. Brenna

    Górki Wielkie

    • 1 690 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Górki Wielkie komfortowy dom nad rzeką Brennicą + domek drewniany | 1464 m działki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Górki Wielkie, bezpośredni...