• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jaworze

(16)
  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworzu przy ul. Bielskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicy...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze

    Jaworze

    • 820 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Budynek typu kostka do remontu
    1 / 16
    Budynek typu kostka do remontu

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty budynku gospodarczo - mieszkalnego o powierzchni ok 120 mk...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 130 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony zlokalizowany w Jaworzu, powiat bielski, woj....

  • Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2

    Jaworze

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 089 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki budowlane w Jaworzu, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Łubinowej (obok numeru 26) Działka numer 361/25 oraz 36...

  • Lokal w Jaworzu przy ruchliwej trasie - widoczny
    1 / 16
    Lokal w Jaworzu przy ruchliwej trasie - widoczny

    Jaworze

    • 7 250 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Lokal handlowo-usługowy w Jaworzu – świetna widoczność! W pierwszej linii przy głównej drodze. Na wynajem lokal o powierzchni 141...

  • Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska
    1 / 16
    Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska

    Jaworze

    • 490 000 zł cena
    • 1 321 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i cenionej miejscowości Jaworze, tuż obok Bielska-Białej. W miejscu,...

  • Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna

    Jaworze

    • 290 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki w Jaworzu o łącznej powierzchni 1492 m2, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Zacisznej naprzeciw numeru 37. Dzia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja

    Jaworze

    • 396 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana numer 329/20 o powierzchni 990m2 w Jaworzu ul. Wiejska, województwo śląskie, powiat bielski Kształt prostokąt, w...

  • Działka Jaworze Centrum

    Jaworze

    • 360 000 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | WYJĄTKOWA DZIAŁKA W JAWORZU - RELAKS U STÓP BESKIDÓW ​ Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, prestiżowej okoli...

  • Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE
    1 / 16
    Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Jaworze powiat Bielsko-Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdr...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 8 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jaworze powiat Bielsko Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdrowiskowych. Oferujemy Przestronny parterowy budynek z użytkowym poddaszem posadowiony na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 950 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Jaworze ul. Myśliwska

    Jaworze » ul. Myśliwska

    • 1 100 000 zł cena
    • 4 962 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia. Działka znajduje się w Jaworzu Nałęże. Dojazd do działki prowadzi drogą asfaltową. Wokół góry, lasy i tereny rekrea...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 945 000 zł cena
    • 8 329 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż 83,29 ar deweloperska na 8 dwulokalowych budynków mieszkalnych Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną, widokową nieruchomość gruntową, zlokalizowan...

  • 1 / 4
    Działka Jasienica

    Jasienica

    • 4 532 000 zł cena
    • 32 622 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Działka przemysłowa PU 3,236 ha w Jasienicy k/Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową, o numerze ewidencyjnym 714/5, położoną w Jasienicy koło Bielska-Bi...

  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 1 554 000 zł cena
    • 42 169 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka rolna w Jasienicy koło Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 4, 2169 ha, klasie ziemi: RIVb, PsIV, PsV, LsIV, Lzr-RIVb. Do działki prow...

  • DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU
    1 / 16
    DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU

    Jasienica

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 427 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro DZIAŁKA WIDOKOWA NA WZGÓRZU IDEALNA POD KAMERALNE OSIEDLE DOMÓW PREMIUM #Jasienica, pow...

  • Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy
    1 / 14
    Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy

    Jasienica

    • 235 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 2 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Cena do negocjacji. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Cena: 235 000 zł Powierzchnia domu: ok 116 m2 (parter 82 m2) Powierzchnia działki: 1...

  • Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym
    1 / 16
    Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym

    Jasienica

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży piękny zadbany dom jednorodzinny usytuowany w rejonie zrewitalizowanego parku rekreacyjnego w Jasienicy przy ulicy...

  • Dom jednorodzinny w Jasienicy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Jasienicy

    Jasienica

    • 630 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem. Dom do generalnego wykończenia - z uwagi na przerwanie na pewnym etapie budowy. Dom o...

  • Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica
    1 / 16
    Nowy bliźniak 4 pokoje i salon Jasienica

    Jasienica

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż połowa nowego bliźniaka - idealny dom dla Twojej rodziny! Masz szansę na zakup połowy nowego bliźniaka, budowanego wg projektu...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 298 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Bielska-Białej! Działka ta jest...

  • Kameralne budowlane 1098m2 w Jasienicy
    1 / 16
    Kameralne budowlane 1098m2 w Jasienicy

    Jasienica

    • 199 000 zł cena
    • 1 098 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 191/11 przy ul. Osiedlo...

  • Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja
    1 / 8
    Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja

    Jasienica

    • 375 000 zł cena
    • 2 799 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut...