• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koziegłowy
  • Bielsko-Biała
  • Kasina Wielka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Jaworze

(1)
  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowy lokal mieszkalny umeblowany o pow. 62 m2. Zlokalizowany na niskim parterze w domu wolnostojącym w Hałcnowie, w Bielsku-Białej. Oddzielne wejście z zewnątr...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Złote Łany

    Bielsko-Biała » Złote Łany

    • 245 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednia - bez prowizji Sprzedam 2-pokojowe wygodne mieszkanie o pow. 36,21 m2, zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Okna P...

  • 3 Pokojowe Mieszkanie Złote Łany

    Bielsko-Biała

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bardzo fajne 3 Pokojowe Mieszkanie z dużym balkonem z fajnym widokiem z 9 piętra niecałe dwa lata temu odświeżone z wymianą wszystkich drzwi mebli sprzętu podłogi czynsz 4...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerke w Bielsku, ilość osób max 4, 2 min do busa w każdą stronę miasta blisko centrum , cena 1400zł od osoby + media1 kuchnia, 1 pokój 45 m kw duża łazienka z jakuzi pl...

  • Wynajme mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mieszkanie do wynajecia w cichej i spokojnej okolicy w okolo duzo zieleni z miejscem parkingowym oraz piwnica umeblowane gotowe do zamieszkania

  • Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie
    1 / 9
    Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie

    Bielsko-Biała

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 441 077 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 528 135 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 414 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 24 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 480 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 28 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem
    1 / 20
    Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem

    Bielsko-Biała

    • 428 990 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • rezerwacja UMEBLOWANE NA STRZEŻONYM OSIEDLU

    Bielsko-Biała

    • 1 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 437 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2...

  • Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka
    1 / 15
    Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od...

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,30m przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Blok z winda po termomodernizacji elewacja odnowiona 2 lata temu, klatka świe...

  • Duża kawalerka w Kamienicy
    1 / 10
    Duża kawalerka w Kamienicy

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o po...

  • Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej
    1 / 11
    Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem....

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 14
    sprzedam mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z balkonem o powierzchni 55 metrów kwadratowych .Nieruchomość świeżo po remoncie z otwartą kuchnią na salon. Świetna lok...

  • Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2

    Bielsko-Biała

    • 530 502 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Nowoczesność spotyka spokój – zamieszkaj tu!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Słońce zagląda do środka – zaproś je na dłużej!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 699 999 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Własny rytm życia – od ogrodu po przedpokój!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Widok, który koi – mieszkanie z potencjałem!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 599 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...

  • Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe
    1 / 8
    Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie M4 o powierzchni 64m2 na ulicy Łagodnej, osiedle Langiewicza, bezproblemowy parking, niski 4 piętrowy blok - lokal na pierwszym piętrze, niskie opłaty. Samo osiedle jest...