• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Santoczno
  • Kościelisko
  • Stare Kurowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zamarski

(2)
  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 130 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, widokowa , 963 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, widokowa, o powierzchni 963 m Piękna, widokowa...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Informacje o działce Działka w Zamarskach, w połowie ulicy Rajdowej, niewielkiej miejscowości położonej koło Cieszyna. Do centrum Cies...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Gloeszów 2200 m2

    Goleszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Gloeszów 2200 m2 przy drodze na Cieszyn. Przy drodze asfaltowej.

  • CENA PROMOCYJNA

    Pogwizdów

    • 850 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • SUPER OFERTA !!! luksus, przestrzeń i wyjątkowa estetyka

    Dębowiec

    • 1 170 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Widokowa działka budowlana w okolicy Cieszyna na sprzedaż..
    1 / 9
    Widokowa działka budowlana w okolicy Cieszyna na sprzedaż..

    Gumna

    • 449 460 zł cena
    • 2 497 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża, widokowa działka budowlana. Działka o powierzchni 2497m2 i wg miejscowego planu zagospodarowania posiada przeznaczenie podstawowe : zabudowy mieszkaniowej jednoro...

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Dzięgielów

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 435 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa domu, 114 m2, Dębowiec. Dwa mieszkania ! Dwa niezależne mieszkania; 76 m2 + 38m2. Oferta tylko w OPOKA nieruchomości. Połowa domu w otoczeniu luźnej zabudowy miesz...

  • Działka Łączka ul. Wierzbowa

    Łączka » ul. Wierzbowa

    • 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjną działkę rolną o powierzchni około 2 hektarów , położoną w malowniczej okolicy w pobliżu Cieszyna. Charakterystyka działki: P...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 126 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana, 1013 m2, uzbrojona całkowicie Informacje o działce Sprawdź inne działki w Goleszowie i okolicach w ofercie OPOKA. Działka położona w Goleszowie, w ustron...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 10-o arowa, mieszkaniowa, objęta miejscowym planem. Przed podziałem geodezyjnym - jest możliwość wybrania dowolnej, nowo wytyczanej działki. Działka lekko pochylona w kier...

  • Widokowa pod zabudowę siedliskową
    1 / 8
    Widokowa pod zabudowę siedliskową

    Kozakowice Dolne

    • 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Duża , widokowa działka oznaczona symbolem RM - teren rolniczy z możliwością zabudowy ZA...

  • dom całoroczny

    Dębowiec

    • 650 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Puńców

    Puńców

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, nisko kosztowy dom - perełka wśród nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 180 m, położony w Cieszynie, niedale...

  • Działka z  projektem budowlanym pod 6 segmentów
    1 / 8
    Działka z projektem budowlanym pod 6 segmentów

    Puńców

    • 330 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Puńców, położonej w regionie Śląska Cie...

  • rezerwacja ! WYJĄTKOWY DOM W OTOCZENIU GÓR

    Goleszów

    • 1 349 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • " Działka rolna i las w gratisie "
    1 / 4
    " Działka rolna i las w gratisie "

    Kończyce Wielkie

    • 60 000 zł cena
    • 3 439 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Atrakcyjna działka rolna z udziałem w lesie – doskonała inwestycja w naturę! Miejscowoś...

  • Parterowy, przestronny dom -Dębowiec
    1 / 16
    Parterowy, przestronny dom -Dębowiec

    Dębowiec

    • 1 049 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 857 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Przestronny parterowy dom na sprzedaż w Dębowcu - idealna lokalizacja blisko Cieszyna! Jeśli marzysz o komfortowym domu w malowniczej ok...

  • Dom zabudowa bliźniacza Goleszów
    1 / 16
    Dom zabudowa bliźniacza Goleszów

    Goleszów

    • 799 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] Kupujący nie płaci prowizji!! Przestronny dom w Goleszowie z widokiem na góry 0% Prowizji! Zlokalizowany zaledwie 7 km od centrum Ustronia...

  • Dom Pogwizdów rynek pierwotny

    Pogwizdów

    • 890 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 178 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w stanie deweloperskim 190 m Dom o powierzchni zabudowy 190 m z garażem w bryle budynku i dwoma miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa domu 124 m. Działka o powierzchn...

  • Działka Łączka

    Łączka

    • 904 680 zł cena
    • 10 052 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Informacje o działce Lo kal izacja i dostęp: Działka o łącznej powierzchni ponad 1 ha (10 000 m) , przeznaczona pod zabudowę usługową , położona jest w atrakcyjnej i spok...

  • Działka Puńców

    Puńców

    • 365 000 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Widokowa działka budowlana w Puńcowie cisza, przestrzeń i panorama gór! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierz...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 231 800 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Piękna, widokowa działka o lekko pochylonym terenie, z której rozpościera się przepiękny widok na Beskidy. Działka o kształci...

  • Jedyna działka produkcyjna
    1 / 16
    Jedyna działka produkcyjna

    Goleszów

    • 707 730 zł cena
    • 4 566 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Polecam do sprzedaży działkę produkcyjną położoną z dala od zabudowań mieszkalnych. Nieruchomość jest położona pomiędzy dwoma funkc...

  • Dom w Goleszowie na sprzedaż.
    1 / 14
    Dom w Goleszowie na sprzedaż.

    Goleszów

    • 630 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa nieruchomość z duszą i potencjałem biznesowym – ul. Cieszyńska w Goleszowie Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy ul...

  • Działka budowlana na Jurze
    Działka budowlana na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działki na Jurze
    1 / 3
    Działki na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działka budowlana pod lasem
    1 / 6
    Działka budowlana pod lasem

    Dzięgielów

    • 395 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Dzięgielów to jedna z tych lokalizacji, która "sprzedaje się sama" dzięki widokom na Bes...

  • Dom wolnostojący w centrum Pogwizdowa.
    1 / 16
    Dom wolnostojący w centrum Pogwizdowa.

    Pogwizdów

    • 630 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w centrum Pogwizdowa, położony na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 573 m². Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla...

  • 1 / 3
    Działka Puńców

    Puńców

    • 179 000 zł cena
    • 3 290 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Bez prawa zabudowy, z pięknym widokiem. Na sprzedaż działka leśna w Puńcowie, położona w spokojnej i widokowej okolicy, około 1 km od granicy polskoczeskiej. Teren znajduje s...

  • Działka Iskrzyczyn

    Iskrzyczyn

    • 145 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową. Działka budowlana w Iskrzyczynie przy ul. Tarnawa (gmina Dębowiec). Parcela o numerze: 676/4 ma powierzchnie 1.121 m2....

  • Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem
    1 / 6
    Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem

    Goleszów

    • 519 000 zł cena
    • 6 972 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno/budowlana o powierzchni prawie 70 arów 1752 m2, położona w zielonej części Goleszowa, w powiecie cieszyńskim, z widokiem na Czantorię. Idealna lokalizacja dla osób s...