• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Zamarski

(2)
  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 130 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, widokowa , 963 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, widokowa, o powierzchni 963 m Piękna, widokowa...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Informacje o działce Działka w Zamarskach, w połowie ulicy Rajdowej, niewielkiej miejscowości położonej koło Cieszyna. Do centrum Cies...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka komercyjna w Pruchnej
    działka komercyjna w Pruchnej

    Pruchna

    • 800 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    sprzedam działkę komercyjną w Pruchnej bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Pawłowice -Cieszyn, blisko ronda, pow. 5270m2, pełne uzbrojenie, legalny zjazd z pasem wyłączenia i le...

  • Działka budowlana Gloeszów 2200 m2

    Goleszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Gloeszów 2200 m2 przy drodze na Cieszyn. Przy drodze asfaltowej.

  • Działka Wiślica

    Wiślica

    • 245 000 zł cena
    • 1 295 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skoczów, Wiślica ,działki budowlane WSZYSTKIE MEDIA W GRANICY Na sprzedaż dwie działki marzenie pod budowę własnego domu. Nasłoneczniona, otoczona zielenią , luźna zabudowa do...

  • Widokowa działka budowlana w okolicy Cieszyna na sprzedaż..
    1 / 9
    Widokowa działka budowlana w okolicy Cieszyna na sprzedaż..

    Gumna

    • 449 460 zł cena
    • 2 497 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża, widokowa działka budowlana. Działka o powierzchni 2497m2 i wg miejscowego planu zagospodarowania posiada przeznaczenie podstawowe : zabudowy mieszkaniowej jednoro...

  • Działka Łączka ul. Wierzbowa

    Łączka » ul. Wierzbowa

    • 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjną działkę rolną o powierzchni około 2 hektarów , położoną w malowniczej okolicy w pobliżu Cieszyna. Charakterystyka działki: P...

  • Działka Międzyświeć

    Międzyświeć

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Cena netto. Informacje o działce Płaska działka, 3 km od rynku w Skoczowie, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budo...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 95 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 800 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, prz...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 126 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana, 1013 m2, uzbrojona całkowicie Informacje o działce Sprawdź inne działki w Goleszowie i okolicach w ofercie OPOKA. Działka położona w Goleszowie, w ustron...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 10-o arowa, mieszkaniowa, objęta miejscowym planem. Przed podziałem geodezyjnym - jest możliwość wybrania dowolnej, nowo wytyczanej działki. Działka lekko pochylona w kier...

  • Widokowa pod zabudowę siedliskową
    1 / 8
    Widokowa pod zabudowę siedliskową

    Kozakowice Dolne

    • 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Duża , widokowa działka oznaczona symbolem RM - teren rolniczy z możliwością zabudowy ZA...

  • Działka z  projektem budowlanym pod 6 segmentów
    1 / 8
    Działka z projektem budowlanym pod 6 segmentów

    Puńców

    • 330 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Puńców, położonej w regionie Śląska Cie...

  • " Działka rolna i las w gratisie "
    1 / 4
    " Działka rolna i las w gratisie "

    Kończyce Wielkie

    • 60 000 zł cena
    • 3 439 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Atrakcyjna działka rolna z udziałem w lesie – doskonała inwestycja w naturę! Miejscowoś...

  • Działka przy głównej drodze.
    1 / 4
    Działka przy głównej drodze.

    Pruchna

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro REZERWACJA 1.Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagro...

  • Działka Łączka

    Łączka

    • 904 680 zł cena
    • 10 052 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Informacje o działce Lo kal izacja i dostęp: Działka o łącznej powierzchni ponad 1 ha (10 000 m) , przeznaczona pod zabudowę usługową , położona jest w atrakcyjnej i spok...

  • Działka Puńców

    Puńców

    • 365 000 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Widokowa działka budowlana w Puńcowie cisza, przestrzeń i panorama gór! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierz...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 231 800 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Piękna, widokowa działka o lekko pochylonym terenie, z której rozpościera się przepiękny widok na Beskidy. Działka o kształci...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 119 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, o powierzchni 1063 m2 Informacje o działce Działki znajdują się w zacisznej ulicy Pogwizdowa, 300 m od ulicy Cieszyńskiej. Dojazd na działkę nieurządzon...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Kończyce Małe

    Kończyce Małe

    • 395 687 zł cena
    • 11 308 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Doradca restrukturyzacyjny Aneta Brachaczek (nr lic.: 695) prowadzący postępowanie upadłościowe: Mirosława Suchomskiego, Pesel: 60060210236, zam. Poprzeczna 6/4 A, 44-200 Rybnik...

  • Działka przy drodze Cieszyn - Katowice
    1 / 4
    Działka przy drodze Cieszyn - Katowice

    Pruchna

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Nietypowa oferta sprzedaży działki przy jednej z głównych dróg Cieszyn - Katowice . Mie...

  • Działka z atrakcyjnym polozeniem
    Działka z atrakcyjnym polozeniem

    Kończyce Małe

    • 150 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kończycach Malych powiat cieszyński województwo śląskie.Wszyskie media w granicach działki.Atrakcyjna lokalizacja w pięknej,spokojnej okolicy(szkoła, p...

  • Jedyna działka produkcyjna
    1 / 16
    Jedyna działka produkcyjna

    Goleszów

    • 707 730 zł cena
    • 4 566 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Polecam do sprzedaży działkę produkcyjną położoną z dala od zabudowań mieszkalnych. Nieruchomość jest położona pomiędzy dwoma funkc...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 269 999 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu, ale przerażają Cię lata budowy i formalności? Gotowy "poziom zero": Wykonano już zaawansowane prace ziemne, bliskie poziomowi "zero" - oszczędność na p...

  • Działka budowlana na Jurze
    Działka budowlana na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działki na Jurze
    1 / 3
    Działki na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działka budowlana pod lasem
    1 / 6
    Działka budowlana pod lasem

    Dzięgielów

    • 395 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Dzięgielów to jedna z tych lokalizacji, która "sprzedaje się sama" dzięki widokom na Bes...

  • 1 / 3
    Działka Puńców

    Puńców

    • 179 000 zł cena
    • 3 290 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Bez prawa zabudowy, z pięknym widokiem. Na sprzedaż działka leśna w Puńcowie, położona w spokojnej i widokowej okolicy, około 1 km od granicy polskoczeskiej. Teren znajduje s...

  • Działka Iskrzyczyn

    Iskrzyczyn

    • 145 000 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową. Działka budowlana w Iskrzyczynie przy ul. Tarnawa (gmina Dębowiec). Parcela o numerze: 676/4 ma powierzchnie 1.121 m2....

  • Działka Bładnice Górne ul. Poziomkowa

    Bładnice Górne » ul. Poziomkowa

    • 265 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Odkryj wyjątkową działkę budowlaną w Skoczowie, Bładnice Górne 10 minut drogi od Ustronia- idealne miejsce na dom w spokojnym otoczeniu ,pośród zieleni i pięknych beskidzkich krajo...

  • Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem
    1 / 6
    Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem

    Goleszów

    • 519 000 zł cena
    • 6 972 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno/budowlana o powierzchni prawie 70 arów 1752 m2, położona w zielonej części Goleszowa, w powiecie cieszyńskim, z widokiem na Czantorię. Idealna lokalizacja dla osób s...

  • Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa

    Międzyświeć

    • 230 000 zł cena
    • 1 760 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MIĘDZYŚWIEĆ w gminie Skoczów - do sprzedaży słoneczna działka budowlana. Grunt lekko nachylony o powierzchni 1760 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka z...