• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Racławówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Brenna

(1)
  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 647 734 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 12 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 981 158 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szczyrk

    • 710 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Szczyrk

    • 840 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 590 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości
    1 / 16
    Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości

    Szczyrk

    • 1 740 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 116 m² *** Gotowa inwestycja zarabia od pierwszego dnia! Oferuję wyjątkowy apartam...

  • Stylowy apartament w górach – gotowy do zamieszkania lub inwestyc...

    Ustroń

    • 229 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 17 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 862 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przestronny apartament z widokiem na Beskid Arenę w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 75 mkw, z przestronnym tarasem o powie...

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 1 725 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Ekskluzywny apartament widokowy w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy, dwukondygnacyjny apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 150 mkw z dwoma przestronnymi tarasami...

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • PENTHOUSE z prywatnym tarasem SPA na dachu o powierzchni ok. 13...

    Ustroń

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowoczesny apartament z tarasem – wysoki standard – gotowy do zam...

    Ustroń

    • 460 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • CENA PROMOCYJNA apartament z miejscem parkingowym i ogródkiem

    Ustroń

    • 528 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • APARTAMENT Z OGRÓDKIEM bez kosztów PCC i opłaty do biura

    Ustroń

    • 766 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku
    1 / 16
    Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku

    Szczyrk

    • 792 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący +48 [tel] Szukasz apartamentu w Szczyrku z widokiem jak z bajki? Coś idealnego na wynajem krótkoterminowy, ale i też coś super dla Ciebie? To dob...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 692 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 31 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielką Czantorię, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. Lokalizacja, która realnie pracuje na...

  • Ekonomiczny apartament pod wynajem
    1 / 16
    Ekonomiczny apartament pod wynajem

    Szczyrk

    • 546 650 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w śc...

  • Apartament 52 m² | Widok na skocznię
    1 / 16
    Apartament 52 m² | Widok na skocznię

    Szczyrk

    • 834 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,15 m² położony na 4 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament z widokiem na skocznię | Szczyrk
    1 / 16
    Apartament z widokiem na skocznię | Szczyrk

    Szczyrk

    • 630 750 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42,05 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament w centrum | Widok na góry
    1 / 16
    Apartament w centrum | Widok na góry

    Szczyrk

    • 830 400 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 51.90 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Panoramiczny widok na góry i skocznie
    1 / 16
    Panoramiczny widok na góry i skocznie

    Szczyrk

    • 1 052 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 20 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52.60 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament w centrum | Widok na góry
    1 / 16
    Apartament w centrum | Widok na góry

    Szczyrk

    • 661 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41.35 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament z antresolą | Szczyrk
    1 / 16
    Apartament z antresolą | Szczyrk

    Szczyrk

    • 817 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Apartament z antresolą | Widok na góry i skocznię | Centrum Szczyrku Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,1 m²...

  • Apartament 70 m² | Najlepszy widok w Szczyrku
    1 / 16
    Apartament 70 m² | Najlepszy widok w Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 042 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69.50 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Luksusowy apartament w Szczyrku
    1 / 16
    Luksusowy apartament w Szczyrku

    Szczyrk

    • 870 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 58 m² *** *** Udział w 1/2 nieruchom...

  • Luksusowy Apartament z Klimatycznym Wnętrzem
    Luksusowy Apartament z Klimatycznym Wnętrzem

    Szczyrk

    • 1 199 140 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Apartament inwestycyjny PREMIUM w Szczyrku | sauna | kominek | miejsce postojowe oraz garaż | gotowy pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowy ap...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 675 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które łączy ciszę, zieleń i bliskość miasta? Ta oferta w Ustroń spełni oczekiwania zarówno osób marzących o życiu w górach, jak i inwestorów szukających bezpiec...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 692 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 30 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 816 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m², położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i...

  • Mieszkanie Ustroń ul. Kamieniec

    Ustroń » ul. Kamieniec

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyobraź sobie poranki z aromatem kawy unoszącym się nad zielonymi wzgórzami i wieczory, w których ciszę przerywa jedynie szum buków Właśnie tutaj, w sercu malowniczego Ustronia, cz...