• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jaworzynka
  • Skawinki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Brenna

(1)
  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 647 734 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 12 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 981 158 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 590 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wisła

    • 895 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 862 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przestronny apartament z widokiem na Beskid Arenę w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 75 mkw, z przestronnym tarasem o powie...

  • Z prywatnym wejściem, tarasem i dwoma miejscami parkingowymi

    Ustroń

    • 729 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • APARTAMENT Z OGRÓDKIEM bez kosztów PCC i opłaty do biura

    Ustroń

    • 766 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • APARTAMENT PREMIUM NA PIĘTRZE z panoramicznym balkonem BRAK PROW...

    Ustroń

    • 621 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Apartament Zeta Park Ustroń
    1 / 16
    Apartament Zeta Park Ustroń

    Ustroń

    • 869 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w apartamentowcu, położonego w Ustroniu przy ul. Staffa 17a, województwo...

  • Komfortowy apartament w górach – Ustroń
    1 / 16
    Komfortowy apartament w górach – Ustroń

    Ustroń

    • 599 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Pa...

  • Luksusowy apartament w Szczyrku
    1 / 16
    Luksusowy apartament w Szczyrku

    Szczyrk

    • 870 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 58 m² *** *** Udział w 1/2 nieruchom...

  • Luksusowy Apartament z Klimatycznym Wnętrzem
    Luksusowy Apartament z Klimatycznym Wnętrzem

    Szczyrk

    • 1 199 140 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Apartament inwestycyjny PREMIUM w Szczyrku | sauna | kominek | miejsce postojowe oraz garaż | gotowy pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowy ap...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 620 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PREZENTUJEMY przestronny i widokowy LOKAL MIESZKALNY O POW. 65,5 M2. Z balkonu widok na panoramę Beskidów. Lokal numer 10B ostatnia szansa na rezerwację w tej cenie. Zapraszam do...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ostatnie 2 apartamenty w prestiżowym kompleksie w Ustroniu idealne do życia i inwestycji Nowoczesne apartamenty w otoczeniu beskidzkiej przyrody to idealna propozycja zarówno do s...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. Myśliwska

    Ustroń » ul. Myśliwska

    • 720 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament nr: 24B/2 Ustroń, ul. Myśliwska Zapraszamy do zakupu APARTAMENTU PREMIUM w Ustroniu na kameralnej inwestycji blisko centrum miasta. PANORAMA BESKIDÓW- to 12 komfo...

  • Mieszkanie Ustroń ul. Kamieniec

    Ustroń » ul. Kamieniec

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyobraź sobie poranki z aromatem kawy unoszącym się nad zielonymi wzgórzami i wieczory, w których ciszę przerywa jedynie szum buków Właśnie tutaj, w sercu malowniczego Ustronia, cz...

  • Mieszkanie Ustroń, Świerkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Ustroń, Świerkowa

    Ustroń

    • 670 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Ustroń Polana. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku na 1. p...

  • Mieszkanie Ustroń, os. Manhatan

    Nowe

    Mieszkanie Ustroń, os. Manhatan

    Ustroń

    • 525 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Ustroń - NOWA CENA - 525.000 !!!! Sprzedam mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji z panoramicznym widokiem na Beskid Śląski. Cena: 8 228,84 zł/m jedna z najniższych w okolicy...