• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brenna

(22)
  • Dom Brenna

    Brenna

    • 480 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w niezwykle malowniczym miejscu przy pięknie szumiącej rzece Brennica w sąsiedztwie las...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 850 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowa inwestycja 7 domów jednorodzinnych o pow. 134 m2 w Górkach W...

    Górki Wielkie

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Jaworze ul. Myśliwska

    Jaworze » ul. Myśliwska

    • 1 100 000 zł cena
    • 4 962 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia. Działka znajduje się w Jaworzu Nałęże. Dojazd do działki prowadzi drogą asfaltową. Wokół góry, lasy i tereny rekrea...

  • Działka Grodziec ul. Pod Górką

    Grodziec » ul. Pod Górką

    • 2 060 000 zł cena
    • 7 918 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronny i pięknie położony teren budowlany o przeznaczeniu mieszkaniowym. Nieruchomość znajduje się w zacisznej okolicy Grodźca - miejscowości, która w ostatnim czasie bardzo p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 950 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Górki Wielkie

    • 1 650 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jaworze

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Grodziec ul. Pod Górką

    Grodziec » ul. Pod Górką

    • 4 000 000 zł cena
    • 17 253 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 210 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształc...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 8 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jaworze powiat Bielsko Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdrowiskowych. Oferujemy Przestronny parterowy budynek z użytkowym poddaszem posadowiony na...

  • Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE
    1 / 16
    Dom w świetnej lokalizacji JAWORZE

    Jaworze

    • 1 550 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Jaworze powiat Bielsko-Biała położone u podnóża gór Beskidu Śląskiego znane z walorów uzdr...

  • Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre
    1 / 8
    Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre

    Górki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Brennej, obręb GÓRKI MAŁE, przy końcu ul. Krótkiej. Numer działki to 588/52 a identyfikator to: 240304_2.0002.588/52. Działka o regularnym...

  • Działka Jaworze Centrum

    Jaworze

    • 360 000 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | WYJĄTKOWA DZIAŁKA W JAWORZU - RELAKS U STÓP BESKIDÓW ​ Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, prestiżowej okoli...

  • 1 / 3
    REKREACYJNO BUDOWLANA W LEŚNEJ ENKLAWIE NATURA 2000

    Górki Wielkie

    • 175 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja

    Jaworze

    • 396 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana numer 329/20 o powierzchni 990m2 w Jaworzu ul. Wiejska, województwo śląskie, powiat bielski Kształt prostokąt, w...

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 415 000 zł cena
    • 1 746 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ziałka budowlana Górki Wielkie 1746 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości nie szukaj dalej ! Działka budowlana 1746 m, w pełni uzbrojona Wyjątkowa dział...

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Rezydencja z panoramicznym widokiem na góry

    Górki Małe

    • 3 100 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna

    Jaworze

    • 290 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki w Jaworzu o łącznej powierzchni 1492 m2, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Zacisznej naprzeciw numeru 37. Dzia...

  • Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska
    1 / 16
    Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska

    Jaworze

    • 490 000 zł cena
    • 1 321 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i cenionej miejscowości Jaworze, tuż obok Bielska-Białej. W miejscu,...

  • Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa
    Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa

    Grodziec

    • 1 098 979 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny - 112 m² | działka 1300 m² | spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na przestronnej działce o...

  • Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2

    Jaworze

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 089 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki budowlane w Jaworzu, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Łubinowej (obok numeru 26) Działka numer 361/25 oraz 36...

  • Lokal w Jaworzu przy ruchliwej trasie - widoczny
    1 / 16
    Lokal w Jaworzu przy ruchliwej trasie - widoczny

    Jaworze

    • 7 250 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Lokal handlowo-usługowy w Jaworzu – świetna widoczność! W pierwszej linii przy głównej drodze. Na wynajem lokal o powierzchni 141...

  • Widok na góry, Spokojna okolica
    1 / 16
    Widok na góry, Spokojna okolica

    Górki Wielkie

    • 213 900 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 764 m², usytuowaną w Górkach Wielkich przy ul. Nowy Świat (w...

  • Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu
    1 / 16
    Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu

    Górki Wielkie

    • 1 150 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia użytkowa domu – ok 129,2 m2 Powierzchnia działki – 1030 m2 Cena – 1 150 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym space...

  • Dom w Jaworzu
    1 / 16
    Dom w Jaworzu

    Jaworze

    • 1 130 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż budynek mieszkalny, jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony zlokalizowany w Jaworzu, powiat bielski, woj....

  • Budynek typu kostka do remontu
    1 / 16
    Budynek typu kostka do remontu

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty budynku gospodarczo - mieszkalnego o powierzchni ok 120 mk...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze

    Jaworze

    • 820 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworzu przy ul. Bielskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicy...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta
    1 / 12
    Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta

    Górki Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GÓRKI WIELKIE - widokowa działka budowlana o powierzchni 1003 m2. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie rzeki Brennicy z pięknymi widokami i słońcem przez cały dzień. W Miejscowym Pl...

  • Dom Górki Wielkie gm. Brenna
    1 / 15
    Dom Górki Wielkie gm. Brenna

    Górki Wielkie

    • 1 690 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Górki Wielkie komfortowy dom nad rzeką Brennicą + domek drewniany | 1464 m działki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Górki Wielkie, bezpośredni...