• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gwoźnica Górna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Szczyrk

(3)
  • Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości
    1 / 16
    Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości

    Szczyrk

    • 1 740 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 116 m² *** Gotowa inwestycja zarabia od pierwszego dnia! Oferuję wyjątkowy apartam...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Szczyrk

    • 840 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 1 725 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Ekskluzywny apartament widokowy w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy, dwukondygnacyjny apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 150 mkw z dwoma przestronnymi tarasami...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 698 427 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 621 829 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 751 826 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bielsko, 71,60 m2, PO REMONCIE !
    1 / 12
    Bielsko, 71,60 m2, PO REMONCIE !

    Bielsko-Biała

    • 659 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 940 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 395 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 285 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 185 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowa oferta dla rodziny APARTAMENT Z GARAZEM

    Skoczów

    • 675 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Apartament Premium w sercu Ustronia – Zeta Park

    Ustroń

    • 990 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Prestiżowe 130,58 mkw w zabytkowej kamienicy Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 130,58 mkw, usytuowane na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w...

  • Apartament na parterze z tarasami Ustroń
    1 / 16
    Apartament na parterze z tarasami Ustroń

    Ustroń

    • 749 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66A o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż apar...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Kamienica rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Kamienica

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | M4 ogródkiem pod Szyndzielnią Marzysz o własnym M z zieloną przestrzenią? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż komfortowy apartament o pow. 68,93 mkw z...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Kamienica rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Kamienica

    • 756 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Apartament w kameralnym osiedlu pod Szyndzielnią Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum miasta? To przest...

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 14
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Meszna

    • 920 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość położona w spokojnej i urokliwej okolicy, teren niezalewowy, jedyne 10 km o Bielska. Dom wybudowany w 2009 r, okna pcv kolor orzech, kryty dachówką. Działka 16 a, zadr...

  • PENTHOUSE z prywatnym tarasem SPA na dachu o powierzchni ok. 13...

    Ustroń

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • WYSOKI STANDARD dwa nowoczesne apartamenty, sprzedawane wyłącznie...

    Ustroń

    • 1 278 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 13 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Niezależna część domu -Żywiec/Góra Burgałowska
    Niezależna część domu -Żywiec/Góra Burgałowska

    Żywiec

    • 450 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Niezależna część domu -Żywiec/Góra BurgałowskaNa sprzedaż niezależna część domu, powierzchnia ok. 110m2, wydzielona działka 360m2....

  • Mieszkanie w Skoczowie Górny Bór 82 mkw

    Skoczów » ul. Górny Bór

    • 580 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :)Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Górny Bór w Skoczówie. Lokal w...

  • Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem
    1 / 15
    Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem

    Bielsko-Biała

    • 669 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    AGENT PROWADZĄCY:JAKUB SZYMA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,6 m², położone na...

  • Sprzedam mieszkanie Szare, Śląskie
    Sprzedam mieszkanie Szare, Śląskie

    Szare

    • 330 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na Sprzedaż! Oferta pod inwestora lub dla osób świadomych – Szare (Gmina Milówka), Powiat Żywiecki, Śląsk Dom / lokal inwestycyjny – ok. 100 m² + garaże Na sprzedaż wyodrębniony...

  • Mieszkanie Ustroń ul. Andrzeja Brody

    Ustroń » ul. Brody

    • 1 700 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 14 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    UWAGA: SPRZEDAŻ DOTYCZY CAŁOŚCI DWA APARTAMENTY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 115 m (JEDNA KSIĘGA WIECZYSTA). BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU POJEDYNCZEGO MIESZKANIA. Dwa apartamenty w centrum...

  • Mieszkanie Ustroń

    Ustroń

    • 995 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    W sercu zielonego Ustronia, w cichej i kameralnej części miasta, czeka na nowego właściciela wyjątkowy, dwupoziomowy apartament. Położony zaledwie kilka minut spacerem od centrum,...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 675 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które łączy ciszę, zieleń i bliskość miasta? Ta oferta w Ustroń spełni oczekiwania zarówno osób marzących o życiu w górach, jak i inwestorów szukających bezpiec...

  • Sprzedaż lokalu mieszkalnego Żywiec.
    Sprzedaż lokalu mieszkalnego Żywiec.

    Żywiec

    • 583 500 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofero...

  • Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 620 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Kupujący nie płaci prowizji do biura nieruchomości ani podatku PCC. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy...

  • Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 560 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kontakt pod numerem telefonu: [tel] Polecamy mieszkanie, 4 pokoje, dwupoziomowe, na piętrze od strony wschodniej, powierzchnia użytkowa 72,36 m2. Apartament jest gotowy do s...