• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Szczyrk

(2)
  • Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku
    1 / 16
    Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku

    Szczyrk

    • 792 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący +48 [tel] Szukasz apartamentu w Szczyrku z widokiem jak z bajki? Coś idealnego na wynajem krótkoterminowy, ale i też coś super dla Ciebie? To dob...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szczyrk

    • 710 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Złote Łany

    Bielsko-Biała » Złote Łany

    • 245 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednia - bez prowizji Sprzedam 2-pokojowe wygodne mieszkanie o pow. 36,21 m2, zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Okna P...

  • Widokowe M3 z niskim czynszem w niskim bloku na Złotych Łanach

    Bielsko-Biała

    • 239 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednio od właściciela - bez prowizji 0% Sprzedam 2-pokojowe wygodne mieszkanie o pow. 36,21 m2, zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na os. Złote Łany w Biel...

  • Skup Nieruchomości Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jesteś z Bielska-Białej lub okolic i chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? - Świetnie trafiłeś! Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę. Kupujemy: mieszkania, domy, działk...

  • Skup Mieszkań Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 637 625 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 441 077 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 528 135 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 30 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 481 614 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 536 070 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem
    1 / 20
    Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem

    Bielsko-Biała

    • 428 990 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe 2 pokoje ⭐ Balkon ⭐ Zielone Patio ⭐ Centrum
    1 / 19
    Gotowe 2 pokoje ⭐ Balkon ⭐ Zielone Patio ⭐ Centrum

    Bielsko-Biała

    • 349 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała » Stare Bielsko

    • 479 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 323 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 609 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BUKOWE PRZEDMIEŚCIA zlokalizowane przy ul Listopadowej w Bielsku Biała to wyjątkowe Apartamenty o wyjątkowej architekturze Miejsce jedyne w mieście gdzie nie tylko wszystko co n...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 399 441 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Lokalizacja: Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, doskonała komunikacja, nowo powstałe osiedle realizowane...

  • Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka
    1 / 15
    Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od...

  • Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem – ul. Dębowa 4, Bielsko-Biał...

    Bielsko-Biała

    • 349 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 389 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie z duszą w centrum miasta. Lokal idealny na Twoją działalność! Nowa cena! Szukasz prestiżowej i strategicznej lokalizacji dla swojej kancelarii, gabinetu lekarsk...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 530 978 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zamieszkaj w centrum Bielska-Białej Proponowany apartament, w stanie deweloperskim, z windą, o powierzchni 44,62 mkw to: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łaz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,30m przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Blok z winda po termomodernizacji elewacja odnowiona 2 lata temu, klatka świe...

  • Mieszkanie dwupokojowe w Kamienicy!
    1 / 9
    Mieszkanie dwupokojowe w Kamienicy!

    Bielsko-Biała

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierz...

  • 46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta
    1 / 16
    46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta

    Bielsko-Biała

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz...

  • Topowa lokalizacja w Centrum I 2 pokoje 32 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I 2 pokoje 32 m2

    Bielsko-Biała

    • 364 456 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Nowoczesność spotyka spokój – zamieszkaj tu!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Własny rytm życia – od ogrodu po przedpokój!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Mieszkanie bezczynszowe z garażem i ogrodem

    Bielsko-Biała » ul. Wyspiańskiego

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,68 m², położone na 2 piętrze z 2 w kameralnej kamienicy z 1930 roku, wybudowanym z cegły, zlokalizowanym w Bielsku-Białej przy u...

  • Mieszkanie blisko centrum
    Mieszkanie blisko centrum

    Bielsko-Biała

    • 332 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim. Mieszkan...

  • Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!
    1 / 15
    Mieszkanie dwupokojwe os. Złote Łany!

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38 mkw. położonego n...