mieszkanie na sprzedaż
23 sty 2025

Mieszkanie Bielsko-Biała

woj. Śląskie pow. Bielsko-Biała gm. Bielsko-Biała
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 23 styczeń 2025 14:20
609 000 zł 64 m2
609 000 zł 64 m2 9 516 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 64 m2
Cena za metr 9 516 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K36970594

Opis

BUKOWE PRZEDMIEŚCIA zlokalizowane przy ul Listopadowej w Bielsku Biała to wyjątkowe Apartamenty o wyjątkowej architekturze

Miejsce jedyne w mieście gdzie nie tylko wszystko co najlepsze i potrzebne do życia masz w zasięgu ręki ale również gwarantujące spokój, ciszę i wyjątkową atmosferę każdego dnia.

Apartamentowiec wykonany z najwyższej jakości materiałów, prestiżowa lokalizacja, plac zabaw, winda, miejsce parkingowe pod budynkiem to wszystko jest do dyspozycji.

Narożny Apartament na I pietrze o powierzchni ok 64 m2
Duże okna nadają apartamentowi jedyny w swoje rodzaju nastrój.

Salon z kuchnią o powierzchni ok 30,6 m2. Z salonu na balkon o powierzchni ok 4,5 m2 prowadzą przesuwne okna.
Sypialnia skierowana na spokojną zieloną część o powierzchni ok 14,3 m2
Duży korytarz o powierzchni ok 12,5 m2 pomieści szafy w zabudowy oraz niezbędne meble.
Łazienka to ok 6,2 m2
Ogrzewanie podłogowe na całości apartamentu.

Apartament słoneczny i gotowy do własnej adaptacji.
W cenie apartamentu jest miejsce parkingowe.

Doskonała inwestycja na lata.

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia
dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Szczegóły oferty:
DORADCA NIERUCHOMOŚCI
POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI DORADCA
34-100 Wadowice ul. Mickiewicza 6

Grzegorz Oleksiński, tel. Pokaż numer telefonu

Bezpieczna transakcja za pośrednictwem DORADCA NIERUCHOMOŚCI :
- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku,