• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Porąbka

(4)
  • Mieszkanie w górach blisko Szczyrku.
    1 / 16
    Mieszkanie w górach blisko Szczyrku.

    Porąbka

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Kochasz narty i sporty wodne? Chciałbyś mieszkać w bliskiej okolicy gór i jeziora? 20 km od Szczyrku. 2 km do Jeziora Międzybrodzkiego....

  • Działka budowlano-rolna 1842 m² – Porąbka
    1 / 16
    Działka budowlano-rolna 1842 m² – Porąbka

    Porąbka

    • 270 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1842 m², położona w spokojnej i malowniczej części Porąbki przy ul. Centralnej. Nieruchomo...

  • Widokowy apartament w kurorcie Kozubnik

    Porąbka » ul. Kochana

    • 429 999 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m², położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się...

  • Działka z domkiem letniskowym
    1 / 11
    Działka z domkiem letniskowym

    Porąbka

    • 230 000 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke rekreacyjną o powierzchni 578 m2 z domkiem letniskowym drewnianym 31m2 w miejscowości Porąbka - Wielka Puszcza. Działka usytuowana w pieknym, urokliwym miejscu z w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Czaniec

    Czaniec

    • 77 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Czańcu koło Andrychowa. Wszystkie media znajdują się w sąsiedztwie. Wokół roztacza się malowniczy widok na góry....

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czaniec

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bujaków

    • 595 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kobiernice

    • 292 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dzialke budowlana, rolna, las
    Sprzedam dzialke budowlana, rolna, las

    Międzybrodzie Bialskie

    • 1 350 000 zł cena
    • 25 800 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke 25800 m2 w tym budowlana 8000 m2las 10000m2,rolna7800m2 Dzialka polozona na stoku slonecznymz widokiem na jezioro i gore Zar Polozona w Miedzybrodziu - Bialskim-Za...

  • Dom jednorodzinny od właściciela
    1 / 16
    Dom jednorodzinny od właściciela

    Czaniec

    • 840 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom jednorodzinny bezpośrednio od właściciela. Właściciel pokrywa za kupujującego podatek PCC. Z posesji widok od południa i zachodu na wzgórza Beskidów. .Jezioro Międzybrodz...

  • Dom z 2 mieszkaniami + garaże + duży teren
    1 / 16
    Dom z 2 mieszkaniami + garaże + duży teren

    Kobiernice

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 120 m² z dodatkową piwnicą o powierzchni 60 m², usytuowany na działce oferującej bard...

  • Międzybrodzie Bialskie do sprzedania działka budow rolna las
    1 / 5
    Międzybrodzie Bialskie do sprzedania działka budow rolna las

    Międzybrodzie Bialskie

    • 1 290 000 zł cena
    • 25 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Międzybrodzie Bialskie do sprzedania działka budowlana około 8000 mkw., las ponad 10000 mkw. i rola 7800 mkw, jest w całości (jeden nr. działki. Działka położona na stoku słoneczny...

  • Wyjątkowa działka z panoramą gór i jeziora
    1 / 16
    Wyjątkowa działka z panoramą gór i jeziora

    Międzybrodzie Bialskie

    • 1 050 000 zł cena
    • 2 818 m2 powierzchnia
    • 373 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa działka z panoramą gór i jeziora Międzybrodzie Bialskie Na sprzedaż unikatowa nieruchomość składająca się z dwóch działek o...

  • Budynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym
    1 / 16
    Budynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym

    Międzybrodzie Bialskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 1 121 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Możliwość adaptacji na pensjonat, dom opieki, siedzibę firmy, apartamenty na wynajem lub działalność usługową (handel, gastronomia, adminis...

  • Działka budowlana - Sprzedaż - Czaniec Polska
    1 / 16
    Działka budowlana - Sprzedaż - Czaniec Polska

    Czaniec

    • 140 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferujemy na sprzedaż, atrakcyjną działkę budowlaną w świetnej lokalizacji o powierzchni 900 m² położoną w malowniczej miejscowości Czaniec,...

  • Dom Czaniec gm. Porąbka, Beskidzka
    Dom Czaniec gm. Porąbka, Beskidzka

    Czaniec

    • 1 250 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 4 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu położonego w malowniczej okolicy Czańca, przy ul. Beskidzkiej w odległości 15 km od Bielska-Białej. To nieruchomość, która...

  • Własny raj z basenem, z widokiem na jezioro i góry
    Własny raj z basenem, z widokiem na jezioro i góry

    Międzybrodzie Bialskie

    • 6 500 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 20 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż luksusowa posiadłość z BASENEM w ogrodzie. Położona w samym sercu Beskidu Małego w otulinie Parku Krajobrazowego. .............. Nietuzinkowy, ekonomiczny i komfortowy...