• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Porąbka

(2)
  • Działka budowlano-rolna 1842 m² – Porąbka
    1 / 16
    Działka budowlano-rolna 1842 m² – Porąbka

    Porąbka

    • 270 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1842 m², położona w spokojnej i malowniczej części Porąbki przy ul. Centralnej. Nieruchomo...

  • Działka z domkiem letniskowym
    1 / 11
    Działka z domkiem letniskowym

    Porąbka

    • 230 000 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke rekreacyjną o powierzchni 578 m2 z domkiem letniskowym drewnianym 31m2 w miejscowości Porąbka - Wielka Puszcza. Działka usytuowana w pieknym, urokliwym miejscu z w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • kupie dzialke budowlana lub rolno budowlana Nowa Wies, Kety, blis...

    Kęty

    • 1 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, kupie nieduza dzialke ok 7 a pod zabudowe malutkiego domu, budowlana minimum 14 m na 14 m, czesc dzialki moze byc rolna. W poblizu pol, lak, lasu - ustronne, ciche miejsc...

  • Działka Tresna

    Tresna

    • 100 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy malowniczą działkę budowlaną, położoną w górach, w oazie ciszy i spokoju. Powierzchnia 12a, wymiary 53m x 26m W miejscowym planie zagospodarowania na działce zlokalizo...

  • Działka Czaniec

    Czaniec

    • 77 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Czańcu koło Andrychowa. Wszystkie media znajdują się w sąsiedztwie. Wokół roztacza się malowniczy widok na góry....

  • Teren inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 3
    Teren inwestycyjny na sprzedaż

    Kęty

    • 2 050 000 zł cena
    • 18 873 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Kęty Północ, powiat oświęcimski, woj. małopolskie. Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną na budownictwo jednorodzinne i usługi o powierzchni 1.8873 ha. Działka 6057...

  • Sprzedam dzialke budowlana, rolna, las
    Sprzedam dzialke budowlana, rolna, las

    Międzybrodzie Bialskie

    • 1 350 000 zł cena
    • 25 800 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke 25800 m2 w tym budowlana 8000 m2las 10000m2,rolna7800m2 Dzialka polozona na stoku slonecznymz widokiem na jezioro i gore Zar Polozona w Miedzybrodziu - Bialskim-Za...

  • 1 / 3
    Działka Targanice

    Targanice

    • 177 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane do sprzedaży. Dwie działki budowlane do sprzedaży w pięknej lokalizacji. Widok na góry, spokojne miejsce. Wymożone miejsce na budowę domu Serdecznie...

  • Brzezinka gm. Zabierzów - działka budowlana 700 m2 !
    1 / 5
    Brzezinka gm. Zabierzów - działka budowlana 700 m2 !

    Brzezinka

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.700m2 położona w miejscowości Brzezinka gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz utwardzoną drogą prywatną ( udział we współwłasności)....

  • Działka inwestycyjna ze starym młynem
    1 / 16
    Działka inwestycyjna ze starym młynem

    Kęty

    • 420 000 zł cena
    • 5 271 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Przedstawiam państwu wyjątkową i nietypową nieruchomość z ogromnym potencjałem idealna pr...

  • DZIAŁKA LEŚNA - GRATKA DLA INWESTORA
    1 / 12
    DZIAŁKA LEŚNA - GRATKA DLA INWESTORA

    Tresna

    • 443 920 zł cena
    • 22 196 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferta skierowana jest do osób ceniących ciszę, spokój, bliskość natury a przede wszystkim w celach zainwestowania kapitału w grunty leśne z...

  • Działka usługowa
    1 / 15
    Działka usługowa

    Kęty

    • 70 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI KĘTY, UL. KRAKOWSKA Na sprzedaż działka usługowej o numerze ewidencyjnym 8774, położona w Kętach przy ul. Krakows...

  • Kozy – działki budowlane 5794 m²
    1 / 16
    Kozy – działki budowlane 5794 m²

    Kozy

    • 639 000 zł cena
    • 5 794 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Kozy działki budowlane 5794 m² Na sprzedaż atrakcyjny kompleks gruntów położony w miejscowości Kozy, składający się z dwóch połączony...

  • ZERO PROWIZJI, działka dla inwestora
    1 / 9
    ZERO PROWIZJI, działka dla inwestora

    Pisarzowice

    • 406 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Lokalizacja : Województwo śląskie, gmina wilamowice, Pisarzowice. 10km od Bielska Białej i 5 km od Kęt Działka 157/2 znajduje się przy ul...

  • Nieruchomość inwestycyjna - Kęty BEZ PROWIZJI
    1 / 13
    Nieruchomość inwestycyjna - Kęty BEZ PROWIZJI

    Kęty

    • 2 200 000 zł cena
    • 18 837 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Kęty Północ, powiat oświęcimski, woj. małopolskie. Oferujemy Państwu nieruchomość gruntow...

  • Międzybrodzie Bialskie do sprzedania działka budow rolna las
    1 / 5
    Międzybrodzie Bialskie do sprzedania działka budow rolna las

    Międzybrodzie Bialskie

    • 1 290 000 zł cena
    • 25 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Międzybrodzie Bialskie do sprzedania działka budowlana około 8000 mkw., las ponad 10000 mkw. i rola 7800 mkw, jest w całości (jeden nr. działki. Działka położona na stoku słoneczny...

  • Wyjątkowa działka z panoramą gór i jeziora
    1 / 16
    Wyjątkowa działka z panoramą gór i jeziora

    Międzybrodzie Bialskie

    • 1 050 000 zł cena
    • 2 818 m2 powierzchnia
    • 373 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa działka z panoramą gór i jeziora Międzybrodzie Bialskie Na sprzedaż unikatowa nieruchomość składająca się z dwóch działek o...

  • Widokowa działka rolna
    1 / 10
    Widokowa działka rolna

    Targanice

    • 164 600 zł cena
    • 3 292 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż widokowa działka rolna zlokalizowana w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie , o powierzchni 3292 m2 . W miejscowym plani...

  • Wspaniała działka z widokiem na Zaporę w Tresnej
    1 / 16
    Wspaniała działka z widokiem na Zaporę w Tresnej

    Czernichów

    • 260 000 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę budowlane z zapierającym dech w piersiach widokiem na Zaporę Wodną w Tresnej oraz Górę Żar, Zlokali...

  • Działka leśna w górach, idealna na wypoczynek.
    1 / 16
    Działka leśna w górach, idealna na wypoczynek.

    Roczyny

    • 350 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka leśna o powierzchni około 7000 m2, która powstanie z podziału działki o numerze 2186/6 w podgórskiej miejscowości Roc...

  • Duża działka rekreacyjna
    1 / 8
    Duża działka rekreacyjna

    Targanice

    • 325 000 zł cena
    • 9 802 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna zlokalizowana w Targanicach , gmina Andrychów , woj. małopolskie Działka o powierzchni 9802 m2 w mie...

  • Działka budowlana - Sprzedaż - Czaniec Polska
    1 / 16
    Działka budowlana - Sprzedaż - Czaniec Polska

    Czaniec

    • 140 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferujemy na sprzedaż, atrakcyjną działkę budowlaną w świetnej lokalizacji o powierzchni 900 m² położoną w malowniczej miejscowości Czaniec,...

  • Działki inwestycyjne Kęty - Centrum
    1 / 16
    Działki inwestycyjne Kęty - Centrum

    Kęty

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 940 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI INWESTYCYJNE KĘTY, UL. JANA III SOBIESKIEGO 14 OBRĘB KĘTY STARE MIASTO | NR DZIAŁEK: 4225, 4224, 4228 ŁĄCZNA POWIERZCHNIA: 1...

  • Działka, pozwolenie na 2 hale i biurowiec
    1 / 16
    Działka, pozwolenie na 2 hale i biurowiec

    Bulowice

    • 1 590 000 zł cena
    • 7 531 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 7531 m², składająca się z dwóch działek: Działka nr 2027/4 5209 m² Działka nr 2026...

  • Działka budowlana Pisarzowice / Wilamowice
    1 / 8
    Działka budowlana Pisarzowice / Wilamowice

    Pisarzowice

    • 135 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z widokiem na góry, o powierzchni 8,45 ara, położonej w miejscowości Wilam...