• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Porąbka

(1)
  • Działka z domkiem letniskowym
    1 / 11
    Działka z domkiem letniskowym

    Porąbka

    • 230 000 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke rekreacyjną o powierzchni 578 m2 z domkiem letniskowym drewnianym 31m2 w miejscowości Porąbka - Wielka Puszcza. Działka usytuowana w pieknym, urokliwym miejscu z w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 274 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Malownicza działka o charakterze inwestycyjnym położona zaraz przy lotnisku (bielskim aeroklubie) o powierzchni 22 arów. Teren wokół uzbrojony jest w podstawowe urządzenia infr...

  • Kupimy ogródek działkowy tel 796 330 331

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupimy ogródek działkowy tel [tel] dla rodziny w zielonej okolicy np. Czechowice-Dziedzice, lub Zabrzeg koło Czechowic-Dz., Pszczyna

  • 1 / 3
    Działka pod usługi : Sport Turystyka Rekreacja

    Bielsko-Biała

    • 2 200 000 zł cena
    • 17 595 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • Działka rekreacyjna przy lesie, 3571 m2, cisza!

    Sucha Beskidzka

    • 310 000 zł cena
    • 3 571 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nowa, obniżona cena - teraz 310.000 zł!Marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od codziennego zgiełku i cieszyć się naturą? Ta urokliwa działka pod zabudowę rekreacji indywidual...

  • dla osób szukających miejsca z charakterem i pomysłem na niestand...

    Wisła

    • 159 000 zł cena
    • 3 383 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działki Jeleśnia
    1 / 2
    Sprzedam działki Jeleśnia

    Jeleśnia

    • 6 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę na terenie Jeleśnia z dojazdem ma 121 M2 na ul.Wyrodów Oraz sprzedam dużą działkę z lasem przyborów koło babiagory . Nr działek podaje 9553 ( 0,7146 ha) przyborów...

  • Sprzedam działke na ROD Stare Stawy Oświęcim
    1 / 4
    Sprzedam działke na ROD Stare Stawy Oświęcim

    Oświęcim

    • 35 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke nr 467 na ROD Stare Stawy o pow.266 m2, altana z pomieszczeniem gospodarczym i wc oraz zadaszonym tarasem, studnia, prad, wylana stopa pod wędzarnie z grillem.

  • Duża działka rekreacyjna
    1 / 8
    Duża działka rekreacyjna

    Targanice

    • 325 000 zł cena
    • 9 802 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna zlokalizowana w Targanicach , gmina Andrychów , woj. małopolskie Działka o powierzchni 9802 m2 w mie...

  • Działka rekreacyjna (1439m2) w Radziechowach
    1 / 15
    Działka rekreacyjna (1439m2) w Radziechowach

    Radziechowy

    • 82 000 zł cena
    • 1 439 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia działki: 1439 m2 Numer działki: 1190/1 Współrzędne: 49.654018, 19.107603 (np. współrzędne skopiować i wkleić w mapy google)...

  • Zawoja-działka w górach, rekreacja, natura, rzeka!

    Zawoja

    • 175 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż oferujemy teren składający się z dwóch działek położonych w miejscowości Zawoja, w gminie Zawoja ( powiat suski, województwo małopolskie ). Znajdują się one w otoczeniu...

  • Rekreacyjna działka ze stawem 5km od Park Rozrywki
    1 / 16
    Rekreacyjna działka ze stawem 5km od Park Rozrywki

    Rudze

    • 149 000 zł cena
    • 1 689 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka rekreacyjna 5 km od największego w Polsce Parku Rozrywki oraz 2 km od największego w Europie Parku Dinozaurów – staw, cisza i g...

  • Przetarg - atrakcyjna lokalizacja

    Ochaby Małe

    • 1 400 000 zł cena
    • 15 318 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedaż niezabudowanej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacjiDuży potencjał inwestycyjny. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: · usługi spo...

  • Działka rekreacyjna z domkiem holenderskim
    1 / 15
    Działka rekreacyjna z domkiem holenderskim

    Jaroszowice

    • 110 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *Więcej zdjęć w linku pod opisem* Odstąpię prawo do użytkowania działki rekreacyjnej w miejscowości Jaroszowice za Wadowicami w kierunku zbiornika Mucharskiego. Działka o powierzch...