• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabratówka
  • Prudnik
  • Mołdzie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sopotnia Mała

(2)
  • Dom w górach w dobrej lokalizacji Sopotnia Mała
    1 / 16
    Dom w górach w dobrej lokalizacji Sopotnia Mała

    Sopotnia Mała

    • 675 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia całkowita: około 250 mkw. Powierzchnia działki: 869 mkw Rok budowy: 1993r Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem p...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Sopotnia Mała

    • 150 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękną działka budowlana w Sopotni Małej media w granicy działki

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Bystra Śląska

    Bystra

    • 2 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Odrestaurowana Willa położona w uzdrowiskowym klimacie ,całkowicie podpiwniczona zbudowana na planie kwadratu. Na parterze willi są dwa ogromne salony, który podłogi wyłożone są od...

  • 1 / 4
    Lokal Bystra Śląska

    Bystra

    • 2 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Korbielów

    • 1 880 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 3 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mutne

    • 398 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Duża i w dobrej cenie działka budowlana w Rychwałdzie.
    1 / 6
    Duża i w dobrej cenie działka budowlana w Rychwałdzie.

    Rychwałd

    • 399 000 zł cena
    • 6 805 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy Państwu na sprzedaż dużą i widokową działkę budowlaną położoną w Rychwałdzie ze zjazdem z ulicy Holnówka. Działka posiada numer 541/1 oraz powierzchnię 6805m2. Informacj...

  • Działki inwestycyjne z pięknym widokiem na Pilsko
    1 / 3
    Działki inwestycyjne z pięknym widokiem na Pilsko

    Korbielów

    • 166 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zainwestuj w ziemię. Skorzystaj na wzroście wartości. Ziemia to jedna z najbardziej stabilnych lokat kapitału. Oferuję do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 90 ar składająca się...

  • Forest Camp Pilsko – inwestycja w sercu gór

    Korbielów

    • 990 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Forest Camp Pilsko to kameralne osiedle domów jednorodzinnych klasy premium, położone w wyjątkowej lokalizacji – na wysokości ponad 700 m n.p.m., w górnej części Korbielowa, tuż p...

  • Sprzedam działkę z bezpośrednim zejściem do rzeki
    1 / 2
    Sprzedam działkę z bezpośrednim zejściem do rzeki

    Pewel Mała

    • 52 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam mała działkę pod domek mobilny/Holenderski z działki bezpośrednie zejście do górskiej rzeki słup i kanalizacja w rogu działki dojazd asfaltowy.Ul Objazdowa Pewel Mała.

  • Wyjątkowy obiekt na sprzedaż w Korbielowie
    1 / 15
    Wyjątkowy obiekt na sprzedaż w Korbielowie

    Korbielów

    • 1 660 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowy dom z możliwością prowadzenia wynajmu pokoi w Korbielowie! Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję do zakupu d...

  • Działka budowlana w Korbielowie

    Korbielów » ul. Wojtyczkowa

    • 279 000 zł cena
    • 2 166 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane położone przy ul. Wojtyczkowej w Korbielowie – malowniczej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, u podnóża góry Pilsko. Działki oznaczone numerami ewide...

  • Sprzedam działki Jeleśnia
    1 / 2
    Sprzedam działki Jeleśnia

    Jeleśnia

    • 6 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę na terenie Jeleśnia z dojazdem ma 121 M2 na ul.Wyrodów Oraz sprzedam dużą działkę z lasem przyborów koło babiagory . Nr działek podaje 9553 ( 0,7146 ha) przyborów...

  • Przestrzeń, komfort, własny ogródek
    1 / 16
    Przestrzeń, komfort, własny ogródek

    Rychwałd

    • 1 199 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Rychwałd | powiat żywiecki | 159 m² | działka 3193 m² Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem,...

  • Urokliwy dom w górach otoczony lasami
    1 / 16
    Urokliwy dom w górach otoczony lasami

    Pewel Ślemieńska

    • 1 999 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 11 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Marzysz o miejscu, gdzie cisza, spokój i bliskość natury stają się codziennością? Oto propozycja dla Ciebie! Lokalizacja: Dom znaj...

  • Działka (594m2) w Bystrej ul. Klimczoka
    1 / 15
    Działka (594m2) w Bystrej ul. Klimczoka

    Bystra

    • 35 000 zł cena
    • 594 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia działki: 594 m2 Numer działki: 1648/13 Współrzędne: 49.75363295291511, 19.023819315194817 (np. współrzędne skopiować i wkleić...

  • Duża widokowa działka na łonie natury Rychwałd
    1 / 16
    Duża widokowa działka na łonie natury Rychwałd

    Rychwałd

    • 399 000 zł cena
    • 6 805 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – RYCHWAŁD, UL. HOLNÓWKA – 6805 m² Na sprzedaż przepięknie położona, duża działka budowlana o p...

  • Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!
    1 / 5
    Działka 8a otulona zielenią – Jeleśnia czeka!

    Jeleśnia

    • 110 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 8 arów, nr działki 2588/6, położona w malowniczej części miejscowości Jeleśnia, w...

  • Fotowoltaika, pompa ciepła.
    1 / 16
    Fotowoltaika, pompa ciepła.

    Przyborów

    • 698 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr ogłoszenia: # 126D0425 Fotowoltaika, pompa ciepła. Możliwość kupna mniejszej działki – podział w toku. KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA...

  • 1 / 2
    Działka, 4 572 m², Pewel Wielka

    Pewel Wielka

    • 22 770 zł cena
    • 4 572 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej pod sygn. akt: BB1B/GUp-s/34/2022 zaprasza do składania ofert zakupu: •...

  • Działka z widokiem Świnna
    1 / 8
    Działka z widokiem Świnna

    Świnna

    • 95 000 zł cena
    • 1 731 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż widokowa działka rolna zlokalizowana w Świnnej (gmina Świnna, województwo śląskie) o powierzchni 1731 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnej, górskiej okolicy i ofe...

  • Sprzedam dom
    1 / 10
    Sprzedam dom

    Przyborów

    • 460 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym,zamkniętym. Działka o powierzchni ok 700m2 Okna trzyszybowe ,brak drzwi wejściowych i garażowych. Studnia głębinowa,prąd,kanalizacja. Dom mieści się w...

  • Osoba prywatna
    Osoba prywatna

    Jeleśnia

    • 365 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budynek typu bliźniak położony w centrum Jeleśni z osobnym wejściem. Powierzchnia około 140m2,podpiwniczonyz kotłownią na piec z podajnikiem. Na parterze salon,kuchnia i łazienka.P...