• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Węgierska Górka

(1)
  • Mieszkanie do wynajęcia kawalerka Węgierska Górka
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia kawalerka Węgierska Górka

    Węgierska Górka

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam,wynajmę przytulna kawalerkę 25m drugie piętro Lokalizacja Węgierska Górka , parking ogrodzony monitorowany,dostęp do ogrodu Cicha i spokojna okolica ,blisko lasu, rzeki W oko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wisla Glebce M3 54m2 garaz

    Wisła

    • 440 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wisla -Glebce. Mieszkanie-M3 -1 pietro 54m2 z garażem i dzialka10m x 40m, wydzielonej ze Wspolnoty Mieszkaniowej-Lesny Zakątek,w pobliżu PKS, PKP sklep, Zajazd Glebce -stok narciar...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 647 734 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 12 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 981 158 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szczyrk

    • 710 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Szczyrk

    • 840 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 590 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wisła

    • 895 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wisła, Juliana Ochorowicza
    1 / 12
    Mieszkanie Wisła, Juliana Ochorowicza

    Wisła

    • 690 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament o powierzchni 40m2 mieszczący się w obiekcie Magic Ski & Bike Wisła położony w miejscowości Wisła...

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości
    1 / 16
    Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości

    Szczyrk

    • 1 740 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 116 m² *** Gotowa inwestycja zarabia od pierwszego dnia! Oferuję wyjątkowy apartam...

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 862 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przestronny apartament z widokiem na Beskid Arenę w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 75 mkw, z przestronnym tarasem o powie...

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 1 725 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Ekskluzywny apartament widokowy w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy, dwukondygnacyjny apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 150 mkw z dwoma przestronnymi tarasami...

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 14
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Meszna

    • 920 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość położona w spokojnej i urokliwej okolicy, teren niezalewowy, jedyne 10 km o Bielska. Dom wybudowany w 2009 r, okna pcv kolor orzech, kryty dachówką. Działka 16 a, zadr...

  • Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku
    1 / 16
    Okazja!!!! apartament w sercu Szczyrku

    Szczyrk

    • 792 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący +48 [tel] Szukasz apartamentu w Szczyrku z widokiem jak z bajki? Coś idealnego na wynajem krótkoterminowy, ale i też coś super dla Ciebie? To dob...

  • Mieszkanie Żywiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Żywiec,

    Żywiec

    • 2 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Żywiec ścisłe centrum  Do wynajęcia lokal mieszkalny 90 m2 Parter 3 pokoje 2 balkony Miejsce parkingowe Po remoncie Odstępne 2 900 zł/mc plus media Brak czynszu - budynek prywatny...

  • Lokal mieszkalny - Żywiec

    Żywiec

    • 73 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt. BB1B/GUp-s/114/2023) sprzeda w drodze konkursu ofert: udział w wysokości 1/2 (jedna...

  • Ekonomiczny apartament pod wynajem
    1 / 16
    Ekonomiczny apartament pod wynajem

    Szczyrk

    • 546 650 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w śc...

  • Apartament 52 m² | Widok na skocznię
    1 / 16
    Apartament 52 m² | Widok na skocznię

    Szczyrk

    • 834 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,15 m² położony na 4 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament z widokiem na skocznię | Szczyrk
    1 / 16
    Apartament z widokiem na skocznię | Szczyrk

    Szczyrk

    • 630 750 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42,05 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament w centrum | Widok na góry
    1 / 16
    Apartament w centrum | Widok na góry

    Szczyrk

    • 830 400 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 51.90 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Panoramiczny widok na góry i skocznie
    1 / 16
    Panoramiczny widok na góry i skocznie

    Szczyrk

    • 1 052 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 20 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52.60 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament w centrum | Widok na góry
    1 / 16
    Apartament w centrum | Widok na góry

    Szczyrk

    • 661 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41.35 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament z antresolą | Szczyrk
    1 / 16
    Apartament z antresolą | Szczyrk

    Szczyrk

    • 817 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Apartament z antresolą | Widok na góry i skocznię | Centrum Szczyrku Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,1 m²...

  • Apartament 70 m² | Najlepszy widok w Szczyrku
    1 / 16
    Apartament 70 m² | Najlepszy widok w Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 042 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69.50 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Luksusowy apartament w Szczyrku
    1 / 16
    Luksusowy apartament w Szczyrku

    Szczyrk

    • 870 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 58 m² *** *** Udział w 1/2 nieruchom...

  • Mieszkanie Wisła, Wyzwolenia
    1 / 8
    Mieszkanie Wisła, Wyzwolenia

    Wisła

    • 610 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Wisła To doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowego lokum w spokojnej okolicy, w otoczen...

  • Luksusowy Apartament z Klimatycznym Wnętrzem
    Luksusowy Apartament z Klimatycznym Wnętrzem

    Szczyrk

    • 1 199 140 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Apartament inwestycyjny PREMIUM w Szczyrku | sauna | kominek | miejsce postojowe oraz garaż | gotowy pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowy ap...

  • Sprzedam mieszkanie Szare, Śląskie
    Sprzedam mieszkanie Szare, Śląskie

    Szare

    • 330 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na Sprzedaż! Oferta pod inwestora lub dla osób świadomych – Szare (Gmina Milówka), Powiat Żywiecki, Śląsk Dom / lokal inwestycyjny – ok. 100 m² + garaże Na sprzedaż wyodrębniony...

  • Sprzedaż lokalu mieszkalnego Żywiec.
    Sprzedaż lokalu mieszkalnego Żywiec.

    Żywiec

    • 583 500 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofero...

  • Mieszkanie Żywiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Żywiec,

    Żywiec

    • 3 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Żywiec ścisłe centrum  Do wynajęcia lokal mieszkalny 90 m2 Parter 3 pokoje 2 balkony Miejsce parkingowe Po remoncie Odstępne 3 300 zł/mc plus media Żywiec centrum miasta - mieszk...