• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Jaworzynka

(3)
  • Syndyk sprzeda - 1/2 udziału - działka w górach IV Przetarg
    1 / 8
    Syndyk sprzeda - 1/2 udziału - działka w górach IV Przetarg

    Jaworzynka

    • 5 000 zł cena
    • 1 617 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SMU Przemysław Ochal (nr. lic. 1687) w postępowaniu upadłościowym Marka Piekarz prowadzonym przed SR w Bielsku-Białej VI Wydz. Gosp. pod sygn. akt. BB1B/GUp-s/306/2025 ogłasza prze...

  • Nieruchomość niezabudowana - Jaworzynka

    Jaworzynka

    • 11 580 zł cena
    • 2 373 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Jaworzynka, gmina Istebna, powiat Cieszyński 1. Syndyk masy upadłości osoby f...

  • 1 / 3
    Widokowa działka budowlana w Jaworzynce

    Jaworzynka

    • 420 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam widokową kształtną działkę w Jaworzynce Zapasieki Górne. Działka nr 1287/7.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • teren komercyjny z prawem zabudowy na działalność
    teren komercyjny z prawem zabudowy na działalność

    Wisła

    • 800 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    sprzedam działkę inwestycyjną przy drodze wojewódzkiej nr 938 pawłowice-cieszyn w Pruchnej k. Cieszyna, teren częściowo ogrodzony ze zjazdem z pasem wyłączenia wraz z pomieszczenie...

  • Działka Wisła Malinka

    Wisła

    • 650 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 542 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w pobliżu skoczni Malinka z pięknym widokiem na góry.

  • malownicza działka w Koniakowie

    Koniaków

    • 190 000 zł cena
    • 2 611 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam malowniczą działkę w Koniakowie, nr działki 477, o pow. 2611 m2. Działka na tą chwilę jest jako rolna - jest w trakcie zmiany miejscowy plan zagospodarowania przestrzenne...

  • Dzialka budowlana
    Dzialka budowlana

    Laliki

    • 145 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow.2100 m2 w Lalikach gmina Milowka.Dojazd droga asfaltowa.Dzialka z lekkim spadem zakonczona strumykiem.Mozliwosc podzialu na dwie czesci.Od strony s...

  • Działka budowlana z pięknymi widokami

    Istebna

    • 299 999 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15,64 ara, położona w spokojnej i malowniczej części Istebnej – miejscowości słynącej z górskich krajobrazów, licznych szlaków turystycz...

  • Działka z dwoma domami 680 m n.p.m

    Wisła

    • 1 750 000 zł cena
    • 37 900 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Umowa na wyłączność – nie szukaj dalej :) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3,7921 ha, położona w malowniczej Wiśle, przy ulicy Kiczerowskiej, na wysokości około 680...

  • Działka w górach z bardzo dobrym wjazdem
    1 / 7
    Działka w górach z bardzo dobrym wjazdem

    Laliki

    • 60 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tanio sprzedam dwie działki po 0.16.31ha. 0.19.89 lub w całości w Lalikach cztery km. od Zwardonia wjazd na działkę z drogi asfaltowej na działce prąd i studnia ubikacja i kamping...

  • PRESTIŻOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNE

    Wisła

    • 649 000 zł cena
    • 3 383 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski
    1 / 16
    Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski

    Sól

    • 469 000 zł cena
    • 4 087 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż pięć działek o powierzchni 4087 m2 położonych w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjne...

  • Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec
    1 / 16
    Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec

    Sól

    • 299 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka na sprzedaż 2390 m2 w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjnej krajobrazowej części Beskidó...

  • Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 225 000 zł cena
    • 1 685 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisiec Działka budowlana 1685 m2 Teren płaski Blisko rzeki i lasu Cena: 225 000 zł Cisiec - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 685 m2, płaska, dobrze...

  • Działka rolna 1386m² w malowniczej Soli
    1 / 6
    Działka rolna 1386m² w malowniczej Soli

    Sól

    • 37 500 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż Działka nr 5144, Sól, gm. Rajcza (N: 49.295044, E: 19.014840) Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1386 m² (13,86 ara)...

  • Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP
    1 / 7
    Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP

    Milówka

    • 136 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Działka w Milówce cisza, widok i świetna lokalizacja Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni ok. 6a, położona w spokojnej czę...

  • Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 20 000 zł cena
    • 1 534 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cisiec działka o pow. 1534 m2 Rolna widok Cena: 20 000 zł Cisiec - działka rolna, zalesiona o pow. 1534 m2 położona z dala od zabudowań z pięknym widokiem, wystawa południowa. W...

  • Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 20 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cisiec działka o pow. 1250 m2 rolna pod lasem widok Cena: 20 000 zł Cisiec - rolna działka o powierzchni 1250 m2, widokowa, położona w bardzo ustronnym miejscu. Najbliższa zabudo...

  • Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 7
    Działka rolna Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 35 000 zł cena
    • 1 253 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cisiec działka o pow. 1253 m2 piękny widok blisko las droga utwardzona Cena: 35 000 zł Cisiec - malownicza działka rolna, klasa RIVa, lekko nachylona, dobrze nasłoneczniona z pię...

  • sprzedam działkę w Zwardoniu
    sprzedam działkę w Zwardoniu

    Zwardoń

    • 95 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę rolna w Zwardoniu, działka jest z kawałkiem lasu który graniczy z państwowym, działka jest z pięknym widokiem na góry,idealnie nadaję się pod kampingi czy domek b...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Rycerka Górna

    Rycerka Górna

    • 32 800 zł cena
    • 20 894 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Bogusławy Grzelak osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Wisła - Gościejów działka z widokiem
    1 / 16
    Wisła - Gościejów działka z widokiem

    Wisła

    • 690 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Widokowa działka inwestycyjna 1500 m² w Wiśle Gościejów | Potok, las, pensjonaty Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchn...

  • 53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce
    1 / 6
    53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce

    Milówka

    • 1 060 000 zł cena
    • 5 311 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Milówce 53 arów widokowego, całodniowo nasłonecznionego terenu z potencjałem premium. W skła...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Laliki

    • 320 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Lalikach koło Zwardonia. Nr działki 1866. Cena do negocjacji.

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Milówka

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna.

  • Działka leśna Wisła
    1 / 7
    Działka leśna Wisła

    Wisła

    • 65 000 zł cena
    • 9 254 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OKAZAJ, OKAZJA!!! Działka leśna w cenie 7 zł. za 1 m2 Agent prowadzący: Joanna Cieniak tel. [tel] Do sprzedaży działka leśna położona w Wiśle Jaworniku. Powierzchnia nieruchomośc...