• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Jaworzynka

(1)
  • 1 / 3
    Widokowa działka budowlana w Jaworzynce

    Jaworzynka

    • 420 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam widokową kształtną działkę w Jaworzynce Zapasieki Górne. Działka nr 1287/7.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wisła Malinka

    Wisła

    • 650 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 542 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w pobliżu skoczni Malinka z pięknym widokiem na góry.

  • Działka budowlana z pięknymi widokami

    Istebna

    • 299 999 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15,64 ara, położona w spokojnej i malowniczej części Istebnej – miejscowości słynącej z górskich krajobrazów, licznych szlaków turystycz...

  • Działka z dwoma domami 680 m n.p.m

    Wisła

    • 1 750 000 zł cena
    • 37 900 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Umowa na wyłączność – nie szukaj dalej :) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3,7921 ha, położona w malowniczej Wiśle, przy ulicy Kiczerowskiej, na wysokości około 680...

  • Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski
    1 / 16
    Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski

    Sól

    • 469 000 zł cena
    • 4 087 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż pięć działek o powierzchni 4087 m2 położonych w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjne...

  • Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec
    1 / 16
    Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec

    Sól

    • 299 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka na sprzedaż 2390 m2 w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjnej krajobrazowej części Beskidó...

  • Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 225 000 zł cena
    • 1 685 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisiec Działka budowlana 1685 m2 Teren płaski Blisko rzeki i lasu Cena: 225 000 zł Cisiec - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 685 m2, płaska, dobrze...

  • Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP
    1 / 7
    Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP

    Milówka

    • 136 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Działka w Milówce cisza, widok i świetna lokalizacja Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni ok. 6a, położona w spokojnej czę...

  • Wisła - Gościejów działka z widokiem
    1 / 16
    Wisła - Gościejów działka z widokiem

    Wisła

    • 690 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Widokowa działka inwestycyjna 1500 m² w Wiśle Gościejów | Potok, las, pensjonaty Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchn...

  • 53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce
    1 / 6
    53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce

    Milówka

    • 1 060 000 zł cena
    • 5 311 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Milówce 53 arów widokowego, całodniowo nasłonecznionego terenu z potencjałem premium. W skła...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Laliki

    • 320 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Lalikach koło Zwardonia. Nr działki 1866. Cena do negocjacji.