• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chruszczobród
  • Trzebnica
  • Gady
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jeleśnia

(1)
  • Osoba prywatna
    Osoba prywatna

    Jeleśnia

    • 365 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budynek typu bliźniak położony w centrum Jeleśni z osobnym wejściem. Powierzchnia około 140m2,podpiwniczonyz kotłownią na piec z podajnikiem. Na parterze salon,kuchnia i łazienka.P...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gilowice

    • 1 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Korbielów

    • 1 880 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 3 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mutne

    • 398 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gilowice

    Gilowice

    • 1 290 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | ZAMIESZKAJ W GÓRACH - w cudownym, klimatycznym miejscu, na południowym stoku Beskidu Żywieckiego! To tutaj znajduje się przepiękny dom z widokiem, w którym na pewno si...

  • Forest Camp Pilsko – inwestycja w sercu gór

    Korbielów

    • 990 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Forest Camp Pilsko to kameralne osiedle domów jednorodzinnych klasy premium, położone w wyjątkowej lokalizacji – na wysokości ponad 700 m n.p.m., w górnej części Korbielowa, tuż p...

  • Wyjątkowy obiekt na sprzedaż w Korbielowie
    1 / 15
    Wyjątkowy obiekt na sprzedaż w Korbielowie

    Korbielów

    • 1 660 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowy dom z możliwością prowadzenia wynajmu pokoi w Korbielowie! Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję do zakupu d...

  • Przestrzeń, komfort, własny ogródek
    1 / 16
    Przestrzeń, komfort, własny ogródek

    Rychwałd

    • 1 199 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Rychwałd | powiat żywiecki | 159 m² | działka 3193 m² Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem,...

  • Urokliwy dom w górach otoczony lasami
    1 / 16
    Urokliwy dom w górach otoczony lasami

    Pewel Ślemieńska

    • 1 999 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 11 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Marzysz o miejscu, gdzie cisza, spokój i bliskość natury stają się codziennością? Oto propozycja dla Ciebie! Lokalizacja: Dom znaj...

  • Dom w górach w dobrej lokalizacji Sopotnia Mała
    1 / 16
    Dom w górach w dobrej lokalizacji Sopotnia Mała

    Sopotnia Mała

    • 675 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia całkowita: około 250 mkw. Powierzchnia działki: 869 mkw Rok budowy: 1993r Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem p...

  • Fotowoltaika, pompa ciepła.
    1 / 16
    Fotowoltaika, pompa ciepła.

    Przyborów

    • 698 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr ogłoszenia: # 126D0425 Fotowoltaika, pompa ciepła. Możliwość kupna mniejszej działki – podział w toku. KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA...

  • Sprzedam dom
    1 / 10
    Sprzedam dom

    Przyborów

    • 460 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym,zamkniętym. Działka o powierzchni ok 700m2 Okna trzyszybowe ,brak drzwi wejściowych i garażowych. Studnia głębinowa,prąd,kanalizacja. Dom mieści się w...

  • Urokliwy dom w Gilowicach

    Gilowice

    • 629 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 90 m², położony na imponującej, ogrodzonej działce o powierzchni 2400 m² w Gilowicach.Umowa na wyłączność - nie...

  • Przytulny domek z widokiem na góry

    Gilowice

    • 269 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Widok, którego nie da się podrobić. Cisza, której dziś już się nie znajduje.Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy domek-budynek gosp. o powierzchni użytkowej ok. 33 m², położony na dzi...