• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Zubrzyca Dolna

(5)
  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 224 000 zł cena
    • 8 751 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o numer...

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 140 000 zł cena
    • 8 813 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 4 600 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o n...

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 16 500 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 1 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam pilnie ! Działki rolne Toporzysko gm. Jordanów

    Toporzysko

    • 152 000 zł cena
    • 3 694 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne nr 3305/25, o pow. 0,3629 ha oraz nr 3305/27 o pow. 0,065 ha położone w miejscowości Toporzysko, gm. Jordanów. Działki z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej z wido...

  • Sprzedam pilnie ! Działka rolna Toporzysko gm. Jordanów

    Toporzysko

    • 65 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 3298, o pow. 01586 ha. w trakcie przekwalifikowania na budowlaną, położona w miejscowości Toporzysko, gm. Jordanów. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminne...

  • Zawoja, działka budowlana
    1 / 4
    Zawoja, działka budowlana

    Zawoja

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zawoi Wełczy w przysiółku Można o pow 17a położoną na wys 725m npm, dojazd drogą gminną. Działka leży w widłach dwóch potoków, jest częściowo zadrzewio...

  • 1 / 3
    Działka siedliskowa- 99 arów- Beskid Sądecki

    Lipnica Wielka

    • 115 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w msc. Lipnica Wielka, w gminie Korzenna.Działka przepięknie położona z widokiem na południowe pasma Beskidu Sądeckiego.Możliwość uzyskan...

  • Działka z widokiem na Babią Górę!

    Zawoja

    • 470 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawoja – jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Beskidach. To właśnie tutaj, w spokojnej i zielonej okolicy, znajduje się działka z niezwykłym widokiem na Babią Górę. Powierzchnia...

  • 1 / 4
    Działka Zawoja

    Zawoja

    • 160 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    InPoint Property oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 474 m, położona w malowniczej miejscowości Zawoja Wełcza, powiat suski, województwo małopolskie. Działka g...

  • Działka Kojszówka

    Kojszówka

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Kukla Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów w malowniczej miejscowości Kojszówka położonej pomiędzy Makowem Podhalańskim a...

  • Zawoja Wełcza atrakcyjna działka

    Zawoja

    • 475 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię ok. 3800 m2 z czego ok. 2900 m2 stanowi teren budowlany (oznaczenie MN1...

  • Trzy działki budowlane w Zawoi blisko centrum

    Zawoja

    • 166 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZawojaNa sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię 1143 m2. Według miejscowego planu zagospodarowania przest...

  • Działka inwestycyjna / 6 domów / Zawoja
    1 / 10
    Działka inwestycyjna / 6 domów / Zawoja

    Zawoja

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 375 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka inwestycyjna z widokiem na Babią Górę | Zawoja | 6 działek budowlanych + pozwolenie...

  • Sprzedam lub wydzierżawię
    Sprzedam lub wydzierżawię

    Zawoja

    • 150 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Zawoi Wełczy, na zboczu Czerniawy Suchej na wys 735 npm. Dojazd drogą gminną, prąd w granicy. W sąsiedztwie luźna zabudowa. Sprzedaje właściciel, są wszystkie aktualne d...

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Górna

    Zubrzyca Górna

    • 26 000 zł cena
    • 6 046 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Jabłonka

    Jabłonka

    • 123 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną

    Skawica

    • 150 000 zł cena
    • 4 314 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 4 działki rolne w Skawicy, pow. Sucha Beskidzka, woj. Małopolskie. Powierzchnie działek w arach (9,67; 13,06; 8,05; 12,36). Pierwsza z działek w odległości ok. 150 metrów...

  • Działka budowlana na Podhalu
    1 / 4
    Działka budowlana na Podhalu

    Podszkle

    • 75 000 zł cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podhale - w pięknej miejscowości PODSZKLE znajduje się działka budowlana którą możesz kupić . Zlokalizowana w centrum osiedla przy drodze utwardzonej i sieci energetycznej wiel...

  • Działka budowlana blisko lasu

    Zawoja

    • 930 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 3100 m2, w całości budowlaną. Działka posiada dojazd drogą asfaltową, a ostatni odcinek ok. 200 metrów prowadzi poprzez ustanowioną służebność...

  • Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy
    1 / 6
    Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwłas...

  • Zawoja-działka w górach, rekreacja, natura, rzeka!

    Zawoja

    • 175 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż oferujemy teren składający się z dwóch działek położonych w miejscowości Zawoja, w gminie Zawoja ( powiat suski, województwo małopolskie ). Znajdują się one w otoczeniu...

  • Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RABA WYŻNA. Działka widokowa, nasłoneczniona, polecana pod zabudowę rekreacyjną. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa, łąki i las. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, ostatni od...

  • Działka rolna w Czarnym Dunajcu
    1 / 5
    Działka rolna w Czarnym Dunajcu

    Czarny Dunajec

    • 140 000 zł cena
    • 5 345 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE – CZARNY DUNAJEC | 5345 m² | PODHALE GRUNTY INWESTYCYJNE – SPOKÓJ, NATURA I POTENCJAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ Na sprzedaż kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Cz...

  • DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC
    1 / 9
    DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC

    Dział

    • 119 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ 10 DZIAŁEK ROLNYCH W MIEJSCOWOŚCI DZIAŁ, GM. CZARNY DUNAJEC ŁĄCZNA POWIERZCHNIA DZIAŁEK: 1,3393 ha (13393 m2) NR DZIAŁKI - POWIERZCHNIA - KLASOUŻYTEK - OZNACZENIE W...

  • Działki sprzedam.
    1 / 9
    Działki sprzedam.

    Zawoja

    • 320 000 zł cena
    • 4 036 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki, 4 rolne, 1 budowlano rolną, na, której znajduje się domek nie na sprzedaż ( możliwość podziału działki ), ta działka z dojazdem, drogą asfaltową, uzbrojeniem, prą...

  • Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja
    1 / 5
    Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja

    Zawoja

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWOJA. Działka budowlana z widokiem na Babią Górę. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy jednorodzinnej. Otoczenie stanowią działk...

  • Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja
    1 / 5
    Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja

    Zawoja

    • 300 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWOJA. Działka budowlana z widokiem na Babią Górę. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy jednorodzinnej. W skład całej powierzchni...

  • Zawoja Przysłop-uzbrojona, widokowa działka 596 m2

    Zawoja

    • 129 000 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---------- REZERWACJA ----------Działka w Zawoi na Przysłopiu – idealne miejsce na Twój wymarzony dom lub inwestycję! Na sprzedaż widokowo położona działka budo...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA – LIPNICA WIELKA
    1 / 12
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA – LIPNICA WIELKA

    Lipnica Wielka

    • 215 000 zł cena
    • 7 196 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z WIDOKIEM NA GÓRY – LIPNICA WIELKA | ok. 72 ary ATRACYJNE POŁOŻENIE W BESKIDZIE ORAWSKO-PODHALAŃSKIM – IDEALNA POD ZABUDOWĘ ZAGRODOWĄ LUB AGROTURYSTYCZNĄ Na...

  • PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA
    1 / 3
    PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA

    Lipnica Wielka

    • 99 000 zł cena
    • 11 722 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA, POWIAT NOWOTARSKI | 11 722 m² MALOWNICZA LOKALIZACJA PRZY GRANICY POLSKO-SŁOWACKIEJ Na sprzedaż pakiet działek rolno-leśnych o łączn...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2. Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Po...

  • Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Zawoja - widokowa działka 1351 m2 , prąd, las

    Zawoja

    • 245 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu widokowo zlokalizowaną działkę znajdującą się w urokliwym miejscu na terenie Zawoi na wysokości 700 m. n.p.m. Z terenu działki rozpościera się piękn...