• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Domaszowice
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lipnica Wielka

(4)
  • Dom Wolnostojący w Lipnicy Wielka
    1 / 16
    Dom Wolnostojący w Lipnicy Wielka

    Lipnica Wielka

    • 490 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM LIPNICA WIELKA | ok. 223 m² | działka 1132 m² PRZESTRONNY DOM Z ZABUDOWANIAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JEZIORA ORAWSKIEGO I GRANICY ZE SŁOW...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA – LIPNICA WIELKA
    1 / 12
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA – LIPNICA WIELKA

    Lipnica Wielka

    • 215 000 zł cena
    • 7 196 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z WIDOKIEM NA GÓRY – LIPNICA WIELKA | ok. 72 ary ATRACYJNE POŁOŻENIE W BESKIDZIE ORAWSKO-PODHALAŃSKIM – IDEALNA POD ZABUDOWĘ ZAGRODOWĄ LUB AGROTURYSTYCZNĄ Na...

  • PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA
    1 / 3
    PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA

    Lipnica Wielka

    • 99 000 zł cena
    • 11 722 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA, POWIAT NOWOTARSKI | 11 722 m² MALOWNICZA LOKALIZACJA PRZY GRANICY POLSKO-SŁOWACKIEJ Na sprzedaż pakiet działek rolno-leśnych o łączn...

  • 1 / 3
    Działka siedliskowa- 99 arów- Beskid Sądecki

    Lipnica Wielka

    • 115 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w msc. Lipnica Wielka, w gminie Korzenna.Działka przepięknie położona z widokiem na południowe pasma Beskidu Sądeckiego.Możliwość uzyskan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jabłonka

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty z widokiem na panoramę Tatr

    Jabłonka » ul. Magurska

    • 419 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    Twój apartament w sercu Orawy!Luksusowe apartamenty w Jabłonce – tylko 12 wyjątkowych mieszkań! - Zostało tylko 7 dostępnych!Marzysz o własnym miejscu w górach? Osiedle Pod Ma...

  • Nieruchomość zabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 1 200 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda: Prawo własności do nieruchomości gruntowej położonej w Zubrzycy Dolnej Gminie Jabłonka złożonej z dz. o nr ewid. 4792/38, 4832/34, 4...

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 140 000 zł cena
    • 8 813 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o numer...

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Górna

    Zubrzyca Górna

    • 26 000 zł cena
    • 6 046 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 224 000 zł cena
    • 8 751 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Jabłonka

    Jabłonka

    • 123 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 1 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o n...

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 16 500 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 4 600 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 1 000 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży prawo własności do nieruchomości gruntowej położonej w Zubrzycy Dolnej Gminie Jabłonka złożonej z dz. o nr ewid. 4792/38,...