• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wrzosowo

(4)
  • Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo
    Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo

    Wrzosowo

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterz...

  • Dom nad morzem
    Dom nad morzem

    Wrzosowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom piętrowy jednorodzinny, częściowo do remontu, wolnostojący blisko plaży we Wrzosowie ( 500 m ) i blisko morza (2 km ). powierzchnia domu 165.4 m2, parter 114 m2, pierw...

  • Dom Wrzosowo

    Wrzosowo

    • 1 799 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 5 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż słoneczny wolnostojący pensjonat o powierzchni całkowitej 334 m2 położony ok. 5 minut od centrum Dziwnówka. Budynek 2 kondygnacyjny podpiwniczony z garażem, położon...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Wrzosowo

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z garażem i dziłką warzywną

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Mierzyn

    • 699 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRO-WIE Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mierzyn

    • 300 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 544 390 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Lokal użytkowy Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 5
    Lokal użytkowy Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 3 998 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 8 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek usługowy - Mierzyn „za Wiatrakiem” | 480,64 m² | Szerokie możliwości adaptacyjne Na sprzedaż nowo wybudowany, dwukondygnacyjny budynek usługowy o nowoczesnej...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 950 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji, na pograniczu Gumieniec i Mierzyn...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 850 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 8 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!
    1 / 12
    Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!

    Mierzyn

    • 1 240 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie dewelope...

  • Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !
    Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !

    Mierzyn

    • 325 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki budowlanej w Mierzynie powiat policki. Działka w otoczeniu zieleni ulica Ozdobna w sąsiedztwie działki zabudowane domami . Wydane beztermi...

  • Działka rolna Jazy gm. Dygowo
    Działka rolna Jazy gm. Dygowo

    Jazy

    • 499 520 zł cena
    • 52 581 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    JAZY 2 km od Dygowa na sprzedaż grunt rolny o pow. 5,2581 ha w dobrej kulturze cały czas uprawiany. Klasy gruntów: RIV b pow. 4,6452 ha ŁIII 0,0341 ha ŁIV 0,5788 ha Przedstawion...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 730 701 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!

    Mierzyn

    • 554 288 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 949 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta,...

  • Mieszkanie Mierzyn
    1 / 6
    Mieszkanie Mierzyn

    Mierzyn

    • 788 736 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!
    1 / 16
    Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!

    Mierzyn

    • 4 500 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie do wynajęcia w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: Poziom I: salon z aneksem kuchennym ,pokój,...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 829 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - Mierzyn. Kameralne osiedle, nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszc...