• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Grzybowo

(43)
  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grzybowo

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZYBOWO | 3 POKOJE | 59 m | 300 m OD MORZA | WYSOKI STANDARD | MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDA Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Spacerowa
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Spacerowa

    Grzybowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W GRZYBOWIE, BLISKO MORZA! Oferujemy na sprzedaż pięknie urządzony, komfortowy i bardzo zadbany dom w Grzybowie, 600 m od morza, w zacisznej i spokojnej...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis miejscowości: Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odl...

  • 2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie

    Grzybowo

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na dr...

  • Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!
    1 / 10
    Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!

    Grzybowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku! Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i c...

  • Sprzedam dom/Pensjonat
    Sprzedam dom/Pensjonat

    Grzybowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom / Pensjonat w Grzybowie przy Kolobrzegu Dom przygotowany do dzialalnosci. 14 POKOI Dom znajduje sie w odleglosci 600m od morza.Dom posiada 8,5 pokoi dla wczasowiczow i...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa
    1 / 15
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa

    Grzybowo

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokaliz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa
    1 / 11
    Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa

    Grzybowo

    • 459 000 zł cena
    • 1 028 m2 powierzchnia
    • 447 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grzybowo to miejscowość letniskowa położona nad morzem bałtyckim o charakterze turystyczno- wypoczynkowym, doskonale skomunikowana z Kołobrzegiem. Na sprzedaż działka budowlana, n...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 650 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymieni...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzybowo na sprzedaż, budynek usługowo - wczasowo- mieszkalny położony w odległości ok. 450 m od morza. Wg. wydanego pozwolenia na budowę : budowa budynku usługowego z mieszkaniem...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Promienna
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Promienna

    Grzybowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 8 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednoro...

  • Działka usługowa Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka usługowa Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 900 000 zł cena
    • 2 258 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 2.258 m2 Działka znajduje w nadmorskiej miejscowości Grzybowo gmina Kołobrzeg w odległości ok. 1,2 km od morza i położona jest w s...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 16
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza. Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i...

  • Lokal użytkowy Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Lokal użytkowy Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 40 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego o pow. całkowitej ok. 140 m2 usytuowanym w parterze budynku wolnostojącego ( pensjonatu ) położonym przy głównej ulicy w nadm...

  • DOM nad morzem z potencjałem inwestycyjnym!!!
    1 / 16
    DOM nad morzem z potencjałem inwestycyjnym!!!

    Grzybowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 9 303 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom NAD MORZEM  tylko 10 minut pieszo do piaszczystej plaży. Czy nie brzmi jak marzenie? Na sprzedaż dom jednorodzinny  posiadający odrębne mieszkanie z osobnym wejściem o pow. ca...

  • Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa

    Grzybowo

    • 398 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Grzybowo, ul. Bursztynowa Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo położoną działkę o powierzchni 1.388 m, zlokalizowaną w nadmorskiej miejscowości...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowy dom o pow. 300m2 z wydzielonym mieszkaniem dla właściciela powierzchnia działki 801m2 zlokalizowany, w Grzybowie 6km od Kołobrzegu . 11 pokoi (8 pokoi z łaz...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Kościelna
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Kościelna

    Grzybowo

    • 1 700 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z osobnym wejściem dla turystów i podwójnym garażem. Ogrodzony, z wysokim, zielonym żywopłotem i brama wjazdową na żwirowy parking dla wszystkich o gości. Zadb...