• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Korzystno

(10)
  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 622 817 zł cena
    • 2 083 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W KORZYSTNIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu działkę budowlano/leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Cent...

  • Działka leśna Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 11
    Działka leśna Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 438 800 zł cena
    • 4 388 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W KORZYSTNIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu działkę leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Centrum Kołobrzegu...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 6
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 498 000 zł cena
    • 1 355 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1355 m, położona w malowniczej okolicy we wsi Korzystno, na przedmieściach Kołobrzegu. Działka znajduje się przy ulicy Szer...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno
    1 / 2
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno

    Korzystno

    • 6 872 760 zł cena
    • 38 182 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Korzystno - na sprzedaż działka budowlana o pow. 38.439 m2 (3,84 ha) Działka położona jest na południe od ul. Kołobrzeskiej łączącej Kołobrzeg z Grzybowem. Dla działki obowiązuję...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 750 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Korzystno koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym dla dwóch rodzin Istnieje...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno
    1 / 2
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno

    Korzystno

    • 3 288 960 zł cena
    • 18 272 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Korzystno - na sprzedaż działka budowlana o pow. 18.409 m2 (1,84 ha) Działka położona jest na południe od ul. Kołobrzeskiej łączącej Kołobrzeg z Grzybowem. Dla działki obowiązuję...

  • Działka Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 20
    Działka Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 199 500 zł cena
    • 704 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok 2 km od Kołobrzegu (ok 3,5 km od morza) - bardzo dobry dojazd KOMPLEKS 4 DZIAŁEK BUDOWLANYCH (idealne dla osób ceniących ciszę i spokój) : * 974 m2 * 704 m2 * 729...

  • Działka Korzystno gm. Kołobrzeg - 700 m
    1 / 12
    Działka Korzystno gm. Kołobrzeg - 700 m

    Korzystno

    • 150 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : działka położona ok. 700 m od granicy Kołobrzegu na nowo projektowanym osiedlu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 2 km. OTOCZENIE : nowe podmiejskie osiedle domów jednorodzin...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Korzystno

    • 390 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Korzystno

    • 850 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 252 341 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 228 991 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 484 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 647 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 782 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 343 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 359 777 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 14 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 586 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 440 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 369 370 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 15 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 253 220 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 247 072 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 15 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 251 610 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 801 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grzybowo

    • 2 400 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 489 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 112 zł/m2 cena za metr

Grzybowo

    • 720 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grzybowo

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa

    Grzybowo

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, prz...

  • Działka Błotnica gm. Kołobrzeg
    1 / 12
    Działka Błotnica gm. Kołobrzeg

    Błotnica

    • 149 000 zł cena
    • 5 795 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : 9 km ODLEGŁOŚĆ OD SZOSY Kołobrzeg - Trzebiatów : ok 150 m KSZTAŁT : piękna działka o kształcie trapezu i wymiarach ok. 94 x 80 x 47 x 93 m UKSZTAŁTOWANIE TE...

  • DOM nad morzem z potencjałem inwestycyjnym!!!
    1 / 16
    DOM nad morzem z potencjałem inwestycyjnym!!!

    Grzybowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 9 303 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom NAD MORZEM  tylko 10 minut pieszo do piaszczystej plaży. Czy nie brzmi jak marzenie? Na sprzedaż dom jednorodzinny  posiadający odrębne mieszkanie z osobnym wejściem o pow. ca...

  • Działka rekreacyjna Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica

    Błotnica

    • 275 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym domkiem angielskim o pow. 27 m2 Na sprzedaż wyjątkowe dwie działki wykorzystywane rekreacyjnie o łącznej powierzc...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych...

  • Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica
    Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica

    Błotnica

    • 275 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Błotnica- oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym, mobilnym domkiem typu angielskiego o pow. 27 m2 Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny zlokalizowan...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzybowo na sprzedaż, budynek usługowo - wczasowo- mieszkalny położony w odległości ok. 450 m od morza. Wg. wydanego pozwolenia na budowę : budowa budynku usługowego z mieszkaniem...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa
    1 / 15
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa

    Grzybowo

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokaliz...

  • Sprzedam dom/Pensjonat
    Sprzedam dom/Pensjonat

    Grzybowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom / Pensjonat w Grzybowie przy Kolobrzegu Dom przygotowany do dzialalnosci. 14 POKOI Dom znajduje sie w odleglosci 600m od morza.Dom posiada 8,5 pokoi dla wczasowiczow i...

  • 2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie

    Grzybowo

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na dr...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis miejscowości: Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odl...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZYBOWO | 3 POKOJE | 59 m | 300 m OD MORZA | WYSOKI STANDARD | MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDA Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grzybowo

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości