• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wrzosowo

(2)
  • Dom nad morzem
    Dom nad morzem

    Wrzosowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom piętrowy jednorodzinny, częściowo do remontu, wolnostojący blisko plaży we Wrzosowie ( 500 m ) i blisko morza (2 km ). powierzchnia domu 165.4 m2, parter 114 m2, pierw...

  • Dom Wrzosowo

    Wrzosowo

    • 1 799 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 5 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż słoneczny wolnostojący pensjonat o powierzchni całkowitej 334 m2 położony ok. 5 minut od centrum Dziwnówka. Budynek 2 kondygnacyjny podpiwniczony z garażem, położon...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Mierzyn

    • 699 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRO-WIE Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 950 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji, na pograniczu Gumieniec i Mierzyn...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 850 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 8 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!
    1 / 12
    Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!

    Mierzyn

    • 1 240 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie dewelope...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 949 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta,...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 829 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - Mierzyn. Kameralne osiedle, nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszc...