• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kruszwica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Karlino

(7)
  • Przestronny lokal w centrum Karlina.
    Przestronny lokal w centrum Karlina.

    Karlino

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Główne atuty nieruchomości: W CENTRUM MIASTA,WEJŚCIE Z GLÓWNEJ ULICY,WYSOKIE POMIESZCZENIA ~3M,3 NIEZALEŻNE WEJŚCIA,MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NIERUCHOMOŚCI NA 2 NIEZALEZNE LOKALE.Nierucho...

  • Wyjątkowy dom w centrum Karlina na sprzedaż
    1 / 16
    Wyjątkowy dom w centrum Karlina na sprzedaż

    Karlino

    • 695 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 140 m², usytuowaną na ogrodzonej działce o powierzchni 496 m². Dom został wybudowany w 1...

  • Dom nad stawem 30 km od Kolobrzegu
    1 / 16
    Dom nad stawem 30 km od Kolobrzegu

    Karlino

    • 590 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz ciszy, spokoju i bliskości natury — miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć? Zapraszam do obejrzenia i zakupu wyjątkowego domu o powierzchni 170 m², położonego na duże...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż - 13 359 m² - Karlino

    Karlino

    • 100 000 zł cena
    • 13 359 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 11 grudnia 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonej w Karlinie, woj. zachodniopomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (licytację) na...

  • Duży dom w Karlinie. Hotel/Usługi.

    Karlino » ul. Brzóski

    • 746 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 2 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej blisko 283 m2 z 1980 roku, 2-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym i garażem. Dwa niezależne wejścia. Posadowiony na...

  • Lokal użytkowy na parterze

    Karlino

    • 129 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 2 805 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karlino

    • 135 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wrzosowo

    Wrzosowo

    • 1 799 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 5 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż słoneczny wolnostojący pensjonat o powierzchni całkowitej 334 m2 położony ok. 5 minut od centrum Dziwnówka. Budynek 2 kondygnacyjny podpiwniczony z garażem, położon...

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Mierzyn

    • 699 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRO-WIE Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Białogard

    • 766 500 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mierzyn

    • 300 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żelimucha

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 544 390 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Lokal użytkowy Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 5
    Lokal użytkowy Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 3 998 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 8 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek usługowy - Mierzyn „za Wiatrakiem” | 480,64 m² | Szerokie możliwości adaptacyjne Na sprzedaż nowo wybudowany, dwukondygnacyjny budynek usługowy o nowoczesnej...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 950 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji, na pograniczu Gumieniec i Mierzyn...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 850 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 8 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!
    1 / 12
    Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!

    Mierzyn

    • 1 240 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie dewelope...

  • Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !
    Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !

    Mierzyn

    • 325 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki budowlanej w Mierzynie powiat policki. Działka w otoczeniu zieleni ulica Ozdobna w sąsiedztwie działki zabudowane domami . Wydane beztermi...

  • Dom z dużą działką blisko Koszalina | 2316 m²
    1 / 16
    Dom z dużą działką blisko Koszalina | 2316 m²

    Pękanino

    • 420 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak | 100 m² | działka 2316 m² | Pękanino Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m², położony na dużej działce 2316 m² w miejscowości Pękanino. Nie...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Wrzosowo

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z garażem i dziłką warzywną

  • Dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Pękanino
    1 / 16
    Dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Pękanino

    Pękanino

    • 625 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 200 m², 6 pokoi, Pękanino Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m², położony na dużej działce 1097 m² w spokojnej miejscowości Pękanino (...

  • Dom nad morzem
    Dom nad morzem

    Wrzosowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom piętrowy jednorodzinny, częściowo do remontu, wolnostojący blisko plaży we Wrzosowie ( 500 m ) i blisko morza (2 km ). powierzchnia domu 165.4 m2, parter 114 m2, pierw...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 730 701 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!

    Mierzyn

    • 554 288 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 949 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta,...

  • Mieszkanie Mierzyn
    1 / 6
    Mieszkanie Mierzyn

    Mierzyn

    • 788 736 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

  • Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo
    Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo

    Wrzosowo

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterz...

  • Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE
    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE

    Białogard

    • 419 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!! Główne atuty nieruchomości: - MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE - DUŻY METRAŻ 112,46 M2 - DWA  WYDZI...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!
    1 / 16
    Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!

    Mierzyn

    • 4 500 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie do wynajęcia w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: Poziom I: salon z aneksem kuchennym ,pokój,...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 13
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Ubysławice

    • 199 000 zł cena
    • 18 112 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Do sprzedania piękna, niezabudowana działka nr 145 i 147/1, oraz częściowo zabudowana działka nr 146 budynkiem gospodarczym i domem do remontu, położone w miejsco...

  • GRUNT ROLNY, GRUNTY INWESTYCYJNE
    1 / 12
    GRUNT ROLNY, GRUNTY INWESTYCYJNE

    Rościno

    • 390 000 zł cena
    • 99 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową w Rościnie, około 5 km od K...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 829 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - Mierzyn. Kameralne osiedle, nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszc...