• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Bukówko

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bukówko

    • 185 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Białogard

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Białogard

    • 766 500 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Białogard

    • 330 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 488 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Białogard

    • 449 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 385 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 274 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogowo

    • 821 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Białogard

    • 490 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Białogard

    • 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !
    1 / 12
    BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !

    Biała Góra

    • 39 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OKAZJA !!! TYLKO 870.70zł/m2 !!! PREZENTUJEMY BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE JEDNOPOKOJOWE POŁOŻONE NA DRUGIM PIĘTRZE W BUDYNKU WIELORODZINNYM ZLOKALIZOWANYM W SPOKOJNEJ OKOLICY OTOCZON...

  • Mieszkanie Białogard, Lipowa
    1 / 12
    Mieszkanie Białogard, Lipowa

    Białogard

    • 239 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,19 m2, a mieszkalnej 57,24 m, położone w samym sercu Białogardu, w spo...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego

    Białogard

    • 289 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,10 m2) o dogodnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i cie...

  • Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska

    Rogowo

    • 1 160 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    LUKSUSOWY APARTAMNET 44,76 m POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PE...

  • Mieszkanie w Białogardzie 2-3 pokojowe

    Białogard » ul. Polna

    • 290 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż trzy pokojowego ( 64,60 m2 ) nietuzinkowego mieszkania o niepowtarzalnym charakterze, położonego na parterze w spokojnej części Białogardu.To oferta dla osób , które cenią...

  • Atrakcyjne  trzypokojowe w kamienicy. Niski czynsz
    Atrakcyjne trzypokojowe w kamienicy. Niski czynsz

    Białogard

    • 379 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Białogard, zrewitalizowana kamienica z początku ubiegłego wieku.  A w niej czeka na Państwa trzypokojowe mieszkanie. Lokal dwustronny o orientacji północno -południowej.  Strona...

  • Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE
    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE

    Białogard

    • 419 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!! Główne atuty nieruchomości: - MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE - DUŻY METRAŻ 112,46 M2 - DWA  WYDZI...

  • Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.
    Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.

    Białogard

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę i...

  • Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia
    Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia

    Białogard

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m², położone na parterze w niskim bloku przy ul. Ciszewskiego w Białogardzie. To propozycja dla osób, które nie chcą tracić cz...