• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żytno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Niekłonice

(5)
  • Dom w stanie deweloperskim - Niekłonice!
    1 / 16
    Dom w stanie deweloperskim - Niekłonice!

    Niekłonice

    • 849 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 3 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym oraz wbudowany...

  • Działka budowlana Sprzedaż: Niekłonice

    Niekłonice

    • 169 000 zł cena
    • 1 125 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Lokal użytkowy Niekłonice gm. Świeszyno
    1 / 9
    Lokal użytkowy Niekłonice gm. Świeszyno

    Niekłonice

    • 12 900 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dwa budynki o łącznej pow. 236,94 m2, pełniące funkcję hotelu pracowniczego na około 50 miejsc noclegowych wraz z zapleczem socjalnym, położone w Niekłonicach. Budynki po remoncie,...

  • 1 / 4
    Działka pod budowe domu- Niekłonice

    Niekłonice

    • 150 000 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka pod budownictwo jednorodzinne- Niekłonice

    Niekłonice

    • 125 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr

Świeszyno

    • 125 000 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działki z pięknym widokiem w najw. punkcie Świeszyna

    Świeszyno

    • 621 375 zł cena
    • 10 075 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W najwyższym punkcie Świeszyna - Olszak znajdziesz działki z pięknym widokiem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zgodnie z MPZP, który został uchwalony przez Radę Gminy Świes...

  • Działka w Świeszynie

    Świeszyno

    • 95 690 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w Świeszynie nr 367/4- 1367m2 ta działka jest objęta MPZP(2MN,MW,U/RM), w zał. skan- fotka Wypis i wyrys z MPZP. z dn. 03.08.2022 r.(wielkość p...

  • Działka inwestycyjna w Starych Bielicach koło Koszalina

    Stare Bielice

    • 1 175 608 zł cena
    • 11 996 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna, w Starych Bielicach koło Koszalina, o powierzchni 11996 m2. Działka znajduje się w sąsiedztwie urbanistycznym , które według informacji uzyskanych w gmini...

  • Działka w Nowych Bielicach
    1 / 11
    Działka w Nowych Bielicach

    Nowe Bielice

    • 115 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana, niezabudowana działka gruntu, położona wśród nowego kompleksu przeznaczonego pod zabudowę jednorodzinną. Działka w kształcie prawie kwadratu, położona n...

  • Działka Stare Bielice

    Stare Bielice

    • 106 800 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Stare Bielice

    Stare Bielice

    • 2 192 900 zł cena
    • 21 929 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Nowe Bielice

    • 859 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin » Unii Europejskiej

    • 547 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 489 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 319 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Koszalinie

    Koszalin

    • 365 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Koszalinie dwu pokojowe, 41 m2 na trzecim piętrze, okolice Emki na ul ,Sucharskiego duży plac zabaw pod blokiem, duży parking , blisko Politechnika, Liceum o...

  • Mieszkanie w bliźniaku
    1 / 8
    Mieszkanie w bliźniaku

    Koszalin

    • 360 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży parter domu w zabudowie bliźniaczej z działką ogrodowo - warzywną. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow.15,5m2 i 13,8m2 , kuchni o pow. 12m2 oraz łazienki o pow....

  • Dwa niezależne pokoje do wynajęcia.
    1 / 16
    Dwa niezależne pokoje do wynajęcia.

    Koszalin

    • 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia pokój (15m2 lub 11 m2) w mieszkaniu dwupokojowym (38,8 m2) dla osób studiujących. Lokal znajduje się przy ul. Robotniczej nieopodal Politechniki Koszalińskiej. Pokój u...

  • Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 120 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kupujący nie płaci prowizji!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka...

  • Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 2
    Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 350 000 zł cena
    • 4 378 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka rolna położona w miejscowości Stare Bielice, w otoczeniu gospodarstw rolnych oraz nowo budujących się osiedli. Działka bez wydanych warunków zabudowy...

  • Dom wolnostojący Sprzedaż: Kępa Świeszyńska

    Świeszyno

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka Konikowo gm. Świeszyno
    1 / 20
    Działka Konikowo gm. Świeszyno

    Konikowo

    • 100 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA **** ŚWIETNA LOKALIZACJA : m. Konikowo - naturalne przedmieście Koszalina (tylko ok. 3 km od granicy miasta) - świetny i szybki dojazd drogą...

  • Przestronne 5 pokoi - 91 m² - 2 łazienki
    1 / 16
    Przestronne 5 pokoi - 91 m² - 2 łazienki

    Koszalin

    • 699 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 91 m² - 5 pokoi - balkon - idealne dla rodziny Na sprzedaż niezwykle przestronne i dopracowane w każdym detalu dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

  • Dom w stanie deweloperskim - Konikowo!
    1 / 16
    Dom w stanie deweloperskim - Konikowo!

    Konikowo

    • 749 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem, w stanie d...

  • Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!
    1 / 13
    Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!

    Stare Bielice

    • 199 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Atrakcyjna działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę w Starych Bielicach! Cieszymy...

  • Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!

    Stare Bielice

    • 139 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witaj, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nieruchomości gruntowej w miejscowości Stare Bielice k...

  • Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!
    Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!

    Koszalin

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 59,24 m2,...

  • Dom w stanie surowym otwartym - Konikowo!
    1 / 16
    Dom w stanie surowym otwartym - Konikowo!

    Konikowo

    • 399 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy dla Ciebie wymarzony dom!!! Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym otwartym (zadas...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konikowo

    • 419 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Działki na osiedle
    1 / 3
    Działki na osiedle

    Świeszyno

    • 990 000 zł cena
    • 14 135 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam mam do sprzedania działki z warunkami zabudowy na 10 domów jednorodzinnych w miejscowości Chałupy koło Koszalina więcej informacji udzielę telefonicznie DOJAZD: Do nieruchomo...

  • Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48
    1 / 16
    Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. B...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po remoncie.Okna PCV,łazienka z wanną-glazura i terakota.Panele na podłogach .W kuchni terakota i glazura.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna. Ogrzewanie mi...