• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stargard Szczeciński

(86)
  • Osiedle Horyzont 3 pokoje z antresolą i tarasem
    1 / 5

    Nowe

    Osiedle Horyzont 3 pokoje z antresolą i tarasem

    Stargard Szczeciński

    • 409 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie z antresola, balkonem i tarasem | 54,73 m² | Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 54.73 m² z balkonem 3,65 m2, ora...

  • W nowej cenie mieszkanie 3 pokojowe Os. Pyrzyckie
    1 / 15

    Nowe

    W nowej cenie mieszkanie 3 pokojowe Os. Pyrzyckie

    Stargard Szczeciński

    • 499 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87 m² - Osiedle Pyrzyckie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powie...

  • Dwa pokoje z dużym balkonem
    1 / 11

    Nowe

    Dwa pokoje z dużym balkonem

    Stargard Szczeciński

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Hallera łączy w sobie praktyczność, estetykę i jakość codziennego życia. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się wprowadzi...

  • Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kazimierza Wielkieg
    1 / 8

    Nowe

    Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kazimierza Wielkieg

    Stargard Szczeciński

    • 233 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż – Kawalerka w Stargardzie, powierzchni 27,36m2 w sercu Starego Miasta. Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 3. piętrze w klimatycznej części Starego Mia...

  • Nowa Cena-Stargard dwa pokoje Os. Zachód
    1 / 12

    Nowe

    Nowa Cena-Stargard dwa pokoje Os. Zachód

    Stargard Szczeciński

    • 360 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertą jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 41,64m2. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na Os. Zachód. W skład mieszka...

  • Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom
    1 / 6

    Nowe

    Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom

    Stargard Szczeciński

    • 644 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zielona Dolina – Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina – nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cich...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Stargard-Starówka
    1 / 7

    Nowe

    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Stargard-Starówka

    Stargard Szczeciński

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m² położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do odśw...

  • Duże 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze
    1 / 13

    Nowe

    Duże 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze

    Stargard Szczeciński

    • 374 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu? A może masz już dosyć stania w korkach? TAM ICH NIE MA!!! To duże 54 metrowe mieszkanie położo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkaj i zarabiaj pod jednym adresem
    1 / 11

    Nowe

    Mieszkaj i zarabiaj pod jednym adresem

    Stargard Szczeciński

    • 850 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 4 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To miejsce: do mieszkania i zarabiania jednocześnie, do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem, do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni — prywatn...

  • Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7

    Nowe

    Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 323 752 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 994 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GRIFFIN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum. Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko...

  • Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom
    1 / 6

    Nowe

    Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom

    Stargard Szczeciński

    • 618 760 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom
    1 / 6

    Nowe

    Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom

    Stargard Szczeciński

    • 644 200 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal Stargard + parking | sprzedaż/wynajem
    1 / 5

    Nowe

    Lokal Stargard + parking | sprzedaż/wynajem

    Stargard Szczeciński

    • 169 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowy ok. 13 m² na parterze + antresola ok. 12 m² Funkcjonalny lokal z antresolą, na której znajduje się pokój socjalny oraz toaleta. Nieruchomość...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Stargard Szczeciński

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ciepłe przytulne urządzone mieszkanie na piętrze nowoczesna kuchnia i łazienka cena 1500 plus czynsz 500 złotych kaucja 3000 zł telefon [tel]

  • 3 pokoje, Osiedle Pyrzyckie, Balkon i duża piwnica
    3 pokoje, Osiedle Pyrzyckie, Balkon i duża piwnica

    Stargard Szczeciński

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pyrzyckim w Stargard idealne dla osób, które szukają światła, prywatności i codziennego komfortu. Mieszkanie jest...

  • Wyjątkowy dom z duszą i rajskim ogrodem, 270m2.
    1 / 9
    Wyjątkowy dom z duszą i rajskim ogrodem, 270m2.

    Stargard Szczeciński

    • 1 150 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był pielęgn...

  • Słoneczne 3 pokoje + balkon, widok, cisza
    Słoneczne 3 pokoje + balkon, widok, cisza

    Stargard Szczeciński

    • 399 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 57 m², Stargard (blisko centrum) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m² + balkon + piwnica 3 pokoje (salon + 2 sypialnie), osobna kuchni...

  • Mieszkanie Stargard, Zwyciężców
    Mieszkanie Stargard, Zwyciężców

    Stargard Szczeciński

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA NIŻSZA cena 299000 Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i piwnicą Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo . Nowoczesne i kameralne mieszk...

  • Starówka - świetna lokalizacja, 1 piętro, 199 tys.
    Starówka - świetna lokalizacja, 1 piętro, 199 tys.

    Stargard Szczeciński

    • 185 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w które...

  • 1 / 3
    Mieszkanie - Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 400 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Radosława Naworola sprzeda z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego numer 2, stanowiącego od...