• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dźwirzyno
  • Czaple
  • Chłopowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Marianowo

(2)
  • Działka budowlano rekreacyjna
    1 / 5
    Działka budowlano rekreacyjna

    Marianowo

    • 109 000 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 1448 m2 położoną w Marianowie, gmina Marianowo, pow. Stargard, województwo zachodniopomorskie. Numer działki: 75...

  • działka budowlana
    1 / 6
    działka budowlana

    Marianowo

    • 75 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną. 910 m2 za 75 000 zł.- położona w Marianowie, gmina Marianowo, pow. Stargard, województwo zachodniopomorskie. Numer działki: 759/164 Nr dzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Stara dąbrowa

    Stara Dąbrowa

    • 58 200 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 1492m2 z wydanymi warunkami dla domu jednorodzinnego . Zabudowa jednokondygnacyjna z drugą w dachu stromym., 12% powierzchni zabudowy, szero...

  • 1 / 3
    Działka Stara dąbrowa

    Stara Dąbrowa

    • 59 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę z wydanymi warunkami dla 2 domów jednorodzinnych o powierzchni 3001m2. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu w bliskiej odległości od Stargardu ok...

  • DOBRZANY- DOM PILNE!!!!

    Dobrzany

    • 620 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOBRZANY- DOM PILNA SPRZEDAŻ!!!!!Proponujemy Państwu do sprzedaży ładny zadbany, podpiwniczony dom -bliźniak, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku, piwnicą i  dużym strychem...

  • Działka budowlana, tylko 125 PLN/mkw.

    Grzędzice

    • 215 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowaną działkę w Grzędzicach.Działka o powierzchni 1 719 mkw. posiada drogę dojazdową z dwóch stron, co stwarza duży potencjał projektowy dla...

  • Działki z pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków

    Grzędzice

    • 350 352 zł cena
    • 3 244 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż 3 działki z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaków (6 połówek)!Działki mają regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie...

  • Działka z pozwoleniem na budowę bliźniaka

    Grzędzice

    • 116 532 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaka!Działka ma regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie domu w zabudowie...

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Działka w bliskiej okolicy Stargardu
    Działka w bliskiej okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna i duża działka budowlana (1000 m2 lub 1500 m2) w sąsiedztwie małego jeziorka w miejscowości Kol.Kiczarowo . Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta Stargard ok...

  • działki w okolicy Stargardu
    1 / 8
    działki w okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO-STARGARD Działki z atrakcyjnym punktem widokowym, położone blisko Stargardu. Dojazd drogą asfaltową poprzez drogę gminną, dzięki czemu w ciągu 5 min znajdujemy się w sam...

  • Działka...ładnie , tanio i szybko.
    1 / 7
    Działka...ładnie , tanio i szybko.

    Kiczarowo

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży są działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażem o różnej powierzchni ( wydane warunki zabudowy). Kolonia Kiczarowo charakteryzuje się pięknym krajob...

  • Działki dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku
    Działki dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku

    Kiczarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękne malownicze tereny, nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną w okolicach Starg...

  • Działka z widokiem na jeziorko. OKAZJA!
    1 / 2
    Działka z widokiem na jeziorko. OKAZJA!

    Kiczarowo

    • 185 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO OS. ZIELONE WZGÓRZE Pilnie sprzedam działkę budowlaną z pięknym punktem widokowym na małe zarybione jeziorko. Do działki zostały wydane warunki zabudowy, woda, prąd p...

  • Działki 3 km od Stargardu
    1 / 2
    Działki 3 km od Stargardu

    Kiczarowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO OS. ZIELONE WZGÓRZE Sprzedam działkę budowlaną z pięknym punktem widokowym na małe zarybione jeziorko. Do działki zostały wydane warunki zabudowy, woda, prąd przy działce...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Maszewo

    • 260 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działki w bliskiej okolicy Stargardu
    Działki w bliskiej okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 137 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kiczarowo to miejscowość w gminie Stargard. Mała ale urokliwa miejscowość w otoczeniu terenów leśnych i małych zarybionych jezior. Dojazd drogą asfaltową i w krótkim odcinku dr...

  • Działka...ładnie , tanio i szybko.
    1 / 6
    Działka...ładnie , tanio i szybko.

    Kiczarowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażem ( wydane warunki zabudowy, woda, prąd). Kolonia Kiczarowo charakteryzuje się pięknym krajobrazem,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzędzice

    • 1 250 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Grzędzice sprzedam
    Działka Grzędzice sprzedam

    Grzędzice

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest działka położona 5 km od Stargardu i 35 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa, kolejowa, sklepy, szkoła, boisko, przedszkole, plac zabaw....

  • Mieszkanie 3 pokojowe na parterze
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe na parterze

    Maszewo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie! Lokalizacja: Maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m² Liczba pokoi: 3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkow...

  • Działka rekreacyjna Owsino gm.chociwel
    Działka rekreacyjna Owsino gm.chociwel

    Oświno

    • 30 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 150 m kwadratowych ogrodzona 100 m do jeziora. Owświno gm.chociwal. 30 tyś.zł. tel.[tel]

  • Działka budowlana, usługowa
    1 / 5
    Działka budowlana, usługowa

    Bobrowniki

    • 81 000 zł cena
    • 2 671 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 2671 m2, przy skrzyżowaniu dróg w Bobrownikach, 30 min. od Szczecina "Berlinką, DK 142". Dogodny kształt działki na dom lub usługi różnego rodzaju. WIele możliwości...

  • Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna
    1 / 9
    Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna

    Grzędzice

    • 950 000 zł cena
    • 3 905 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3905 m² w Starych Grzędzicach! ul. Jeziorna 1 , naprzeciwko stawu. Działki budowlane z WZ wydanymi z 2014 roku - Wjazd z 2 ulic - Możliwość podziału! N...

  • 1 / 3

    Nowe

    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok . jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Linówko o pow. 4900 m2. Działka jest położona w okolicy malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodaro...

  • Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko
    1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Żarowo okolice Stargardu
    Działka Żarowo okolice Stargardu

    Żarowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ładnie położoną działkę budowlaną, prąd, woda w drodze gminnej, wydane warunki zabudowy. Dojazd drogą asfaltową w małym odcinku drogą utwardzoną gminną. Do Stargardu zaled...

  • Działka
    Działka

    Grzędzice

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest pięknie usytuowana działka pod zabudowę mieszkaniową o pow. 1000 m2, położona 5 km od Stargardu i 30 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa,...

  • Dom w urokliwej okolicy 98 tys.!
    1 / 12
    Dom w urokliwej okolicy 98 tys.!

    Bytowo

    • 98 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom w urokliwej miejscowości Bytowo , zachodniopomorskie , gmina Dobrzany w pobliżu miejscowości Krzemień (ok. 2 km) i pięknie zagospodarowanego jeziora " Krz...

  • Dom nad jeziorem Szadzko – własna linia brzegowa
    1 / 16
    Dom nad jeziorem Szadzko – własna linia brzegowa

    Szadzko

    • 995 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyna taka okazja na mapie Zachodniopomorskiego — dom w pierwszej linii brzegowej jeziora Szadzko, z bezpośrednim, prywatnym dostępem do wody. Nie szukaj dalej. Dom i jego charak...

  • Twój własny dom w cenie mieszkania .
    1 / 6
    Twój własny dom w cenie mieszkania .

    Żarowo

    • 615 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój własny dom w cenie mieszkania – cisza, spokój i komfort w Żarowie! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta, a jednocześnie zainwestujesz w coś swojego?...