• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Medynia Głogowska
  • Grzmiąca
  • Lutcza
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bytowo

(1)
  • Dom w urokliwej okolicy 98 tys.!
    1 / 12
    Dom w urokliwej okolicy 98 tys.!

    Bytowo

    • 98 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom w urokliwej miejscowości Bytowo , zachodniopomorskie , gmina Dobrzany w pobliżu miejscowości Krzemień (ok. 2 km) i pięknie zagospodarowanego jeziora " Krz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SUCHAN - okolica- dom na sprzedaż

    Stargard Szczeciński

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUCHAŃ - okolica -dom na sprzedażOFERTĄ SPRZEDAŻY JEST DOM ,o pow. ok 90m,posadowiony na działce 1 230m. Parter-pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wanną, umywalką i WC, ku...

  • DOBRZANY- DOM PILNE!!!!

    Dobrzany

    • 620 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOBRZANY- DOM PILNA SPRZEDAŻ!!!!!Proponujemy Państwu do sprzedaży ładny zadbany, podpiwniczony dom -bliźniak, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku, piwnicą i  dużym strychem...

  • DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE

    Nowe Żeńsko

    • 499 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 499 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE ,Choszczno 3km Gospodarstwo Zagrodowe  DUŻA OBNIŻKA CENY teraz 499 TYS  DO SPRZEDAŻY dwie działki, jedna, o pow. 4316m, zabudowana domem jed...

  • Dom pośród lasów i jezior - 60 m2, działka 0,0578 ha

    Chłopowo

    • 135 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry, Oferuję Państwu dom w miejscowości Chłopowo 16 województwo: zachodniopomorskie, powiat: szczecinecki gmina Barwice, Chłopowo, działka gruntu nr 417/4 o powierzchni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Dalewo

    • 950 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pietrusewicz Nieruchomości Marlena Pietrusewicz
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 20
    Dom dwór, zamek, pałac

    Drawsko Pomorskie

    • 2 200 000 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stargard Szczeciński

    • 1 469 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Drawno

    • 780 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RENT-nieruchomości ROMANOWICZ
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Lubieszewo

    • 1 275 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DRAWSKIE NIERUCHOMOŚCI Ewa Jakszuk
    Biuro nieruchomości

  • Choszczno Okolica- 8km Dom na sprzedaż

    Choszczno

    • 490 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 1 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Choszczno, okolica- w odległości 8km,  w stronę Recza -dom na sprzedaż., dwie działki na osobnych Księgach Wieczystych (jedna ok 7000m, na której posadowiony jest dom, druga ,...

  • Dom, zadbany, tani w utrzymaniu - Kołobrzeg !

    Zieleniewo » ul. Różana

    • 773 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezczynszowy, słoneczny, oszczędny w utrzymaniu i zadbany segment w budynku z 2002 roku, o powierzchni ok. 89 m2 w z miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz terenem zielonym/wy...

  • Dwa domy jednorodzinne z garażem w budowie.

    Stargard Szczeciński » ul. Klonowa

    • 330 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Realizacja zgodnie z projektem " Dom w Piniach"Do sprzedaży w trakcie budowy dwa budynki mieszkalne jednorodzinne z garażami, usytuowane w ostrej granicy działki. Oferta dotyczy...

  • KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ
    1 / 7
    KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ

    Recz

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYPOSAŻONĄ , NIECZYNNĄ Z TRADYCJAMI PIEKARNIĘ CUKIERNIE SPRZEDAM WRAZ Z KAMIENICĄ JEDNOPIĘTROWĄ Z WYSOKIM STRYCHEM , PODPIWNICZONĄ W CENTRUM MIASTECZKA SPRZEDAM WRAZ Z WŁASNYMI RE...

  • Połowa bliźniaka niedaleko Dolic
    Połowa bliźniaka niedaleko Dolic

    Dolice

    • 200 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 1 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu na wsi? Mam idealną ofertę - TYLKO 200 TYSIĘCY za połowę bliźniaka o powierzchni 103 m2 i działki 835 m2!!! Spokojna wieś 7km od Dolic woj. zachodniopomorskie. Na pa...

  • Dom wolnostojący w super lokalizacji 600 tys.!
    1 / 15
    Dom wolnostojący w super lokalizacji 600 tys.!

    Choszczno

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, w miejscowości Choszczno , na osiedlu południowym ( tzw. Betlejem) , blisko jeziora z dostępem do plaży,...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana
    1 / 8
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana

    Zieleniewo

    • 545 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 68,4 m2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W ZIELENIEWIE, KOŁO KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z balkonem i prywatnym ogrodem, w niedalekiej odległości od ce...

  • Dom sprzedam Stargard
    Dom sprzedam Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 820 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Sprzedam duży dom jednorodzinny o powierzchni 150 mkw. Nieruchomość położona w Stargardzie w spokojnej dzielnicy Lokalizacja ze świetnym dojazdem do centrum Atuty Nieruchomo...

  • ŁOBEZ okolica połowa domu z działką
    1 / 11
    ŁOBEZ okolica połowa domu z działką

    Łobez

    • 230 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Część domu poniemieckiego położonym pośród sadów w urokliwej wsi Starogard oddalonej 9 km od Reska i 12 km od Łobza. Dom piętrowy, podpiwniczony ze strychem. W skład mieszkania wch...

  • Dom Lubieszewo gm. Złocieniec
    Dom Lubieszewo gm. Złocieniec

    Lubieszewo

    • 349 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny lub mieszkalny w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro LUBIE. Dom został wybudowany na zgłoszenie - jako budynek gospodarczy do 35m2. W...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 2 090 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, Zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej l...

  • Dom z lokalem usł. pośród zieleni i ciszy.
    1 / 11
    Dom z lokalem usł. pośród zieleni i ciszy.

    Lesięcin

    • 919 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wśród lasów i jezior – Lesięcin Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Lesięcin (gmina Węgorzyno, powiat łobeski, woj. zachodniopomorskie). Nieruchom...

  • Dom nad jeziorem Szadzko – własna linia brzegowa
    1 / 16
    Dom nad jeziorem Szadzko – własna linia brzegowa

    Szadzko

    • 995 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyna taka okazja na mapie Zachodniopomorskiego — dom w pierwszej linii brzegowej jeziora Szadzko, z bezpośrednim, prywatnym dostępem do wody. Nie szukaj dalej. Dom i jego charak...

  • Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!
    Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!

    Zieleniewo

    • 515 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 2 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu. Ten dwukondygnacyjny dom do kapital...

  • Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta
    1 / 16
    Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta

    Gleźno

    • 690 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 0,86 ha, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do Choszczna Gleźno spokojna, zielona miejscowość w gminie Choszczno, położona zaledwie 5 minut od miasta, z dostępem...

  • Wyjątkowy dom z duszą i rajskim ogrodem, 270m2.
    1 / 9
    Wyjątkowy dom z duszą i rajskim ogrodem, 270m2.

    Stargard Szczeciński

    • 1 150 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był pielęgn...

  • Dom Rożnowo Łobeskie gm. Łobez
    Dom Rożnowo Łobeskie gm. Łobez

    Rożnowo Łobeskie

    • 255 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wieś Rożnowo Łobeskie / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż Dom Bliźniak w spokojnej, cichej wiosce otoczonej polami i lasami. Dom o powierzchni ok. 70m2 , Dwa duże...