• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Trzeboś
  • Jedlicze
  • Bytowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Drawno

(4)
  • Teren inwestycyjny z zabudową - Drawno

    Drawno » ul. Kolejowa

    • 500 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu nieruchomość z przeznaczeniem do własnej aranżacji na łącznej powierzchni działki gruntu 1968 m2. Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej:1. Działka o po...

  • Teren inwestycyjny z zabudową - Drawno

    Drawno » ul. Kolejowa

    • 998 000 zł cena
    • 557 m2 powierzchnia
    • 1 792 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną o powierzchni działki 557 m2.Zabudowa:budynek biura/sklep,myjnia.Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej:1. Działka o powierzchni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Drawno

    • 780 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RENT-nieruchomości ROMANOWICZ
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA !! DRAWNO

    Drawno

    • 1 300 000 zł cena
    • 13 451 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie Sprzedaży Działki Inwestycyjnej w Drawnie, Województwo Zachodniopomorskie, cena 1 300 000 złZapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki inwestycyjnej położonej w malownicze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANĄ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANĄ

    Recz

    • 200 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka polożona jest w centrum miasteczka przy ulicy, wszelkie media w chodniku

  • Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA
    1 / 15
    Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 11 403 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową Jeziora Pławno w Zieleniewie okolice Choszczna. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora. Teren położony między brzegiem atrakcyjnego jeziora a dro...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • Dom, zadbany, tani w utrzymaniu - Kołobrzeg !

    Zieleniewo » ul. Różana

    • 773 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezczynszowy, słoneczny, oszczędny w utrzymaniu i zadbany segment w budynku z 2002 roku, o powierzchni ok. 89 m2 w z miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz terenem zielonym/wy...

  • KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ
    1 / 7
    KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ

    Recz

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYPOSAŻONĄ , NIECZYNNĄ Z TRADYCJAMI PIEKARNIĘ CUKIERNIE SPRZEDAM WRAZ Z KAMIENICĄ JEDNOPIĘTROWĄ Z WYSOKIM STRYCHEM , PODPIWNICZONĄ W CENTRUM MIASTECZKA SPRZEDAM WRAZ Z WŁASNYMI RE...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    1 / 4
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Recz

    • 210 000 zł cena
    • 1 287 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o wymiarach średnio 32 m x 41 m, płaska, pośrodku z uskokiem, znajduje się w centrum miasta. Wszystkie media są w chodniku.

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W ZIELENIEWIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. OPIS LOKALIZ...

  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa
    1 / 8
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa

    Zieleniewo

    • 375 280 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka dla inwestora o pow. 4.691 m2, który poczeka na zmianę planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary działki: długość 28,5 m wzdłuż ul. Jantarowej. głębokość-...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa

    Zieleniewo

    • 650 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstając...

  • Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 516 120 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna). Teren obniżony, trzeba go nawozić. Pozostałe media są...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana
    1 / 8
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana

    Zieleniewo

    • 545 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 68,4 m2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W ZIELENIEWIE, KOŁO KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z balkonem i prywatnym ogrodem, w niedalekiej odległości od ce...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 2 090 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, Zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej l...

  • Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!
    Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!

    Zieleniewo

    • 515 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 2 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu. Ten dwukondygnacyjny dom do kapital...