• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sarzyna
  • Jeżowe
  • Toporowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Drawnem

(17)
  • Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!
    Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!

    Zieleniewo

    • 515 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 2 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu. Ten dwukondygnacyjny dom do kapital...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 2 090 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, Zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej l...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana
    1 / 8
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana

    Zieleniewo

    • 545 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 68,4 m2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W ZIELENIEWIE, KOŁO KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z balkonem i prywatnym ogrodem, w niedalekiej odległości od ce...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa

    Zieleniewo

    • 650 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstając...

  • Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 516 120 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna). Teren obniżony, trzeba go nawozić. Pozostałe media są...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa
    1 / 8
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa

    Zieleniewo

    • 375 280 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka dla inwestora o pow. 4.691 m2, który poczeka na zmianę planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary działki: długość 28,5 m wzdłuż ul. Jantarowej. głębokość-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W ZIELENIEWIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. OPIS LOKALIZ...

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ
    1 / 7
    KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ

    Recz

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYPOSAŻONĄ , NIECZYNNĄ Z TRADYCJAMI PIEKARNIĘ CUKIERNIE SPRZEDAM WRAZ Z KAMIENICĄ JEDNOPIĘTROWĄ Z WYSOKIM STRYCHEM , PODPIWNICZONĄ W CENTRUM MIASTECZKA SPRZEDAM WRAZ Z WŁASNYMI RE...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    1 / 4
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Recz

    • 210 000 zł cena
    • 1 287 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o wymiarach średnio 32 m x 41 m, płaska, pośrodku z uskokiem, znajduje się w centrum miasta. Wszystkie media są w chodniku.

  • Dom, zadbany, tani w utrzymaniu - Kołobrzeg !

    Zieleniewo » ul. Różana

    • 773 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezczynszowy, słoneczny, oszczędny w utrzymaniu i zadbany segment w budynku z 2002 roku, o powierzchni ok. 89 m2 w z miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz terenem zielonym/wy...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA
    1 / 15
    Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 11 403 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową Jeziora Pławno w Zieleniewie okolice Choszczna. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora. Teren położony między brzegiem atrakcyjnego jeziora a dro...

  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANĄ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANĄ

    Recz

    • 200 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka polożona jest w centrum miasteczka przy ulicy, wszelkie media w chodniku

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wakacje w Białym Domku nad jeziorem

    Radęcin

    • 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witamy w Białym Domku- nowym miejscu relaksu i wypoczynku dla szczególnie wymagających. Dom położony jest w miejscowości Radęcin, na nowym Osiedlu Leśnym, bezpośrednio przed linią...

  • DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE

    Nowe Żeńsko

    • 499 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 499 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE ,Choszczno 3km Gospodarstwo Zagrodowe  DUŻA OBNIŻKA CENY teraz 499 TYS  DO SPRZEDAŻY dwie działki, jedna, o pow. 4316m, zabudowana domem jed...

  • Dzialka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Gudowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną (nr gruntu 275/16) w Gudowie nad pięknym jeziorem Lubie w woj . zachodnio-pomorskim. Na działce o powierzchni 1,188m2 jest piętrowy domek letniskowy o...

  • Dom pośród lasów i jezior - 60 m2, działka 0,0578 ha

    Chłopowo

    • 135 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry, Oferuję Państwu dom w miejscowości Chłopowo 16 województwo: zachodniopomorskie, powiat: szczecinecki gmina Barwice, Chłopowo, działka gruntu nr 417/4 o powierzchni...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Linowno

    • 95 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 2 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Lubieszewo

    • 1 275 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DRAWSKIE NIERUCHOMOŚCI Ewa Jakszuk
    Biuro nieruchomości

  • Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin
    Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin

    Bonin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwu pokojowe - 37, 92 m2, około 3 km od granicy Koszalina na parterze w budynku wielorodzinnym o niskiej zabudowie, niepodpiwniczonym. Budynek po modernizacji w 2023r. W...

  • Działka rekreacyjna nad jeziorem z domkiem
    1 / 15
    Działka rekreacyjna nad jeziorem z domkiem

    Żabin

    • 200 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę nad samym jeziorem, tuż przy plaży gminnej (2minuty pieszo). domek piękny holenderski nowocześnie urządzony w środku, duży bojler na wodę, ciepła woda, nowa...

  • Sprzedam działkę 1333 m2
    1 / 3
    Sprzedam działkę 1333 m2

    Objezierze

    • 90 000 zł cena
    • 1 333 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka na sprzedaż w miejscowości Objezierze Zachodniopomorskie w sam raz na budowę domu lub domku letniskowego, w miejscowości są dookoła jeziora, las teren fajny na wypo...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie
    Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w gminie Gudowo w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoport...

  • Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie
    1 / 5
    Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w Gudowie w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoportalu: 3...

  • Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 35 482 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Agnieszki Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości ¼ w prawie własności nieruchomo...

  • 1 / 2
    Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 26 611 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!
    Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!

    Mierzęcin

    • 15 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości Marcina Tecława w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/8 w prawie własności nieruchomości grunto...

  • NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie
    1 / 4
    NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie

    Przekolno

    • 40 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!! NOWA CENA!!!!! 40 000 PLN Na sprzedaż działka budowlana – Przekolno, gm. Pełczyce, pow. choszczeński Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 206/70 i powierzchn...

  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 14 192 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna pod obiekt eventowy / dom weselny / agroturystykę 2 budynki po generalnym remoncie | duża działka | gotowy obiekt do adaptacji Powierzchnia użytkowa łąc...

  • Dom Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 16
    Dom Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta sprzedaży dwa komfortowe domy na dużej działce, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! DOM GŁÓWNY przestrzeń dla wymagających | ok. 140 m DRUGI DOM nieza...

  • Działka rolna Lubieszewo gm. Złocieniec
    1 / 15
    Działka rolna Lubieszewo gm. Złocieniec

    Lubieszewo

    • 349 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z przepięknym widokiem o powierzchni 1091 m w Lubieszewie (gm. Złocieniec, pow. drawski), tuż obok jeziora Lubie, idealna do zamieszkania, jako działka rekreacy...

  • Dom Lubieszewo gm. Złocieniec
    Dom Lubieszewo gm. Złocieniec

    Lubieszewo

    • 349 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny lub mieszkalny w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro LUBIE. Dom został wybudowany na zgłoszenie - jako budynek gospodarczy do 35m2. W...

  • 1 / 2
    Działka, 4 999 m², Słonów

    Słonów

    • 153 570 zł cena
    • 4 999 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości PHU Agroimpex Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Słonowie ogłasza o wyznaczeniu terminu przetargu pisemnego, nieograniczonego, ofertowego na sprzedaż niezabu...

  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Mieszkanie Gilów

    Gilów

    • 54 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OGŁOSZENIE GPM 16/2026Burmistrza Strzelec Krajeńskichz 16 kwietnia 2026 r.Burmistrz Strzelec Krajeńskich ogłasza I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego poł...

  • Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia
    1 / 9
    Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia

    Stary Klukom

    • 70 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 843 m2 na obrzeżach miejscowości Stary Klukom od strony wyjazdu na Choszczno , do miasta 5 km drogą asfaltową. W ofercie o tej...

  • działki letniskowe
    1 / 4
    działki letniskowe

    Chłopowo

    • 52 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki rekreacyjne pod zabudowę całoroczną, działki położone w pobliżu jezior i lasów . Energia elektryczna w drodze przy działkach. Spokój do wypoczynku, raj do wędkowan...

  • Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta
    1 / 16
    Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta

    Gleźno

    • 690 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 0,86 ha, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do Choszczna Gleźno spokojna, zielona miejscowość w gminie Choszczno, położona zaledwie 5 minut od miasta, z dostępem...

  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 10 644 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Radęcin

    Radęcin

    • 150 000 zł cena
    • 2 763 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINY Lp.Nr ewidencyjny...

  • Działka Radęcin

    Radęcin

    • 140 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINYLp. 1Nr ewide...

  • Obiekt Ogardy

    Ogardy

    • 548 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 615 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE GPM 17/2026Burmistrza Strzelec Krajeńskichz dnia 30 kwietnia 2026 r.Stosownie do art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z...