• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ustowo
  • Szarwark
  • Pstrowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Radęcin

(3)
  • Działka Radęcin

    Radęcin

    • 140 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINYLp. 1Nr ewide...

  • Działka Radęcin

    Radęcin

    • 150 000 zł cena
    • 2 763 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINY Lp.Nr ewidencyjny...

  • Wakacje w Białym Domku nad jeziorem

    Radęcin

    • 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witamy w Białym Domku- nowym miejscu relaksu i wypoczynku dla szczególnie wymagających. Dom położony jest w miejscowości Radęcin, na nowym Osiedlu Leśnym, bezpośrednio przed linią...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA
    1 / 15
    Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 11 403 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową Jeziora Pławno w Zieleniewie okolice Choszczna. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora. Teren położony między brzegiem atrakcyjnego jeziora a dro...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • Dobiegniew okolica DOM bliźniak sprzedaż

    Dobiegniew

    • 200 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobiegniew okolica- Dom bliźniak i zabudowania gospodarcze z czerwonej cegły, do remontu i modernizacji, usytuowane na działce o pow.  1200m Trzy pokoje, plus pomieszczen...

  • Urokliwie położony teren w Człopie na Pojezierzu Wałeckim
    1 / 5
    Urokliwie położony teren w Człopie na Pojezierzu Wałeckim

    Człopa

    • 1 168 500 zł cena
    • 16 567 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż przepięknie położona nieruchomość w Człopie na Pojezierzu Wałeckim, w pobliżu dwóch jezior- Jeziora Miejskiego oraz Jeziora Młyńskiego Wielkiego, przy skrzyżowaniu ulic...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kuźnica Żelichowska

    • 849 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom, zadbany, tani w utrzymaniu - Kołobrzeg !

    Zieleniewo » ul. Różana

    • 773 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezczynszowy, słoneczny, oszczędny w utrzymaniu i zadbany segment w budynku z 2002 roku, o powierzchni ok. 89 m2 w z miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz terenem zielonym/wy...

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W ZIELENIEWIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. OPIS LOKALIZ...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!
    Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!

    Mierzęcin

    • 15 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości Marcina Tecława w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/8 w prawie własności nieruchomości grunto...

  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa
    1 / 8
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa

    Zieleniewo

    • 375 280 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka dla inwestora o pow. 4.691 m2, który poczeka na zmianę planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary działki: długość 28,5 m wzdłuż ul. Jantarowej. głębokość-...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa

    Zieleniewo

    • 650 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstając...

  • Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 516 120 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna). Teren obniżony, trzeba go nawozić. Pozostałe media są...

  • Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.
    1 / 9
    Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.

    Przesieki

    • 715 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 3 działek o numerach ewidencyjnych 152/2, 424 i 149 położonych w sercu małej rekreacyjnej miejscowości Przesieki, Gmina Krzyż Wlkp...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana
    1 / 8
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana

    Zieleniewo

    • 545 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 68,4 m2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W ZIELENIEWIE, KOŁO KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z balkonem i prywatnym ogrodem, w niedalekiej odległości od ce...

  • 1 / 2
    Działka, 4 999 m², Słonów

    Słonów

    • 153 570 zł cena
    • 4 999 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości PHU Agroimpex Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Słonowie ogłasza o wyznaczeniu terminu przetargu pisemnego, nieograniczonego, ofertowego na sprzedaż niezabu...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 2 090 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, Zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej l...

  • Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!
    Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!

    Zieleniewo

    • 515 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 2 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu. Ten dwukondygnacyjny dom do kapital...

  • Dzialki rekreacyjne budowlane nad jeziorem Dlugie
    Dzialki rekreacyjne budowlane nad jeziorem Dlugie

    Długie

    • 39 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam po 50% udzialu w dzialkach o nr 5/67 oraz 5/68 nad jeziorem Dlugie powiat Strzelecko-Drezdenski GW1K/00017294/7 GW1K/00017295/4 Istnieje mozliwosc...