• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Krzyż Wielkopolski

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krzyż Wielkopolski

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Duże mieszkanie w Puszczy Noteckiej

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamienię na dom lub sprzedam trzypokojowe mieszkanie bezczynszowe położone na wsi nad Wartą. Nieruchomość mieści się w starym dworze, w którym funkcjonowało przed laty nadleśnictwo...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieleń

    • 440 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębogóra

    • 120 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,
    1 / 10
    Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 149,68m² zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Krobielewko, gmina Skwierzyn...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w Drezdenku
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w Drezdenku

    Drezdenko

    • 234 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM 2 POKOJOWE MIESZKANIE NA II PIĘTRZE O POW. 50,70 m2 NA UL. PIERWSZEJ BRYGADY W DREZDENKU Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe własnościowe mieszkanie, położone w Drezdenku w ni...

  • wynajem
    wynajem

    Wronki

    • 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem pokoju 12 m 2 jednoosobowy, umeblowany z dostępem do kuchni, łazienki. Pokoje są zamieszkałe 1 osobowo, bez zamieszkania właściciela Za dodatkowo opłatą do wynajęcia garaż...

  • Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,
    1 / 14
    Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,

    Głuchowo

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem, dodatkow...

  • Sprzedam M3 Drezdenko
    Sprzedam M3 Drezdenko

    Drezdenko

    • 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwie piwnice 35m2, Taras 160/320cm . 00491639133419

  • Mieszkanie do wynajęcia 40m2 - 2 pokoje łazienka aneks kuche
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia 40m2 - 2 pokoje łazienka aneks kuche

    Lubasz

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę niezależne mieszkanie o łącznej powierzchni 40m2. Umiejscowione w oddzielnym budynku na zamkniętej posesji. Salon + drugi pokój z aneksem kuchennym + łazienka + korytarz. P...

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe

    Wronki

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w...

  • Mieszkanie Gilów

    Gilów

    • 54 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OGŁOSZENIE GPM 16/2026Burmistrza Strzelec Krajeńskichz 16 kwietnia 2026 r.Burmistrz Strzelec Krajeńskich ogłasza I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego poł...

  • Bezczynszowe Nowe Parterowe, duża działka
    Bezczynszowe Nowe Parterowe, duża działka

    Wronki

    • 425 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci prowizji!! Gotowe mieszkanie, zapraszamy Nowa inwestycja w Koźmin okolice Wronki Bliżniak parterowy z poddaszem, nieużytkowym około 24m2 Dach - dwuspadowy, de...