• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wronki

(5)
  • Bezczynszowe Nowe Parterowe, duża działka
    Bezczynszowe Nowe Parterowe, duża działka

    Wronki

    • 425 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci prowizji!! Gotowe mieszkanie, zapraszamy Nowa inwestycja w Koźmin okolice Wronki Bliżniak parterowy z poddaszem, nieużytkowym około 24m2 Dach - dwuspadowy, de...

  • Nowy Dom Parterowy
    Nowy Dom Parterowy

    Wronki

    • 465 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji!! Nowa inwestycja w Koźmin okolice Wronki Bliźniak parterowy z poddaszem, nieużytkowym około 24m2 Dach - dwuspadowy, deskowany, dachowka cementowa....

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe

    Wronki

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w...

  • Działka budowlana we Wronkach

    Wronki

    • 1 414 350 zł cena
    • 6 286 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo. Mam na sprzedaż działkę budowlaną w m. Wronki przy ulicy Działkowej 34A. Działka położona w pięknym i spokojnym rejonie miasta Wronki (na tzw. Górce), niedale...

  • wynajem
    wynajem

    Wronki

    • 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem pokoju 12 m 2 jednoosobowy, umeblowany z dostępem do kuchni, łazienki. Pokoje są zamieszkałe 1 osobowo, bez zamieszkania właściciela Za dodatkowo opłatą do wynajęcia garaż...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzalka rolna łąka Ostroròg

    Ostroróg

    • 65 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzalka rolna łąka Ostroròg powiat Szamotuły jesteś zainteresowany zaproponuj cenę jestem otwarty na propozycje cenową zaproponuj cenę

  • Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora
    Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora

    Białokoszyce

    • 45 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki budowlane znajdujące się w miejscowości Białokoszyce, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, przy lesie, niedaleko jeziora. Cicha, spokojna okolica. 5 km...

  • siedlisko z lasem i stawem okolice Pniew

    Zajączkowo

    • 1 350 000 zł cena
    • 70 600 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Katarzyna
    archiwista

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stajkowo

    • 279 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szamotuły

    • 2 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 438 240 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 433 235 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 365 230 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 581 464 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 573 387 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Miłkowo

    • 699 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Jastrowie blisko Szamotuł

    Jastrowo

    • 750 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMFORTOWY DOM BLISKO SZAMOTUŁ NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] LOKALIZACJA Zapraszamy d...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Psarskie

    • 229 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 6
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 481 928 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 8
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 426 166 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głuchowo

    • 2 600 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 9
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 369 767 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 251 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 150 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 403 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w miejscowości Psarskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 310, zaledwie 2,...

  • Dom Głuchowo

    Głuchowo

    • 1 380 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA!!! Parterowy dom otoczony zielenią w granicy Poznania, gmina Komorniki. Wyobraź sobie miejsce w którym czujesz przestrzeń i wygodę wnętrza a poranki zaczynasz od...

  • Dom Psarskie gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 140 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom wolnostojący 160,32 m² + garaż 33,85 m² - działka 886 m² - Psarskie, gm. Śrem Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny...

  • Działka inwestycyjna Obrzycko,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Obrzycko,

    Obrzycko

    • 165 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielonagóra (Powiat Szamotulski, Gmina Obrzycko) o powierzchni 1364 m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zag...

  • Dom Obrzycko,
    1 / 15
    Dom Obrzycko,

    Obrzycko

    • 830 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i w pełni wykończony dom wolnostojący z 2012 roku, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Zielonagóra (powiat szamotulski, gmina Obrzycko) nieopodal Puszczy...

  • Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,
    1 / 14
    Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,

    Głuchowo

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem, dodatkow...

  • Ziemia rolna łąka 0.45 h Ostroròg powiat Szamotuły Ziemia
    1 / 4
    Ziemia rolna łąka 0.45 h Ostroròg powiat Szamotuły Ziemia

    Ostroróg

    • 13 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna łąka położona 0.45h dojazd droga polna położona obrzeże Ostroroga powiat Szamotuły w przyszłości obwodnica Ostroroga cena 13zł za m2do negocjacji

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    1 / 11
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 439 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne mieszkanie z dużym tarasem - Psarskie k. Śrem Nasze biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

  • Mieszkanie do wynajęcia 40m2 - 2 pokoje łazienka aneks kuche
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia 40m2 - 2 pokoje łazienka aneks kuche

    Lubasz

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę niezależne mieszkanie o łącznej powierzchni 40m2. Umiejscowione w oddzielnym budynku na zamkniętej posesji. Salon + drugi pokój z aneksem kuchennym + łazienka + korytarz. P...

  • Domek letniskowy Chojno - Koziołek
    1 / 11
    Domek letniskowy Chojno - Koziołek

    Chojno-Młyn

    • 40 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Mam do sprzedania domek letniskowy położony w miejscowości Chojno – Koziołek nr 41, niedaleko Wronek w obrębie Puszczy Noteckiej, blisko jeziora Radziszewskiego (5 min pies...

  • Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki
    1 / 16
    Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki

    Obelzanki

    • 1 599 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. Wronki OFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sp...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i własnym ogrodem, parter oraz użytkowe poddasze w miejscowości Psarski...

  • Lokal mieszkalny - Szamotuły

    Szamotuły

    • 356 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA O SPRZEDAŻY LOKALU MIESZKALNEGO Szamotuły, ul. Sportowa 26H/1, pow. 54,54 m² Syndyk masy upadłości Anny Pruszkowskiej (sygn. akt: PO1P/GUp-s/1625/2025), działa...