• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tucze
  • Rzepin +20 km
  • Urad
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Chojno-Młyn

(1)
  • Domek letniskowy Chojno - Koziołek
    1 / 11
    Domek letniskowy Chojno - Koziołek

    Chojno-Młyn

    • 40 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Mam do sprzedania domek letniskowy położony w miejscowości Chojno – Koziołek nr 41, niedaleko Wronek w obrębie Puszczy Noteckiej, blisko jeziora Radziszewskiego (5 min pies...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana we Wronkach

    Wronki

    • 1 414 350 zł cena
    • 6 286 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo. Mam na sprzedaż działkę budowlaną w m. Wronki przy ulicy Działkowej 34A. Działka położona w pięknym i spokojnym rejonie miasta Wronki (na tzw. Górce), niedale...

  • Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora
    Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora

    Białokoszyce

    • 45 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki budowlane znajdujące się w miejscowości Białokoszyce, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, przy lesie, niedaleko jeziora. Cicha, spokojna okolica. 5 km...

  • siedlisko z lasem i stawem okolice Pniew

    Zajączkowo

    • 1 350 000 zł cena
    • 70 600 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Katarzyna
    archiwista

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Psarskie

    • 229 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głuchowo

    • 2 600 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Agroturystyka w Puszczy Noteckiej

    Zatom Nowy

    • 3 950 000 zł cena
    • 150 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci KNC Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Rafał...

  • Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 150 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 403 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w miejscowości Psarskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 310, zaledwie 2,...

  • Dom Głuchowo

    Głuchowo

    • 1 380 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA!!! Parterowy dom otoczony zielenią w granicy Poznania, gmina Komorniki. Wyobraź sobie miejsce w którym czujesz przestrzeń i wygodę wnętrza a poranki zaczynasz od...

  • Dom Psarskie gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 140 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom wolnostojący 160,32 m² + garaż 33,85 m² - działka 886 m² - Psarskie, gm. Śrem Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny...

  • wynajem
    wynajem

    Wronki

    • 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem pokoju 12 m 2 jednoosobowy, umeblowany z dostępem do kuchni, łazienki. Pokoje są zamieszkałe 1 osobowo, bez zamieszkania właściciela Za dodatkowo opłatą do wynajęcia garaż...

  • Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,
    1 / 14
    Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,

    Głuchowo

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem, dodatkow...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    1 / 11
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 439 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne mieszkanie z dużym tarasem - Psarskie k. Śrem Nasze biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe

    Wronki

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w...

  • Nowy Dom Parterowy
    Nowy Dom Parterowy

    Wronki

    • 465 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji!! Nowa inwestycja w Koźmin okolice Wronki Bliźniak parterowy z poddaszem, nieużytkowym około 24m2 Dach - dwuspadowy, deskowany, dachowka cementowa....

  • 1 / 3
    Działka bud. 8080 m² w Sierakowie k. Radzymina

    Sieraków

    • 2 235 740 zł cena
    • 8 599 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy drodze asfaltowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i lasu. Media dost...

  • Działka bud. 4113 m² w Sierakowie koło Radzymina.

    Sieraków

    • 660 000 zł cena
    • 4 113 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4113 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Prąd znajduje się przy działce, pozostałe media – woda, gaz i kanalizacja...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 7000 m² Sieraków k. Radzymina

    Sieraków

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 7000 m² w Sierakowie koło Radzymina, położoną w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Radzymina, Zalewu Zegrzyńskiego i Wa...

  • Dom o powierzchni 200 m² w Sierakowie

    Sieraków

    • 1 365 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży przestronny dom o powierzchni około 200 m², położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1224 m². Działka jest pełna zieleni, co zapewni...

  • Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki
    1 / 16
    Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki

    Obelzanki

    • 1 599 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. Wronki OFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sp...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i własnym ogrodem, parter oraz użytkowe poddasze w miejscowości Psarski...

  • Bezczynszowe Nowe Parterowe, duża działka
    Bezczynszowe Nowe Parterowe, duża działka

    Wronki

    • 425 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci prowizji!! Gotowe mieszkanie, zapraszamy Nowa inwestycja w Koźmin okolice Wronki Bliżniak parterowy z poddaszem, nieużytkowym około 24m2 Dach - dwuspadowy, de...