• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mierzyn

(11)
  • Nieruchomość KOMERCYJNA w Mierzynie przy dr. nr 10

    Mierzyn » ul. Lubieszyńska

    • 4 850 000 zł cena
    • 4 792 m2 powierzchnia
    • 1 013 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Kompleks Nieruchomości Komercyjnych w Mierzynie przy Drodze Krajowej nr 10 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży prawa własności do kompleksu trzech nieruchom...

  • 1 / 4
    Działka w Mierzynie z MPZP!

    Mierzyn » ul. Wąska

    • 1 090 000 zł cena
    • 4 473 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4473 m² w Mierzynie. Ta lokalizacja od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem – to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszka...

  • Na sprzedaż duża działka w Mierzynie.

    Mierzyn » ul. Kolorowa

    • 499 000 zł cena
    • 2 548 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!!! obniżka ceny o 51 tyś !!!Na sprzedaż działka o powierzchni 2548 m2 o przeznaczeniu budowlanym, znajdująca się w Mierzynie, w bliskiej odległości ul. Kolorowej i Sezamk...

  • 1 / 2
    Mierzyn,budowlana 1170m2,plan,pełne uzbrojenie,dr.

    Mierzyn

    • 638 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.1170 ha. Rodzaj użytku - R V.Działka objęta jest aktualnym miejscowym pl...

  • Śliczny, nowiutki bliźniak w Mierzynie.

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż śliczny bliźniak w Mierzynie, o powierzchni 110 m2, położony na działce ok 400m2.Sprzedawany w stanie deweloperskim do wykończenia. Zdjęcia przedstawiają przykładowe wy...

  • Śliczny, nowiutki bliźniak w Mierzynie.

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka Mierzyn ul. Ozdobna 1177m2.

    Mierzyn » ul. Ozdobna

    • 260 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, ul. Ozdobna, o powierzchni 1177 m2.Rodzaj użytku: RIV a.Dla niniejszej dziaki brak miejsco...

  • 1 / 4
    NIEPOWTARZALNA DZIAŁKA NA MIERZYNIE, Z MPZP!!

    Mierzyn » ul. Czeremchowa

    • 466 240 zł cena
    • 1 457 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doskonała lokalizacja, idealna pod względem zabudowy jednorodzinnej w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, Mierzyn!!Z przyjemnością prezentujemy, na sprzedaż urokliwą działkę o powierz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 300 000 zł cena
    • 1 547 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm Dobra, pow. policki o powierzchni 1547 m2 ( rej ul. Hermesa).Użytki: RV i ŁIV. Działka objeta aktualnym miejscowym...

  • Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 1 044 500 zł cena
    • 4 178 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 4178 m2 zlokalizowana w Mierzynie w rej. ul. Lubieszyńskiej, gm. Dobra ,pow. policki. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. RIV b, RV, N.Plan wy...

  • 1 / 2
    Działka Mierzyn

    Mierzyn

    • 900 000 zł cena
    • 6 257 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa rolna nie zabudowana zlokalizowana w Mierzynie, obr Mierzyn 1,gm. Dobra pow. policki o powierzchni 6258 m2( RIV a i RV). Niniejsza działka nie posiada miejsc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mniszki gm. Skulsk - działka na sprzedaż 0,679 ha
    1 / 11
    Mniszki gm. Skulsk - działka na sprzedaż 0,679 ha

    Mniszki

    • 340 000 zł cena
    • 6 791 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej (nr 167/15) położonej w miejscowości Mniszki, gm. Skulsk. Działka oddalona jest od jeziora Skulska Wieś o około 400 m. Kształt dzia...

  • Duże mieszkanie w Puszczy Noteckiej

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamienię na dom lub sprzedam trzypokojowe mieszkanie bezczynszowe położone na wsi nad Wartą. Nieruchomość mieści się w starym dworze, w którym funkcjonowało przed laty nadleśnictwo...

  • Nieruchomość gruntowa w Goszczanowcu
    1 / 4
    Nieruchomość gruntowa w Goszczanowcu

    Goszczanowiec

    • 105 966 zł cena
    • 3 654 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki położonej na wsi, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta? Świetnie trafiłeś! Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3654 m2, zlokalizowan...

  • Działka w Goszczanowcu, możliwość kupna 6412 m2
    1 / 4
    Działka w Goszczanowcu, możliwość kupna 6412 m2

    Goszczanowiec

    • 97 121 zł cena
    • 3 349 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3349 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Dla t...

  • Działka przy drodze asfaltowej - Goszczanowiec
    1 / 5
    Działka przy drodze asfaltowej - Goszczanowiec

    Goszczanowiec

    • 95 642 zł cena
    • 3 298 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3298 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Brak miejscoweg...

  • Agroturystyka w Puszczy Noteckiej

    Zatom Nowy

    • 3 950 000 zł cena
    • 150 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci KNC Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Rafał...

  • Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,
    1 / 10
    Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 149,68m² zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Krobielewko, gmina Skwierzyn...

  • Działka 6005 m², Blisko jeziora i lasu, Inwestycja
    Działka 6005 m², Blisko jeziora i lasu, Inwestycja

    Radgoszcz

    • 834 695 zł cena
    • 6 005 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja: Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 6005 m², położone w malowniczej okolicy przy miejscowości Radgoszcz, zaledwie 6 km od Międzychodu, w otoczeniu natury. To d...

  • Działka z WZ przy drodze asfaltowej w Goszczanowcu
    1 / 5
    Działka z WZ przy drodze asfaltowej w Goszczanowcu

    Goszczanowiec

    • 88 827 zł cena
    • 3 063 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3063 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki). Działka w kształcie prostokąta ze ściętym je...

  • Działka w Goszczanowcu - 29 zł/m2
    1 / 5
    Działka w Goszczanowcu - 29 zł/m2

    Goszczanowiec

    • 111 592 zł cena
    • 3 848 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3848 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki). Brak miejscowego planu zago...

  • sprzedam
    sprzedam

    Gościm

    • 150 000 zł cena
    • 1 541 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 504/15 położona w Puszczy Noteckiej w otoczeniu lasów iglastych i jezior w pobliżu miejscowości Gościm. W planie zagospodarowania przewiduje się zabudowę wolnostojącej rekr...

  • Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,

    Kamionna

    • 1 580 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 1 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Kamionnej - budynek wielomieszkaniowy, hala, garaże - duży potencjał dochodowy. Na sprzedaż rozbudowana nieruchomość inwestycyjna położona w...

  • 3-pokojowe całe piętro domu
    1 / 16
    3-pokojowe całe piętro domu

    Przytoczna

    • 249 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości Przytoczna przy ulicy Łąkowej nr 7. Na powierzchnię lok...

  • Na sprzedaż sielski dom, oaza przyrody
    1 / 16
    Na sprzedaż sielski dom, oaza przyrody

    Gościm

    • 549 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy dom, położony w malowniczej miejscowości Gościm, w gminie Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj....

  • 1 / 3
    Działka bud. 8080 m² w Sierakowie k. Radzymina

    Sieraków

    • 2 235 740 zł cena
    • 8 599 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy drodze asfaltowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i lasu. Media dost...

  • Działka bud. 4113 m² w Sierakowie koło Radzymina.

    Sieraków

    • 660 000 zł cena
    • 4 113 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4113 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Prąd znajduje się przy działce, pozostałe media – woda, gaz i kanalizacja...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 7000 m² Sieraków k. Radzymina

    Sieraków

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 7000 m² w Sierakowie koło Radzymina, położoną w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Radzymina, Zalewu Zegrzyńskiego i Wa...

  • Dom o powierzchni 200 m² w Sierakowie

    Sieraków

    • 1 365 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży przestronny dom o powierzchni około 200 m², położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1224 m². Działka jest pełna zieleni, co zapewni...

  • Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo
    1 / 8
    Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo

    Lubikowo

    • 283 783 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie 37m2 z szerokiej palety metrażowej inwestycji Apartamenty Lubikowo, znajdujące się tuż nad malowniczym...

  • Słoneczny Taras nad Jeziorem!kup dom w  Łowyniu!!
    1 / 16
    Słoneczny Taras nad Jeziorem!kup dom w Łowyniu!!

    Łowyń

    • 1 200 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 5 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi! Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej l...