• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bystrzyca Dolna
  • Bachowice
  • Szczodre
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Skwierzyna

(9)
  • Sprzedam 4 hale +ziemia o łącznej pow. 7 Ha przy S-3
    1 / 12
    Sprzedam 4 hale +ziemia o łącznej pow. 7 Ha przy S-3

    Skwierzyna

    • 4 000 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam l 4 hale o łącznej powierzchni 5.200 m 2 o wysokości od 3 m do 5 m. Wyposażone w prąd, gaz ziemny,4 studnie głębinowe, drogi dojazdowe .Położone 30m od wybudowanej drogi...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 150 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 1 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Jarosława Sanewskiego (sygn. akt V GUp 159/20), ogłasza VI przetarg pisemny nieograniczony na...

  • Lokal Skwierzyna
    1 / 8
    Lokal Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Skwierzynie, miejscowości oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic...

  • Pawilony usługowe, gastronomiczne, handlowe
    1 / 10
    Pawilony usługowe, gastronomiczne, handlowe

    Skwierzyna

    • 32 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pawilony o dowolnym wymiarze i wyposażeniu. Wszystkie kontenery wykonane są na konstrukcji stalowej z płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym oraz mają instalację elektryczną Po...

  • Działki budowlane na sprzedaż
    Działki budowlane na sprzedaż

    Skwierzyna

    • 210 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane w bardzo dobrej lokalizacji w Skwierzynie. W niniejszej ofercie oferuje na sprzedaż działkę nr 288/11 o powierzchni 1001m2 W cenie 210 000,00 zł. S...

  • 1 / 4
    Dom na sprzedaż - 139 m² - 5 pokoi Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 200 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 1 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Jarosława Sanewskiego PESEL 74082306714 (sygn. akt V GUp 159/20), ogłasza V przetarg pisemny n...

  • Mieszkanie Skwierzyna
    1 / 16
    Mieszkanie Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoł...

  • Dom Wolnostojący,  Skwierzyna,  870 000 zł
    1 / 8
    Dom Wolnostojący, Skwierzyna, 870 000 zł

    Skwierzyna

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 170 m2 wraz z halą magazynową i zapleczem biurowo – socjalnym o pow. 250 m2 oraz garażem posadowione na działce o 2 500 m2 zlokalizo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość - Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 800 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 1 066 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Skwierzynie oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną nr 82/11 o pow. 0,0751 ha, obręb 2 Skwierzyna przy ul. Piłsudskiego 16. KW nr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Bolemin
    1 / 12
    Działka Bolemin

    Bolemin

    • 585 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2, zlokalizowana w Boleminie - gmina Deszczno. Jeden z boków o długości ok. 94 m przylega do drogi krajowej nr 22, drugi o długości ok. 91 m...

  • Działka Bolemin
    1 / 12
    Działka Bolemin

    Bolemin

    • 749 200 zł cena
    • 7 492 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna o powierzchni 7492 m2, zlokalizowana ok 10 km od Centrum Gorzowa w Boleminie (gmina Deszczno). Z jednej strony przylega do drogi krajowej nr 22. Teren płaski,...

  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie
    1 / 5
    WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie

    Deszczno

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKALE na biuro, usługi w Deszcznie Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 50 m2 na parterze budynku w miejscowości Deszczno, 12 km od Gorzowa Wlkp.. Lokal składa się z...

  • Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową
    1 / 5
    Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową

    Deszczno

    • 248 125 zł cena
    • 1 985 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1985 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Działka jednym bokiem przylega do dawnej drogi nr 3. Dla...

  • Narożna działka w Deszcznie
    1 / 5
    Narożna działka w Deszcznie

    Deszczno

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 (działka numer 108/66), zlokalizowaną w Deszcznie (województwo lubuskie). Działka położona w okolicy, która ideal...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • Działka Deszczno
    1 / 14
    Działka Deszczno

    Deszczno

    • 142 832 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Dz...

  • Działka Budowlana,  Karnin,  495 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Karnin, 495 000 zł

    Karnin

    • 495 000 zł cena
    • 13 248 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 13 248 m2 położony w Karninie - Gmina Deszczno oddalony około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Łączna powierzchnia działki t...

  • Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza
    1 / 4
    Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 765 m2 każda z nich (razem 1530 m2), z przeznaczeniem pod zabudowę bliźniaczą, zlokalizowanych w Deszcznie. Na mapach ge...

  • Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana
    1 / 8
    Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana

    Bledzew

    • 204 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nie trzymaj pieniędzy w Banku inflacja zjada Twoje oszczędności zainwestuj w nieruchomości nie będzie taniej tylko drożej! Posiadam do sprzedaży bez czynszową kawalerkę w malown...

  • Dom Bolemin
    1 / 16
    Dom Bolemin

    Bolemin

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z potencjałem, który połączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Na sprzedaż dom jednorodzinn...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 15
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Karnin

    • 83 819 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa
    1 / 5
    Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa

    Deszczno

    • 69 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 858 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie kilka metrów dr...

  • Działka Czechów
    1 / 12
    Działka Czechów

    Czechów

    • 139 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Czechów, w gminie Santok, przy ulicy Wawrowskiej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To niezwykle malown...

  • Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy
    Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy

    Brzozowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 074 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3074 m2 zlokalizowana w Brzozowcu. Dojazd drogą asfaltową. Teren płaski, nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą. Oznaczenie użytków:...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Działka pod budowę – 1158 m²
    1 / 8
    Działka pod budowę – 1158 m²

    Osiedle Poznańskie

    • 129 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1158 m², położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: RIIIb, RV, W. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwart...

  • Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie
    1 / 2
    Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród i dom...

  • NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie
    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie

    Gralewo

    • 1 610 000 zł cena
    • 14 926 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie, gminie Santok, powiat gorzowski, woj. lubuskie. Polecamy na sprzedaż 12 działek o przybliżonych powierzchniach 1200 - 1280m2, w spokojnej okolicy,...

  • Nieruchomość - Brzozowiec

    Brzozowiec

    • 998 000 zł cena
    • 24 119 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Doroty Krajewskiej zamieszkałej w Brzozowcu przy ul. Gajowej 1, w sprawie o sygn. akt V GUp 134...

  • Dom Lipki małe
    1 / 16
    Dom Lipki małe

    Lipki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM DLA MIŁOŚNIKÓW CISZY, PRZESTRZENI I ZIELENI – LIPKI MAŁE LOKALIZACJA Szukasz miejsca, w którym każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca na...

  • Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o swoim wymarzonym domu poza miastem, ale jednocześnie chcesz mieć bardzo dobry dojazd do Gorzowa? Chcesz szybko ruszyć z budową? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję!...

  • Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu
    Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu

    Lipki Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 3 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.61,30m2 mieszczące się w Lipkach Wielkich gmina Santok. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 1piętrowym budynku. W skład nierucho...

  • 3-pokojowe całe piętro domu
    1 / 16
    3-pokojowe całe piętro domu

    Przytoczna

    • 249 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości Przytoczna przy ulicy Łąkowej nr 7. Na powierzchnię lok...

  • Działka ROD Lubniewice.
    Działka ROD Lubniewice.

    Osiecko

    • 70 000 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawa do Działki ROD w Lubniewicach. Na działce woda,prąd, szambo.Wiecej informacji pod nr.tel.[tel].Cena do negocjacji.

  • DZIAŁKA 732 m² Dom 118 m² (bliźniak)  Żółwin
    1 / 10
    DZIAŁKA 732 m² Dom 118 m² (bliźniak) Żółwin

    Żółwin

    • 765 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom stanowiący lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Żółwin, w pobliżu Międzyrzecza. To idealne rozwiązanie dla os...

  • Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno
    Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno

    Karnin

    • 250 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę domu jednorodzinnego w Karninie, gminie Deszczno, powiecie gorzowskim, województwie lubuskim. Polecamy na sprzedaż działkę 44,20 a...

  • Nieruchomość - Brzozowiec

    Brzozowiec

    • 950 000 zł cena
    • 24 119 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo
    1 / 8
    Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo

    Lubikowo

    • 283 783 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie 37m2 z szerokiej palety metrażowej inwestycji Apartamenty Lubikowo, znajdujące się tuż nad malowniczym...