• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Skwierzyną

(46)
  • Klimatyczny dom 144 m² wśród lasów i jezior – duża działka
    1 / 16
    Klimatyczny dom 144 m² wśród lasów i jezior – duża działka

    Międzyrzecz

    • 2 300 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 15 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z rynku wtórnego (rok budowy 2009), położony w niezwykle malowniczej okolicy pięknych lasów i jezior. To idealne miejsce dla miłośników natury, ciszy i ak...

  • Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem
    Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem

    Międzyrzecz

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na 2. piętrze przy ul. Staszica w Międzyrzeczu. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń – przest...

  • Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo
    1 / 8
    Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo

    Lubikowo

    • 283 783 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie 37m2 z szerokiej palety metrażowej inwestycji Apartamenty Lubikowo, znajdujące się tuż nad malowniczym...

  • Nieruchomość - Brzozowiec

    Brzozowiec

    • 950 000 zł cena
    • 24 119 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Doroty Krajewskiej zamieszkałej w Brzozowcu przy ul. Gajowej 1, w sprawie o sygn. akt V GUp 134...

  • Sprzedam Halę Magazynową w Międzyrzeczu
    1 / 6
    Sprzedam Halę Magazynową w Międzyrzeczu

    Międzyrzecz

    • 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam halę magazynową w Międzyrzeczu przy ul. Poznańskiej, o powierzchni 220m2, wysokość 8 m. Zalety: - możliwość prowadzenia różnorodnej działalności - produkcyjnej, handlowej...

  • Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno
    Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno

    Karnin

    • 250 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę domu jednorodzinnego w Karninie, gminie Deszczno, powiecie gorzowskim, województwie lubuskim. Polecamy na sprzedaż działkę 44,20 a...

  • DZIAŁKA 732 m² Dom 118 m² (bliźniak)  Żółwin
    1 / 10
    DZIAŁKA 732 m² Dom 118 m² (bliźniak) Żółwin

    Żółwin

    • 765 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom stanowiący lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Żółwin, w pobliżu Międzyrzecza. To idealne rozwiązanie dla os...

  • 3-pokojowe całe piętro domu
    1 / 16
    3-pokojowe całe piętro domu

    Przytoczna

    • 249 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości Przytoczna przy ulicy Łąkowej nr 7. Na powierzchnię lok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu
    Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu

    Lipki Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 3 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.61,30m2 mieszczące się w Lipkach Wielkich gmina Santok. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 1piętrowym budynku. W skład nierucho...

  • działka budowlana przy lesie w Murzynowie (lubuskie)
    1 / 3
    działka budowlana przy lesie w Murzynowie (lubuskie)

    Murzynowo

    • 149 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1,02 ha z warunkami zabudowy. Inwestycja polegająca na budowie budynku mieszkalnego wraz z garażem oraz budynku gospodarczego. Bardzo ładne położenie działki - graniczy z...

  • Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o swoim wymarzonym domu poza miastem, ale jednocześnie chcesz mieć bardzo dobry dojazd do Gorzowa? Chcesz szybko ruszyć z budową? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję!...

  • Dom Lipki małe
    1 / 16
    Dom Lipki małe

    Lipki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM DLA MIŁOŚNIKÓW CISZY, PRZESTRZENI I ZIELENI – LIPKI MAŁE LOKALIZACJA Szukasz miejsca, w którym każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca na...

  • Nieruchomość - Brzozowiec

    Brzozowiec

    • 998 000 zł cena
    • 24 119 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie
    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie

    Gralewo

    • 1 610 000 zł cena
    • 14 926 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie, gminie Santok, powiat gorzowski, woj. lubuskie. Polecamy na sprzedaż 12 działek o przybliżonych powierzchniach 1200 - 1280m2, w spokojnej okolicy,...

  • Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie
    1 / 2
    Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród i dom...

  • Działka pod budowę – 1158 m²
    1 / 8
    Działka pod budowę – 1158 m²

    Osiedle Poznańskie

    • 129 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1158 m², położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: RIIIb, RV, W. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwart...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy
    Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy

    Brzozowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 074 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3074 m2 zlokalizowana w Brzozowcu. Dojazd drogą asfaltową. Teren płaski, nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą. Oznaczenie użytków:...

  • Działka Czechów
    1 / 12
    Działka Czechów

    Czechów

    • 139 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Czechów, w gminie Santok, przy ulicy Wawrowskiej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To niezwykle malown...

  • Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa
    1 / 5
    Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa

    Deszczno

    • 69 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 858 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie kilka metrów dr...