• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Skwierzyną

(46)
  • Mieszkanie Międzyrzecz,
    1 / 7
    Mieszkanie Międzyrzecz,

    Międzyrzecz

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie o powierzchni 46,33 m² usytuowane na II piętrze w Międzyrzeczu przy ulicy Wojska Polskiego to świetne miejsce dla rod...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 15
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Karnin

    • 83 819 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz

    Międzyrzecz

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie około 38 M2 , mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, korytarz , sypialnia oraz łazienka Plus piwnica i strych z wyznaczona skrytka i miej...

  • Dom Bolemin
    1 / 16
    Dom Bolemin

    Bolemin

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z potencjałem, który połączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Na sprzedaż dom jednorodzinn...

  • Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana
    1 / 8
    Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana

    Bledzew

    • 204 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nie trzymaj pieniędzy w Banku inflacja zjada Twoje oszczędności zainwestuj w nieruchomości nie będzie taniej tylko drożej! Posiadam do sprzedaży bez czynszową kawalerkę w malown...

  • 1 / 4
    Działka Lipki wielkie, ul. Szosowa

    Lipki Wielkie » ul. Szosowa

    • 180 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż grunt pod zabudowę wielorodzinną w m. Lipki Wielkie, wsi położonej w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Według zaświadczenia w Studium uwar...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego

    Międzyrzecz

    • 388 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w Międzyrzeczu! Te dwupokojowe mieszkanie znajduję się na parterz...

  • Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,
    1 / 10
    Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 149,68m² zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Krobielewko, gmina Skwierzyn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza
    1 / 4
    Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 765 m2 każda z nich (razem 1530 m2), z przeznaczeniem pod zabudowę bliźniaczą, zlokalizowanych w Deszcznie. Na mapach ge...

  • Działka Budowlana,  Karnin,  495 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Karnin, 495 000 zł

    Karnin

    • 495 000 zł cena
    • 13 248 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 13 248 m2 położony w Karninie - Gmina Deszczno oddalony około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Łączna powierzchnia działki t...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Długa
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Długa

    Międzyrzecz

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku z windą o powierzchni 76,96 m2,( drugie piętro) zlokalizowane na ulicy...

  • Działka Deszczno
    1 / 14
    Działka Deszczno

    Deszczno

    • 142 832 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Dz...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • Narożna działka w Deszcznie
    1 / 5
    Narożna działka w Deszcznie

    Deszczno

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 (działka numer 108/66), zlokalizowaną w Deszcznie (województwo lubuskie). Działka położona w okolicy, która ideal...

  • Wynajmę Halę w Międzyrzeczu
    1 / 10
    Wynajmę Halę w Międzyrzeczu

    Międzyrzecz

    • 4 920 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    **Wynajmę halę w Międzyrzeczu!** Oferuję do wynajęcia przestronną halę o powierzchni 220 m², idealną do różnorodnych zastosowań! W skład hali wchodzą również pomieszczenia socjaln...

  • Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową
    1 / 5
    Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową

    Deszczno

    • 248 125 zł cena
    • 1 985 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1985 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Działka jednym bokiem przylega do dawnej drogi nr 3. Dla...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Trzebiszewo

    • 499 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzebiszewo

    • 1 100 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie
    1 / 5
    WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie

    Deszczno

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKALE na biuro, usługi w Deszcznie Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 50 m2 na parterze budynku w miejscowości Deszczno, 12 km od Gorzowa Wlkp.. Lokal składa się z...

  • Duże mieszkanie w Puszczy Noteckiej

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamienię na dom lub sprzedam trzypokojowe mieszkanie bezczynszowe położone na wsi nad Wartą. Nieruchomość mieści się w starym dworze, w którym funkcjonowało przed laty nadleśnictwo...