• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 220 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizac...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W NISKIM BLOKU NA 1 PIĘTRZE MIESZKANIE 2 POKOJOWE – GÓRCZYN LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana lubianej i cieszącej się dużą popularnością dzielnicy – Górczyn (ul. Wróblewski...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 9
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 225 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana c...

  • Nowoczesna przestrzeń, gotowy dom z dużym ogrodem
    Nowoczesna przestrzeń, gotowy dom z dużym ogrodem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 15 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, który daje wybór Nie każdy szuka tego samego. Dla jednych dom to przestrzeń dla rodziny. Dla innych – spokojna przystań po intensywnym dniu. Są też tacy, którzy patrzą na nie...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-POKOJOWE MIESZKANIE NA 1 PIĘTRZE W NISKIM BLOKU – GÓRCZYN LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w jednej z najbardziej lubianych i popularnych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego – Gó...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 12
    Lokal Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 189 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 954 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica w bardzo lubianej i dobrze skomunikowanej części miasta. Położenie zapewnia łatwy dostęp dla klientów...

  • 2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń
    1 / 15
    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń

    Gorzów Wielkopolski

    • 369 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | ul. Staffa | balkon z widokiem na zieleń | 369 000 zł Na sprzedaż jasne, słoneczne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², poło...

  • Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż
    1 / 11
    Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż

    Gorzów Wielkopolski

    • 659 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,66 m2, zlokalizowanego na os. Manhattan. Oferowany lokal położony na trzecim piętrze w niskim bloku,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 589 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą – w pobliżu zn...

  • Sprzedaż: wykończony dom pół bliźniaka Gorzów
    1 / 15
    Sprzedaż: wykończony dom pół bliźniaka Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 969 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SPRZEDAŻ: pół domu typu bliźniak 2008 r., wykończony, umeblowany, szybki termin wydania. Dom o pow. użytkowej 104 m2 (plus 2 stanowiskowy garaż pod budynkiem z piwnicą 55 m2) z og...

  • Przytulne 3 pokoje z dużym balkonem, Górczyn
    1 / 16
    Przytulne 3 pokoje z dużym balkonem, Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, do którego chce się wracać Są wnętrza, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Nie próbują niczego udowadniać. Po prostu zapraszają światłem, proporcją przest...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Europejskim. To jedna z najlepiej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną i...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 338 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to jedna z popularnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługow...

  • Lokal Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Lokal Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolskim w Centrum Miasta. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i intensywnie uczęszczanych części miasta, oferując...

  • Mieszkanie 2 pokojowe, ul. Dunikowskiego -od zaraz
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe, ul. Dunikowskiego -od zaraz

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,47 m2, położone na IV piętrze w IV piętrowym, ocieplonym budynku, na os. Staszica, ul. Dunikowskiego. Na wyżej wymienioną powierzchnię składają się: 2 p...