• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Karsko

(1)
  • Działka Karsko, ul. Mieszka I

    Karsko » ul. Mieszka I

    • 69 000 zł cena
    • 2 746 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego w m. Karsko. Oferujemy dwie działki, gdzie na jednej z działek wydane zostały warunki z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka łośno
    1 / 20
    Działka łośno

    Łośno

    • 221 360 zł cena
    • 11 068 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunty rolny o powierzchni 11068 m2, 12636 m2 położone we wsi Łośno - Gmina Kłodawa oddalonej 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego. - 1,2536 ha RVI 0,8332, ŁV 0,4204 - 1,1068 ha RVI...

  • Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek
    1 / 2
    Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek

    Mostkowo

    • 65 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkI pod budowę domu jednorodzinnego w Mostkowie gmina Barlinek powiat Myśliborski nr.8/18 o pow. 934 m, nr.8/19 o pow. 1169m, nr.8/20 o pow. 1183m, nr.8/17 o pow. 141...

  • Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu
    1 / 10
    Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuje sprzedaż dużej działki w miejscowości Skrzynka, położonej w pięknej okolicy blisko natury, otoczonej wieloma jeziorami z widokiem nieopodal lasu. Działka jest działk...

  • Dom z dużą działką

    Lipiany

    • 130 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam mam do sprzedania dom z widokiem na las.

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • Działka Myślibórz, ul. Łużycka

    Myślibórz » ul. Łużycka

    • 159 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Myślibórz przy ul. Łużyckiej o pow. od 1068 m2 do 1347 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane w...

  • Działka Kolonia myśliborzyce

    Kolonia Myśliborzyce

    • 118 195 zł cena
    • 3 377 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 11 działek w miejscowości Kolonia Myśliborzyce o pow. od 3191 m2 do 3792 m2, nieruchomość przeznaczona pod budowę domów jednorodzinnych. Działki posiadają wydane warun...

  • Działka pod magazyn energii -sprzedaż
    Działka pod magazyn energii -sprzedaż

    Mostkowo

    • 350 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę pod magazyn energii przy GPZ-cie w miejscowości Mostkowo, gmina Barlinek, powiat myśliborski. Działka położona przy 2 drogach asfaltowych klasy 5 Na działce słup...

  • Działka Baczyna-kolonia
    1 / 10
    Działka Baczyna-kolonia

    Baczyna

    • 749 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu...

  • Działka Głazów

    Głazów

    • 109 000 zł cena
    • 1 231 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane uzbrojone, obręb Głazów, gmina Myślibórz, powiat myśliborski. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na budowę domów jednorodzinnych wolnostojąc...

  • Działka Santoczno
    1 / 16
    Działka Santoczno

    Santoczno

    • 279 000 zł cena
    • 2 362 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana zlokalizowana jest w miejscowości Santoczno, w gminie Kłodawa, około 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miejscowość ta cieszy się dużym zainteresowani...

  • Sprzedam Dzialki Centrum Mysliborza
    1 / 4
    Sprzedam Dzialki Centrum Mysliborza

    Myślibórz

    • 450 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Dzialki budowlane centrum Mysliborza blisko jeziora tel [tel] po godz 12.00

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Działka Myślibórz, ul. Zielone Wzgórze

    Myślibórz » ul. Zielone Wzgórze

    • 129 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Myślibórz przy ul. Zielone Wzgórze o pow. 1136 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane warunki z...

  • Działki budowlane w Wysokiej
    1 / 4
    Działki budowlane w Wysokiej

    Wysoka

    • 70 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1500 do 1700 mkw położone w Wysokiej 13 km od Gorzowa Wlkp. Uzbrojenie: prąd (skrzynka na działce). Działki w kształcie prostokąta...

  • Działki  budowlane w Myśliborzu
    1 / 3
    Działki budowlane w Myśliborzu

    Myślibórz

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA!!! Do sprzedania 3 działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Myśliborzu. Kształt prostokąta. Media w drodze przy działkach: prąd, woda. Działka posiada wydane...

  • Sprzedam działki inwestycyjne pod zabudowę produkcyjnoługową
    1 / 5
    Sprzedam działki inwestycyjne pod zabudowę produkcyjnoługową

    Giżyn

    • 1 160 000 zł cena
    • 72 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki pod zabudowę produkcyjno - usługową, położone bezpośrednio przy S-3. Blisko zjazdu " WĘZEŁ MYSLIBORZ". Przy zjeździe 2 stacje benzynowe z hotelem, myjnią i par...

  • Działka Myślibórz

    Myślibórz

    • 290 000 zł cena
    • 765 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż uzbrojona działka letniskowa w drugiej linii zabudowy z dostępem do Jeziora Myśliborskiego - zabudowa całoroczna z MPZP. Działka z bezpośrednim dostępem z drogi wewnęt...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3 . Węzeł Myślibórz
    Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3 . Węzeł Myślibórz

    Giżyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 72 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3.; Zachodniopom. Przy zjeździe " Węzeł Myślibórz "

  • Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn
    Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn

    Chłopiny

    • 90 000 zł cena
    • 2 459 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka w gminie Lubiszyn, miejscowość Chłopiny, woj. Lubuskie. Dojazd samochodem do Gorzowa około 15 minut. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, przeznac...

  • Gospodarstwo rolne z zabudowaniami
    1 / 7
    Gospodarstwo rolne z zabudowaniami

    Lubiszyn

    • 330 000 zł cena
    • 29 577 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 2,9577 h, dojazd od ulicy Pocztowej droga asfaltowa, chodnik, media w działce (woda, kanalizacja, prąd). Drugi dojazd do działki od ul. Polnej, droga utwardzo...

  • KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...

  • Działka Baczyna
    1 / 5
    Działka Baczyna

    Baczyna

    • 95 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomośc rolna o pow. 30,10ara położona w Chróściku w odległości 8 km od centrum Gorzowa. W kształcie prostokąta. Media: prąd, telefon, kanalizacja do 2012r.. W pobliżu działki...

  • Atrakcyjna działka budowlana
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana

    Kinice

    • 129 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Kinicach, gmina Nowogródek Pomorski. Powierzchnia 805 m² o regularnym kształcie (prostokąt), położona 200 m od granicy lasu, w otoczeniu...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 5
    Działka na sprzedaż

    Wysoka

    • 199 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gotowa pod budowę na już!! Wydane warunki zabudowy. Prąd doprowadzony do działki ( skrzynka ), Gaz w drodze przy działce, Gotowy projekt przyłącza wodociągu, warte 6500zł w...

  • Piękna Działka rekreacyjna
    1 / 10
    Piękna Działka rekreacyjna

    Barlinek

    • 45 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, na sprzedaż mam piękną, zadbaną i doinwestowaną, gotową do wypoczynku działkę rekreacyjną. (Umowa przeniesienia prawa do działki ROD) Działka położona jest w malowniczym m...

  • Działka Równo

    Równo

    • 68 598 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.120.2025.AWO.134KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza p...

  • śprzedaż
    śprzedaż

    Krasne

    • 70 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialkę rolną,o pwierzchni 1,57 h. KRASNE gmina LIPIANY,powiat PYRZYCE