• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kłodawa

(4)
  • KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni, a jednocz...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 895 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i kameralna lokalizacja, zapewniająca c...

  • NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE
    1 / 16
    NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE

    Kłodawa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150,38 m2 (po posadzce ponad 170m2), posadowiony na działce o powierzchni 503 m2 zloka...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka łośno
    1 / 20
    Działka łośno

    Łośno

    • 221 360 zł cena
    • 11 068 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunty rolny o powierzchni 11068 m2, 12636 m2 położone we wsi Łośno - Gmina Kłodawa oddalonej 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego. - 1,2536 ha RVI 0,8332, ŁV 0,4204 - 1,1068 ha RVI...

  • Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł
    1 / 8
    Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 480 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 107,49 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście. W sk...

  • Mieszkanie os Europejskie 49,68 Gorzów Wielkopolski sprzedam

    Gorzów Wielkopolski

    • 347 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim na os. Europejskim o powierzchni 49.86 m2 usytuowane na 2 piętrze. Budynek oddany do użytku w 2015r. Blok budnexu. Na po...

  • Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp

    Baczyna

    • 200 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam kawalerkę w bloku dwupiętrowym, 30 metrów kwadratowych, po remoncie, okna plastikowe, centralne ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, garaż, ogród, niskie opła...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • 2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu
    1 / 10
    2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu

    Santocko

    • 449 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 2469 m2, zlokalizowanych w Santocku, na których wybudowano domek gościnny/letniskowy oraz rozpoczęto budowę domu...

  • OFERTA DLA FIRMY
    1 / 15
    OFERTA DLA FIRMY

    Santocko

    • 3 500 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa Wie...

  • Dom Baczyna
    1 / 15
    Dom Baczyna

    Baczyna

    • 595 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 169,20 m2 posadowiony na działce o powierzchni 325 m2 położony w Baczynie, gmina Lubiszyn....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 715 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorz...

  • Działka Baczyna-kolonia
    1 / 10
    Działka Baczyna-kolonia

    Baczyna

    • 749 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu...

  • WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE
    1 / 16
    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE

    Wojcieszyce

    • 1 199 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w pełni funkcjonalnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jedno...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    - MIESZKANIE 3 pokojowe na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim - Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 46 m2 położone na 6 piętrze wieżowca z dwoma mieszkaniami...

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 444 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w samym sercu Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Śródmieście miejscu, które łączy miejski klimat z dostępem do terenów zielonych. W najbliższym...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku o powierzchni użytkowej 42,95 m2 . cena 1900 zł plus 300 zł Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze, w bloku 4 piętrowym z windą. Salon...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie ul. Obrońców Pokoju w Gorzowie Wlkp. 1700 Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 3 Liczba pięter: 5 Rok...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Gorzów Wielkopolski, Os. Manhattan Cena 1750 zł Powierzchnia: 39,5 m² Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, o pow. 39,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowan...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 1 190 zł Powierzchnia: 47 m² Ofertą wynajmu jest bardzo ładne luksusowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Mieszkanie usytuowane jest n...

  • Działki Wawrów ul. Sadowa
    Działki Wawrów ul. Sadowa

    Wawrów

    • 250 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w Wawrowie przy ulicy Sadowej. Działki 800-900 m2 Na działki wydane warunki zabudowy, oraz pozwolenie na budowę domów szeregowych. Cena podana w ogłoszeniu dotyc...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajd...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • Dom Różanki
    1 / 13
    Dom Różanki

    Różanki

    • 2 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA PARTER LUB PIĘTRO NOWEGO DOMU W SPOKOJNEJ OKOLICY – RÓŻANKI WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY LOKALIZACJA: Przedmiotem najmu jest parter lub piętro domu jednorodzinnego poł...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 339 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...

  • Działka Baczyna
    1 / 5
    Działka Baczyna

    Baczyna

    • 95 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomośc rolna o pow. 30,10ara położona w Chróściku w odległości 8 km od centrum Gorzowa. W kształcie prostokąta. Media: prąd, telefon, kanalizacja do 2012r.. W pobliżu działki...

  • SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów
    SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 285 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dostępne od ręki w samym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,81 m2 położone na 2 piętrze 4...

  • Mieszkanie - Baczyna

    Baczyna

    • 261 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1G/GUp/3/2024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemn...

  • Mieszkanie Wawrów
    1 / 13
    Mieszkanie Wawrów

    Wawrów

    • 579 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z OGRÓDKIEM | 2-POKOJOWE | NOWE BUDOWNICTWO | OS. MOJE BERMUDY LOKALIZACJA: Nieruchomość położona na nowoczesnym osiedlu Moje Bermudy w Wawrowie – tuż przy granicy Gorzowa Wielkop...